[Perły Architektury] Kalkulator

Status
Zamknięty.

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Czyli jak wpłacę bez perły 1000 PR, dostaję z powrotem tylko wkład - 1000?
tak
Arka nawet na pierwszym poziomie da zwrot 1100 PR?
nie pamietam ile daje na 1 lvl, ale zdaje sie ze 20% więc wtedy da Ci 1200
Jeśli tak, to źle rozumiałem jej działanie, bo sądziłem że zwrot jest tylko z arki, czyli dopiero poziom 180 zapewnia zwrot kosztów.
nie

A wpłacić połowę muszę.
nie musisz
bo wrzucając 1,9 wystawiający perłe MUSI zadbać o to by NIKT Cie nie nie mógł przebić. Ehh zmien gildie i niech Cie tego nauczą.

to jest tak zwane "blokowanie" perły. Ze wpłacasz 1,9 na 1 miejsce i własciciel perły musi dać tyle PR by nikt Ciebie nie przebił
Inna sprawa żę nikt nie bedzie przebijał wrzutki 1,9 - bo jest to nie opłacalne dla nikogo



arka zwiększa nagrody za wkład. Jest to wprost napisane. zwiększa. Nie że dostajesz 20% nagrody, tylko zwieksza o te np 20 %

czyli nawet na 1 lvl arki dostaniesz więcej niż to co jest za miejsce.
bazowo jest 100%
arka dodaje się do 100%. 1,9 to 190 % (100% bazowego + 90% z arki)
 

tadzik8923

Szlachcic zagrodowy
Czyli jak wpłacę bez perły 1000 PR, dostaję z powrotem tylko wkład - 1000?
Arka nawet na pierwszym poziomie da zwrot 1100 PR?
Reasumując:
Wpłacając w perły nigdy nie tracę, a mając arkę zawsze jestem do przodu?
Jeśli tak, to źle rozumiałem jej działanie, bo sądziłem że zwrot jest tylko z arki, czyli dopiero poziom 180 zapewnia zwrot kosztów.
 

hlnrys

Baron
nie musisz
bo wrzucając 1,9 wystawiający perłe MUSI zadbać o to by NIKT Cie nie nie mógł przebić. Ehh zmien gildie i niech Cie tego nauczą.
Widzisz, tyle że gram sam.
Nie lubię zobowiązań, ani nie wymagam.
Jak wrzucam do pereł, to w znakomitej większości jako pierwszy, więc nie ma mowy o jakiejkolwiek kombinacji 1,9, ustawkach z właścicielem na bloki, itp.
Z nikim się nie umawiam, po prostu wrzucam połowę.

Chciałem poznać "fenomen" 1,9 i załapałem.
Tyle.
Dzięki.
 

i.am

Baron
W sumie, na forum jest dział z poradnikami, może ktoś niech tam zrobi wątek tłumaczący zasady 1.9 itp.
 

i.am

Baron
A dokładnie chodziłoby mi o takie coś znaczy mam taki pomysł wchodzisz do kogoś na perłę i obok miałbyś guzik/ miałabyś guzik na przykład "oblicz", wchodzisz do perły klikasz oblicz i otwiera ci się nowy baner z guzikami na 1.9 /1.91/1.92/1.93/1.94/1.95/1.96/1.97/1.98/1.99/2.0 i już wiesz ile masz wpłacić na miejsce 1,2,3,4,5
Spokojnie, innogames dobrze wie jak to ma wyglądać tylko im się nie chce tego zrobić, chociaż mogliby i kalkulator podkraść od helpera
 
Status
Zamknięty.
Do góry