Kalkulator FoE v1.0

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Witam,
Z nudów i dla przećwiczenia programowania zrobiłem kalkulator punktów do wież PVP i przy okazji do rankingu :)


  1. Opis programu.
    Po wpisaniu obrażeń w pierwszej zakładce (Atakujący) oraz pokonanych jednostek w drugiej zakładce (Obrońca) i ustawieniu zadowolenia jednostek program przelicza ile można dostać punktów do wieży i do rankingu.
  2. Screeny.
    Zakładka atakującego gdzie wpisuje się straty:
    TLIaXrnAGXO6qoJU6zUnaqD3XpLTlIepRCA2FAZq4U0
    Zakładka obrońcy gdzie wpisuje się pokonane jednostki:
    ndbJilg6BbBWX3HcIIJITh8OIaP_qr8XxhmgiSok1Jc
    Okno o programie:
    Gm11FZFBKhPiCHuJ8oEVFkmok4WtRvUJXrFqT-6BVjI
    Okno lista zmian:
    3pq7pYVaWM1vebZHu-Dpk5HsEKZDKOCdeP0ZNhgDGZc
    Okno jak to działa:
    ekm1_2Bag2BdJIuDKDnQXdYtcd_ar7butuK8YlWg42U
  3. Wymagania.
    Program do uruchomienia wymaga .NET frameworka w wersji minimum 4.0.
    Wersję 4.5 podałem poniżej.
  4. Download.
    Kalkulator: link #1
    .NET Framework 4.5 link #1
  5. Planowane zmiany.
    1. Myślę nad zrobieniem tłumaczenia na angielski i ew. niemiecki (potrzebna pomoc do tłumaczenia tekstu bo nazwy jednostek mam). ||||||| Zaniechane prace.
 

DeletedUser3876

Guest
Dobry bajer (bo w sumie to bajer, nie?:)), mogę pomóc przy tłumaczeniu na j. angielski jeżeli jest jeszcze taka potrzeba. Pozdrawiam.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Pisane w C++ w Visualu 2012 (dlatego wymagany .NET 4.0 minimum) starsza wersja (ostatnie screeny) pisane w Visualu 2008 i wymagał .NET 2.0 minimum.

Teraz zaczynam C# i w tym języku będę pisał.

Tłumaczenie się przyda :D
 

DeletedUser625

Guest
Też trochę na studiach pisaliśmy w C++, ale nie za bardzo mnie to szło :D wolę SQL jakoś lepiej mi wchodzi. I chyba przy bazach już zostanę.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Program jednak porzucam (był pisany "hobbystycznie" :D), ponieważ dawno już nic nie programowałem, a i tak to był tylko bajer, nikomu nie potrzebny :p
Jak ktoś chce to może sobie go zobaczyć, bo download jest i działa.
Jakby ktoś bardzo chciał to mogę screeny porobić, a nawet skana na obecność wirusów (jakby ktoś się bał). Tematu jeszcze nie zamykam, by ktoś mógł jeszcze pokomentować, ale niedługo może to zrobię :)
 

DeletedUser13910

Guest
Są epoki powyżej? U mnie kończą się na przemysłowej.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Są epoki powyżej? U mnie kończą się na przemysłowej.
Zobacz co napisałem jako pierwszy post od dawien dawna ;)
Przypomniało mi się ostatnio o tym temacie i napisałem.
Zaniechałem projektu, ponieważ jest to tylko taki bajer (była to forma mojego treningu programowania i hobby gdy jeszcze chodziłem do Technikum). Wyniki bitwy i tak są pod jej koniec :p
Teraz już trochę mógłbym mieć problemy by to robić dalej, ponieważ nie programowałem nic już od 2 lat. Ani słowa nie napisałem w żadnym języku :p.
Jedyne plusy, to że posiadam ten projekt (cały jego kod), więc nie jest źle :).
 
Do góry