Kakofonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19404
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19404

Guest
Cześć,

zaglądam tu bardzo rzadko i musiałem się przemóc żeby założyć ten wątek. Jakoś tak nie wzbudza mojej sympatii to forum.
Ale mam bardzo istotny dla mnie problem, który niezmiernie mnie irytuje.

Chodzi o nakładanie się dwóch, lub więcej ścieżek dźwiękowych z różnych epok w aplikacji mobilnej. Jest to strasznie irytujące, ponieważ ścieżki dźwiękowe są na wysokim poziomie, a niestety jedyne co da się słyszeć, to kakofonię.
Dodam, że błąd występuje od długiego czasu, już kiedy wchodziłem do Rozkwitu Średniowiecza - aktualnie jestem w Epoce Kolonialnej, a muzyka się nawarstwia jeszcze z poprzednich epok.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego błędu...
 

DeletedUser19577

Guest
Podepnę się.

U mnie występuje podobny błąd. Nie tyle z samą muzyką, ale z dźwiękiem ruchu jednostek podczas walki.
Kiedy jednostka się przemieszcza, to 'generuje' jakiś dźwęk (odgłos kopyt, przesuwanie się artylerii, itp.). I kiedy już się przemieści, dźwięk nie ustępuje. Przez całą walkę np. tuptają mi koniki. Nawet po zakończonej bitwie, kiedy wracam do miasta, nadal jest ten dźwięk. Wyłączenie efektów i muzyki nic nie daje. Pomaga dopiero dświeżenie strony. I to też nie do końca. Bo jeśli odświeżę w trakcie walki i przy kontynuacji pokazuje mi wykonane ruchy jednostek, to znów pojawia się ten błąd.
Nie występuje to zawsze, ale bardzo często. Powiedzmy co drugą walkę. Jest to trochę irytujące, bo jeszcze nie znudziła mi się muzyka i efekty dźwiękowe w tej grze :) a muszę wyłączać całkowicie dźwięk (głośniki), bo nic innego nie pomaga.
Błąd występuje na kompie, przeglądarki Firefox i Chrome. Nie wiem, jak na innych lub wersji mobilnej - nie korzystam.
 

Von Grun

Wicehrabia
Podobno dzisiejsza aktualizacja naprawiła ten błąd. U mnie na 8 walk nie było problemów z dźwiękiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry