Jesienny Event

Rycerz Camelotu

Szlachcic zagrodowy
Witam , chciałem się zapytać czy ktoś zgromadził 6 obiektów jesiennego zestawu eventowego "Stodoła" i czy otrzymuje z niego wszystkie możliwe bonusy jakie jego poszczególne elementy zapewniają ? Pytam ponieważ u mnie jest z tym problem mimo wymaganej ilości obiektów , bo jak się domyślam , to zapewne chodziło o to , iż każdy element zestawu musi stykać się z innym różnym od siebie fragmentem zestawu , a ja niestety wybrałem powtarzające się obiekty zestawu , przez co mam ograniczony potencjał stodoły . Czy ktoś ma podobny problem ?? , a tylko ja opatrznie nie zrozumiałem , iż każdy element zestawu ma być innej kategorii , aby bonusy działały prawidłowo ? , przecież nigdzie nie było szczególnej informacji na ten temat :/
 

Blade1984

Książę
zawsze żeby działał pełny bonus muszą to być RÓŻNE elementy, jeśli jest to zestaw. wyjątkiem są ŁAŃCUSZKI, w takich możesz postawić te same elementy.
 

Rycerz Camelotu

Szlachcic zagrodowy
No cóż niestety jestem zbyt świeżym graczem aby to wiedzieć , no niestety zapewne i tak się nic nie da zrobić , więc dzięki za info .
 

Markiz.

Książę
Możesz spróbować napisać do supportu, żeby przywrócili Ci "zestawy". Jeśli odpowiednio to umotywujesz, to kto wie... ;)
 
Do góry