Jesień w Forge of Empires 2021 - komentarze

Borisel

Hrabia
Jakie fragmenty ten budynek wytwarza ? Bo nie ma żadnej ikony - więc domyślam się że fragmenty świątyni wiedzy i studni ?
 

midh

Wójt
Jakie fragmenty ten budynek wytwarza ? Bo nie ma żadnej ikony - więc domyślam się że fragmenty świątyni wiedzy i studni ?
zestaw do ...to tylko moze byc ulepszanie albo renowacja , co nie zmienia faktu ze budynek tylko dla poczatkujacych graczy...wlasciwie zadnych korzysci z niego..odpekac event i zapomniec - tak planuje
 

Borisel

Hrabia
Ludzie w gildii też potwierdzili - że może chodzić o jakieś wiadro... więc w sumie budynek nieprzydatny dla mnie - kolejny ze wzrostem % do zaopatrzenia , za duży i mało opłacalny . No nic - będę polował na kolejne chaty i pola
 

Królo

Rycerz
Ulepszenie. Jakby była renowacja to można byłoby się zastanowić nad postawieniem w przypadku nadmiaru miejsca.
 

aza III

Wójt
A ja może postawie ten budynek, ze względów wizualnych. Oczywiście o ile znajdę miejsce a z tym jest ciężko.
 

anaconda8

Baron
Ładnie wygląda ale na tym liczba jego zalet się kończy - to o głównej nagrodzie. Zostawię miejsce na coś odstrzałowego na Halloween, po tym evencie co zdobędę to sprzedam bo mam stodołę i wystarczy.
 

Adamson.

Szlachcic zagrodowy
Event dla bogaczy. Główna nagroda mało atrakcyjna,szkoda marnować na nią miejsce. Koszty dokupienia składników kosmiczne! Diamenty trzeba kupować na tony żeby coś ugrać. Przeczekać i zapomnieć. Taką mam opinie.
 

Amadeuss

Rycerz
czy leci z wami jeszcze pilot?? budynek wielki jak "stodoła somsiada" z byle jakimi profitami??? Po pierwsze gdzie to stawiać a po drugie po kiego grzyba?? W dodatku nie dajecie kupować rozszerzeń za medale. Ogólne moje spostrzeżenie jest takie, że brakuje wam kogoś kto faktycznie czuje grę - ma się wrażenie że w FOE rządzi banda dzieciaków kompletnie oderwana od rzeczywistości .... coraz mniej chce się w to grać ....
 

RobalMakro

Szlachcic zagrodowy
Taka sytuacja: pojawiają się trzy ciasta do wyboru, w każdym jest ten sam składnik. Tego składnika brakuje. I gra stoi. Przydałaby się albo możliwość zmiany zestawu do wyboru albo automat kontrolujący składniki - żeby nie było tak, że jeden ze składników jest we wszystkich ciastach i blokuje gierkę.
A zadania bywają bardzo kosztowne przy małych zyskach.
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
Taka sytuacja: pojawiają się trzy ciasta do wyboru, w każdym jest ten sam składnik. Tego składnika brakuje. I gra stoi. Przydałaby się albo możliwość zmiany zestawu do wyboru albo automat kontrolujący składniki - żeby nie było tak, że jeden ze składników jest we wszystkich ciastach i blokuje gierkę.
A zadania bywają bardzo kosztowne przy małych zyskach.
Taki był "urok" tego eventu odkąd pierwszy raz się pojawił. Ta niepewność, czy uda się trafić na brakujący składnik, żeby dobić do końca z gwiazdkami :D
 

aza III

Wójt
Co do składników to też zauważyłem, że gra ma swoje ulubione. Na dwóch światach mam deficyt jabłek i dynii ponieważ w prawie każdym cieście są te składniki. Pozostałe leżą odłogiem.
Co do czucia gry to taka jedna sprawa, po co jest to całe centrum eventów? Czy komuś jest to potrzebne? Nie. Nic nie daje i tylko zajmuje miejsce. I ta "nagroda" w trakcie eventu w postaci odblokowania pozycji w centrum eventowym. Wow. Zamiast tego, skoro macie miejsce, mogliście dać JEDNO rozszerzenie za medale do wykupienia. Gracze by to docenili.
 

Midi

Baronet
Były dwa z rzędu dobre eventy z mocnymi budynkami, więc nadeszła pora na słabsze wydarzenie, które trzeba odklepać, niepotrzebne nabytki dać do handlarza i tyle. Nie byłoby emocji, gdyby tylko super wydarzenia były - musi być czas na odpoczynek.
Ja nie ukrywam, że czekam na system zamku, który od dawna jest na becie i na niektórych live serwerach to może i do Nas łaskawie trafi w niedługim czasie ?
 

Borisel

Hrabia
Ten event ma pozytyw - tak jak w poprzednich eventach jesiennych - ma ciekawe porady kuchenne . Niektóre to nawet , o których nie miałem pojęcia
 

Borisel

Hrabia
No widzicie - coś nowego niż sztampowa fabuła ;P przy okazji jak komuś mało składników - od tajemniczej osoby można wykonać zadania i dostać dodatkowe składniki . Nie wiem jeszcze czy ze znajdziek też można znaleźć
 
Do góry