Jesień w Forge of Empires 2020 - komentarze

ZjemCię

Wójt
Niemcy w formie - ledwo się Wrzesień zaczął:

Zmienili na "Rozgrzewajcie piekarniki" ale wcześniej było "Rozgrzewajcie Piece" xD
 

Załączniki

  • Screenshot 2020-09-07 20-59-48.jpg
    Screenshot 2020-09-07 20-59-48.jpg
    132,2 KB · Wyświetlenia: 82
Ostatnia edycja:

Evil

Szlachcic
a kiedy będzie ? bo nie ma napisanego w zablokowanym oknie eventu
W oknie eventu może i od razu się nie wyświetla, ale w wiadomości o evencie na forum jest i data rozpoczecia, jak i data zakończenia:
"Event rozpocznie się 10 września,
Event potrwa do 30 września! "

No, chyba, że dodali później, al;e jakoś mi się wydaje, że było od początku.
 

IamAdrianWAWmktw

Szlachcic zagrodowy
A to mobilna wersja strasznie bedzie odchodziła w opóźnieniu niż desktop?
Pytam bo ja używam na ogół tylko Mobilnej, przeglądarkową wersję rzadko otwieram ;-)
 

Scryptor

Szlachcic zagrodowy
Czekam z niecierpliwością na event :) Krytyka, tylko co do portretów, co to ma być? Kompletnie nie pasują do klimatu tego eventu.
 
Ostatnia edycja:

Blade1984

Książę
Czy jeśli zestawię trzy pola pszenicy tak że każde będzie graniczyć z każdym to wszystkie dadzą mi bonus do ataku?
 

Arox

Baron
Czy jeśli zestawię trzy pola pszenicy tak że każde będzie graniczyć z każdym to wszystkie dadzą mi bonus do ataku?
W sensie że tylko 3 pola pszenicy i nic więcej? Oczywiście że nie. Pole pszenicy musi graniczyć z dwoma różnymi budynkami by dawało bonus do ataku
 

Dobrosz Shyduo

Szlachcic
Jak wrażenia eventu? Ciasta sie pieką?
Ja nie jestem oczarowany. Wręcz rozczarowany. Słabe nagrody. Brak zestawów budynków z poprezdnich eventów.To najgorszy event
 

Dobrosz Shyduo

Szlachcic
Pole pszenicy ma +12% w ataku. Jeśli ustawimy chata + stodołę + 3 pola pszenicy to beiemy mieli +36%?
Czy te same dwa budynki wystarczą dla wszystkich pól któr wokół nich zbudujemy? Czy może być układ np. chata, pole, pole, pole, stodoła aby się sumowaóo?
 
Do góry