Jesień w Forge of Empires 2019 - komentarze

Markiz.

Książę

DeletedUser7795

Guest
Eee co to ma być w inwentarzu na androidzie? Jakieś fragmenty obrazków...
 

Borisel

Hrabia
Fajna ciekawostka - w zadaniach od tajemniczej osoby są do wyboru nagrody ze składnikami do eventu . Pierwszy raz się z tym spotykam . event.jpg
 

DeletedUser20696

Guest
Czy jest jakaś metoda pieczenia która zapewni nam zdobycie kompletu ulepszeń?
 

hddk

Hrabia
Równomierne zużywanie składników, żeby uniknąć sytuacji że zostanie Ci po 10 każdego a np. 0 jabłek i dostaniesz 3 przepisy z jabłkiem w składzie. Przy równym zużywaniu składników spokojnie wystarczy na komplet ulepszeń.
 

DeletedUser20696

Guest
Jak przy pieczeniu, podstawa to aby równomiernie się piekło z każdej strony ;) włączam turboobieg
 

kasia2389

Arcyksiążę
Aby dodatkowo upiec druga pieczeń należy poczekać, aż w nagrodach dziennych będzie interesująca nas nagroda i wtedy piec ciasta o najmniejszej ilości składników.
 

DeletedUser21353

Guest
A w jaki sposób można dostać/zdobyć budynek samej wrześniowej chaty poziom 1? Mam już ulepszenia, ale nie mam czego ulepszać..
 

hddk

Hrabia
Wystarczy ukończyć 7 zadań eventowych. A drugi budynek na lvl 1 można mieć za zapełnienie ciastami 10 stołów.
 

AsHiNo

Szlachcic zagrodowy
Macie jakieś info na temat następnych nagród dnia? Bo mam towarów na ok. 40 losowań, dzisiaj jest ulpeszenie rozlewni cydru,której niestety nie mam i raczej muszę czekać na coś lepszego :D
 

OliverJr.

Hrabia
Macie jakieś info na temat następnych nagród dnia? Bo mam towarów na ok. 40 losowań, dzisiaj jest ulpeszenie rozlewni cydru,której niestety nie mam i raczej muszę czekać na coś lepszego :D

Mimo tego że nie masz to i tak bym losował bo rozlewnia cydru też będzie w nagrodach dziennych. Nic innego ciekawego w dziennych nie będzie
 

Borisel

Hrabia
Ah ... te % w grze to chyba jakaś inna magia . Na kilkadziesiąt losowań tylko jedno ulepszenie wpadło - reszta śmieci się których nie potrzebuję - wpadły chętnie ...
 

kasia2389

Arcyksiążę
Wreszcie jakaś konkretna promocja:

upload_2019-9-20_10-46-15.png

Kup 30 (5 X 6) losowych składników za tylko 2400 (400 X 6) diamentów zamiast po 5 każdego za aż 2450.
To tylko dziś taka okazja.
Uwaga aby zapobiec zbyt wielkiemu wzbogaceniu graczy dostępne jest tylko 10 pakietów.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20713

Guest
Masz 5 składników za 400 nie 1,6.
Może nie jest to jakaś wielka promocja ale 50 diamentów to też zawsze coś.
 

DeletedUser17535

Guest
Masz 5 składników za 400 nie 1,6.
Może nie jest to jakaś wielka promocja ale 50 diamentów to też zawsze coś.
I chyba właśnie dla takich inteligentów jest ta promocja. :)))

5 składników było z szansą 15%. Pozostałe 85% to szansa na 1 składnik. Średnia wynosi 1,6. No ale do tego trzeba umieć liczyć.
 

DeletedUser20713

Guest
Po pierwsze nie pozostałe 85%, każdy z pięciu możliwych składników miał 15% szans na wylosowanie w ilości 5, a dopiero reszta z tego była szansą na ten "jeden składnik", tylko że
Po drugie ten "jeden składnik" był po jednym z każdych pięciu możliwych, czyli również dostaje się 5 składników, czyli ta twoja "średnia" jest zawsze 5. No ale do tego trzeba umieć czytać ze zrozumieniem ;)
 
Do góry