[Jednostki] Jednostki Historyczne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18245
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18245

Guest
Czytałem o tym że wprowadzenie nowych jednostek jest mało prawdopodobne jednak chciałbym przedstawić swój pomysł :D


Pomyślałem o jednostkach historycznych które były w danej epoce oczywiście jakie miały by one być to zostawiam do przedyskutowania.
System ich zdobywania byłby zarazem prosty ale nie na zasadzie że ktoś po miesiącu ma 1000 danej jednostek ale mogły by być zdobywane na zasadzie wykonywania misji, a takie misje mogły by być raz w miesiącu ale oczywiście ich siła byłaby proporcjonalnie większa. Dzięki temu wiele osób żeby zdobyć nowe jednostki historyczne chętniej przechodziły by do następnych epok. Zrozumiem jeśli pomysł trafi do kosza ponieważ byłaby to duża zmiana jednak wydaje mi się że warta przemyślenia

Pozdrawiam Kusji
 

Von Grun

Wicehrabia
No i co takie jednostki miałyby robić, dodatkowo w ilości takiej jak proponujesz? Postawiłbyś w obronie na kilka tygodni bo byś skoczył do następnej epoki, żeby dostać nową historyczna jednostkę?
Lepszym rozwiązaniem byłoby dostosowanie możilwości dobosza i chorążego do epok, w których się znajdują, coś na wzór championa.
 

DeletedUser17395

Guest
podałbyś przykład i ankiete, żeby miało to tyłek i czoło, ale pomyślunek wybrzmiewa klawo
 
Do góry