[Poradnik do gry] Jednostki bitewne lekkozbrojne

co uważacie o tym poradniku?

  • fajny i pomagający

    Głosy: 0 0,0%
  • dziwny i nic nie pomaga

    Głosy: 16 84,2%
  • średni

    Głosy: 1 5,3%
  • to najlepszy poradnik świata

    Głosy: 2 10,5%

  • W sumie głosujących
    19

Comandos74193

Szlachcic zagrodowy
wszystkie jednostki mają swoje odpowiedniki w innych epokach. dziś robię poradnik do jednostek lekkozbrojnych.
lista jednostek lekkozbrojnych:
łotr
1644514249977.png
dobosz
1644514280766.png
wojownik z chepeszem
1644514346574.png
wojownik z maczugą
1644514450508.png
włócznik
1644514526278.png
to są jednostki z epoki brązu i brakiem przypisanej epoki.
A teraz przejdźmy do porad.
na początku powiem o "kopiowaniu" armii przeciwnika.
żeby "kopiować" armię przeciwnika trzeba, jak walczymy z armią składającą cię z samych wojów z maczugą można wybrać włóczników bo wtedy nasza armia będzie taka sama jak u wroga tylko że są to inne jednostki ale obie są lekkozbrojne. w ten sposób "kopiujemy" armię przeciwnika.

w następnym poradniku powiem o jednostkach lekkozbrojnych z epoki żelaza, wczesnego średniowiecza, rozkwitu średniowiecza, jesieni średniowiecza i epoce kolonialnej
 

PEliks

Baron
Ehmmm chyba lepiej powiedzieć coś o tym jak je wykorzystać i w ogóle cokolwiek a nie tylko wypisać i podać jakaś bzdurę z kopiowaniem armii...
 

dawid17612

Hrabia
moim zdaniem ciekawie wyglądający pomysł, i skoro chce ci sie to robić to spoko, ale troche mało opisanych informacji :)
ale ogólnie zapowiada się ciekawie
 

dawid17612

Hrabia
skroro obrażasz to ci powiem żę to jest dział ---> poradnik,
więc jak chcesz zrobić ankiete to na dyskusje z tym, bo to tylko twoja własna wizja, to w niczym nie pomoże graczowi ponieważ ma coś takiego jak Wiki FOE-->Jednostki

i naucz się przyjmować krytyke :)
 

dawid17612

Hrabia
ty sam sobie zaprzeczasz jak przeczytasz tą swoją ankiete...:D
przykład...:
dziś robię poradnik do jednostek lekkozbrojnych.
lista jednostek lekkozbrojnych:

to nie są wszystkie jednoski lekkozbrojnne.. to są tylko jednsotki z Epoki brązu, czyli 2 inne rzeczy...

potem piszesz :
to są jednostki z epoki brązu i brakiem przypisanej epoki
czyli temat już nie jest o jednostkach lekkozbrojnych, lecz jednostki specialne


zrób jeden materiał w Exellu dodaj tabelke z opisem według własnego uznania i zastosowania i wtedy taaakk.. to będzie opis wszystkich jednostek Lekkozbrojnych :)
a tak to dostaliśmy raptem 2 zdania, a temat jednostek specialnyxh wymieszanych z lekkozbronymi.
 

dawid17612

Hrabia
wątek do zamknięcia i skasowania nic nie wnosi, takie info, jak nie więcej można znaleźć na WIKI FOE w dziale jednostki :)
 
Nie wierzę w to, co tu przeczytałam... Poradnik to szczegółowe opisanie jednostek, przedstawienie ich plusów i minusów, wykazanie przeciw komu są lepsze, a kto je miażdży na starcie. Ty nawet nie wypisałeś ich statystyk. Nie zaznaczyłeś nawet którą są jednostkami bez epoki, a która z tych jest z brązu. Wiem, to są oczywistości takie jak 2+2= 4, ale jeśli robisz poradnik, rób go kompleksowo. To, co zrobiłeś, to nawet nie jest skopiowanie z FOE Wiki, jak niektórzy mówią. To nieudolne wybranie niewielkiego % wszystkich informacji i wrzucenie ich tutaj. W dodatku bez ładu, składu, z olaniem zasad poprawnej pisowni, bez poszanowania logiki, innych graczy, samej gry i w końcu i siebie samego.
Tak złego wpisu to forum dawno nie widziało.
 

midh

Wójt
przyszlo mi do glowy, ze zrobie tu poradnik na temat wedkowania
spokojnie . nie jem miesa nie wedkuje ale...jakies 20 lat temu jadlem i ...co wazniejsze bylem ze 2 razy z wujem "na rybach" mam wiec podejrzenia graniczace z pewnoscia, ze moja wiedza na temat wedkarstwa w niczym nie ustepuje wiedzy, ktora posiadaja na temat foe Ci, ktorzy tu ostanio zakladaja poradniki
skoro wiec oni moga to czemu nie ja :) bylibyscie zainteresowani ..?
poczekajcie...moze nie lubicie wedkowac ? na czym to ja jeszcze sie znam podobnie jak zalozyciele poradnikow ..hm pomysle a wy w tym czasie powiedzcie czy to dobry pomysl :)))
 

dawid17612

Hrabia
kup haczyk i żyłkę, zwiąż razem. wsadź do szklanki z woda, po 2 godzinach wyciągnij i powiedz rodzinie że coś nie biorą...hahahahahaha
 
przyszlo mi do glowy, ze zrobie tu poradnik na temat wedkowania
spokojnie . nie jem miesa nie wedkuje ale...jakies 20 lat temu jadlem i ...co wazniejsze bylem ze 2 razy z wujem "na rybach" mam wiec podejrzenia graniczace z pewnoscia, ze moja wiedza na temat wedkarstwa w niczym nie ustepuje wiedzy, ktora posiadaja na temat foe Ci, ktorzy tu ostanio zakladaja poradniki
skoro wiec oni moga to czemu nie ja :) bylibyscie zainteresowani ..?
poczekajcie...moze nie lubicie wedkowac ? na czym to ja jeszcze sie znam podobnie jak zalozyciele poradnikow ..hm pomysle a wy w tym czasie powiedzcie czy to dobry pomysl :)))
Ankieta! Nie zapomnij zrobić ankiety, z obowiązkowym daniem samemu sobie plusa przy najkorzystniejszej odpowiedzi :D
 

PioWe

Szlachcic zagrodowy
przyszlo mi do glowy, ze zrobie tu poradnik na temat wedkowania
spokojnie . nie jem miesa nie wedkuje ale...jakies 20 lat temu jadlem i ...co wazniejsze bylem ze 2 razy z wujem "na rybach" mam wiec podejrzenia graniczace z pewnoscia, ze moja wiedza na temat wedkarstwa w niczym nie ustepuje wiedzy, ktora posiadaja na temat foe Ci, ktorzy tu ostanio zakladaja poradniki
skoro wiec oni moga to czemu nie ja :) bylibyscie zainteresowani ..?
poczekajcie...moze nie lubicie wedkowac ? na czym to ja jeszcze sie znam podobnie jak zalozyciele poradnikow ..hm pomysle a wy w tym czasie powiedzcie czy to dobry pomysl :)))
Te poradniki tutaj to nic w porównaniu do poradników na YouTube tam to jest jazda, ostatnio zwróciłem uwage gostkowi co ma bodajże 10tys subskrybcji że to co pisze to bzdury (teoria nie podparta praktyką) i wiecie co gość mi odpisał ( a ma chyba z 30 poradników o FoE na YouTube -"Przekazuję sposoby, nigdy z niego nie korzystałem, znam masę osób, którzy to stosują, sam nie ściągam zbyt wiele takich ofert (tu mowa o zrobieniu z 12 surek z wenus na 390k w brązie) nie podpartych potrzebą. Przekazuję to, co chce oglądać widownia, niekoniecznie moralne sposoby"(tu mowa o przebitkach).
 

Auraya

Hrabia
widocznie ani polski yt ani polskie forum nie może liczyć na wartościowe poradniki i dyskusje

ostatnio zwróciłem uwage gostkowi co ma bodajże 10tys subskrybcji że to co pisze to bzdury
czy to ten pan, co się na czacie często ogłasza z "poradnikami"?
 

PioWe

Szlachcic zagrodowy
widocznie ani polski yt ani polskie forum nie może liczyć na wartościowe poradniki i dyskusje


czy to ten pan, co się na czacie często ogłasza z "poradnikami"?
Powiem tak gram niecały rok i zaczynam kapować mechanike tej gry ale to co on robi żeby zdobyć owych graczy bo daje linka pod swoim poradnikiem, poradnikami to, to jest żałość jak można tak świeżych graczy wpuszczać w maliny kosztem zarobienia 100 diaxów bo szybko sie taki ktoś zniechęci. Za poradnikami jestem ale poradniki powinien robić ktoś naprawde doświadczony nie za przeproszeniem źróbek

widocznie ani polski yt ani polskie forum nie może liczyć na wartościowe poradniki i dyskusje


czy to ten pan, co się na czacie często ogłasza z "poradnikami"?
Napisz Forge of Empires poradnik na Googlach a wyskoczy mistrz świata
 
Pamiętajmy poradników nigdy za dużo! Chcemy więcej, dużo więcej.
Może ktoś zrobi poradnik o budynkach towarowych - co dają i w jakim czasie.
 
Ostatnia edycja:

midh

Wójt
Pamiętajmy poradników nigdy za dużo! Chcemy więcej, dużo więcej.
Może ktoś zrobi poradnik o budynkach towarowych - co dają i w jakim czasie.
sprobuje :)) to bedzie krotki poradnik mozna go stworzyc w kilku slowach -- po wejsciu do zelaza przestan stawiac budynki towarowe i nigdy juz do nich nie wracaj :)))
 
Do góry