[Zgłoszone] Jakie towary zostały wygrane.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17485
  • Data rozpoczęcia

Chcesz wiedzieć jakie konkretnie towary wygrałeś/aś po rozwiązaniu konfliktu w wyprawach?

  • tak

    Głosy: 11 100,0%
  • nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser17485

Guest
Chciałbym wiedzieć co konkretnie wygrywam po otwarciu skrzyni i reliktu za rozwiązany konflikt - konkretnie jakie towary zostały wylosowane (ikonka wystarczy - jak w mieście, to nie trzeba będzie męczyć grafików :) ).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oh, jak najbardziej na tak. Ile to razy zastanawiam się co to mogło mi wpaść. Niby wiem, że to powinno być z mojej epoki, ale czasem mam wrażenie, że dostaję towar z jakiejś epoki kamienia łupanego, który nawet w grze nie istnieje.
 

DeletedUser

Guest
a mi szczerze to wisi - itak mam towarow wystarczajaco - wiec co za roznica co dostane?
200 sztuk max? kpina 200 szt to mam w dobe.
+ towary ze wspolczesnosci z arek itp
 

DeletedUser17485

Guest
@caelian większości rozwiniętym graczom to wisi - fakt. Ale ja dając pomysł nie skupiam się na jednej grupie. Ponieważ to gra ekonomiczno-strategiczna warto chyba mieć szczegółowe informacje dot. towarów wygrywanych (skrzynia, relikt, żeglarz). Przypomnij sobie czasy kiedy zaczynałeś grę i zastanów się czy wtedy też to Tobie wisiało.
 

DeletedUser

Guest
@caelian większości rozwiniętym graczom to wisi - fakt. Ale ja dając pomysł nie skupiam się na jednej grupie. Ponieważ to gra ekonomiczno-strategiczna warto chyba mieć szczegółowe informacje dot. towarów wygrywanych (skrzynia, relikt, żeglarz). Przypomnij sobie czasy kiedy zaczynałeś grę i zastanów się czy wtedy też to Tobie wisiało.
jak zaczynałem gre to nie bylo 50% tego co jest teraz
więc defakto to co bylo potrzebne to bylo widoczne (wtedy)

a jak juz bylem epoke przed ostatnia albow ostatniej epoce to i tak mi to wisialo bo wszytko mozna miec za pr w tej grze
 
Do góry