Jakie będą nowe epoki i jak to będzie wyglądało?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19860
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19860

Guest
Ja chciałbym żeby nowe epoki dawały nam robić wyprawę do innych galaktyk ale na tym samym świecie
np: jestem na cirgarid a mam epokę która pozwala lecieć w inną galaktykę i tam budować nowy świat tam postawiać pierwsze budynki,prowadzić pierwsze wojny zbierać nowe surowce i tam kolonizować nową galaktykę.Ja bym tak chciał a wy co byście chcieli
 

schwimmen

Wójt
Wątpię aby wprowadzili nowe galaktyki. Gdzieś mówili, że gra ma być realna. Ja tylko po cichu liczę, że uda nam się chociażby na księżyc, Marsa polecieć. :) bo to wydaje się realne w najbliższym czasie :)
 

Fatherland

Książę
Od wczoraj niemcy są już na Marsie. Niestety nie planują zabrać innych ras. Więc wątpię by w foe ostały się inne planety, a tym bardziej dalsze galaktyki.
 

DeletedUser19899

Guest
zawsze wszystko moze się zmienić .... Polacy daleko nie odstaja od niemców więc .... nadzieja jest matka głupich a matke sie szanuje ....
 

DeletedUser20217

Guest
Pomysł podobny do mojego.
Jak ktos chce to napiszę mój pomysł w zakładce pomysły ale pewnie zostanie odrzucony od razu przez wszystkich.:(
Co to posiadania kilku miast na jednym świecie i koncie zajęło by bardzo dużo pracy.

Piszcie czy chcecie żebym wpisał mój pomysł , ale i tak wątpie żeby ktoś chętny się znalazł.;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry