jaki % ataku

kasetu 1

Szlachcic zagrodowy
Hejka, jestem ciekaw ile % ataku/defa w ataku macie w modernizmie i niżej, dajcie znać może jest jakiś rekordzista poza zasięgiem, mam konto ok 1,5/2 lata bez żadnego wkładu finansowego i zastanawiam się ile można wyciągnąć :)
 

sebas110

Szlachcic zagrodowy
Ja w Wenus mam 2098/1099 i ciągle rozwijam bo dla mnie to za mało. Skupiam się teraz głównie na obronie w ataku ale jak jest możliwość to atak też podnoszę
 

dawid17612

Hrabia
a to niby czemu? robisz kontynent i masz miasto, troche małe ale jest, jak się zapytaęłm czemu nie zmienia epoki, powiedziala że jeszcze nie czas, i że lubi tą epoke
 

Borisel

Hrabia
Czy jest to możliwe na małej liczbie rozszerzeń ? Jakie budynki w takim razie posiada na małej powierzchni miasta ?
 

dawid17612

Hrabia
Przebudowuje miasta od ponad 3 lat, przbudowałem już 1.096 miast, więc nie pamietam zbytnio jej nicka, ale wiem że była w czołowej gildi na A wiec posprawdzam gildie i dam wam znać, albo wkleje jej miasto tutaj :)
 

Dolgan Tagarson

Szlachcic
Nie ma opcji. W brązie z pereł bitewnych może mieć tylko zeusa (80lvl cięzko ale powiedzmy że realny). To jest 65%/65%. Resztę musi mieć z budynków. Zakładając ze pozostałe 835% obrony ma z posterunków wartownika lvl2 i że ma wszystkie dostępne rozszerzenia terenu (mapa do wenus, wszystkie medale i wszystkie diaxy), to i tak braknie miejsca na osiągnięcie 1635% ataku (liczyłem na placu zwycięzców poz2).

Zresztą co ona robi w tej epoce? Nie ma gpch, nie może bić sąsiadów, nie ma osad kulturowych...
 

Dolgan Tagarson

Szlachcic
Ok, faktycznie jest taka szansa. Jednak w dalszym ciągu mając wszystkie perły bitewne nawet na 100lvl, nie ma szans na takiej powierzchni zrobić takich %
 

Borisel

Hrabia
Nadal nie przekonuje mnie taki duży % ataku na małej powierzchni miasta . Myślę że granica 300% jest bardziej osiągalna w brązie niż 1700 z obroną jeszcze . Póki nie przekonam się na własne oczy to te liczby będą dla mnie za duże . I jeszcze sprawa pereł - jeśli już dość długo gra /albo ma w opór diaxów to też jest możliwe - ale bardzo czasochłonne .
 

sebas110

Szlachcic zagrodowy
w brązie nie ma szans mieć tak wysokiego bonusu. Jest po prostu za mało miejsca w mieście. JA w wenus mam perły zeus katedra castel na 129lvl TA na 106 do tego ponad połowa miasta w budynkach dających bonus do ataku i mam 2137. W brązie żeby dojść do 1700% perły musiałaby mieć na 180 poziomie albo i wyżej bo ja ze swoich mam niecałe 340%
 

aza III

Wójt
Obstawiam, że jeśli jest to prawda to autorowi pomyliły się epoki i nie chodzi o brąz tylko o żelazo. W brązie mało kto chce zostać.
 

Blade1984

Książę
moja znajoma z epoki brązu ma 1700/890
powiedz mi skąd ona wzięła miejsce na taki bonus rozszerzenia moglaby by miec za medale i z mapy tylko, te za diaxy i technologie odpadaja. Biorac jeszcze pod uwagę że budynki w brązie daja grosze, plac na 2poz daje 5, karuzela 4. No chyba że ma piętrowe karuzele :D troszke przeszarżowałeś z tą bajką. Ps. Mysle że taki evenement by kazdy zapamiętał.
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
I ogólnie to po co bonus do ataku w brązie.
Jeżeli żelaza to tak widziałam miasta w żelazie z dużym potencjałem do ataku...
Mimo że nie rozumiem tego stylu gry, mnie zawsze bawiło najbardziej przechodzenie.
 
Do góry