Jak zabić grę.

Status
Zamknięty.
Wątek jak inne podobne do niego powinien zostać zamknięty i to nie dlatego, ze coś się tam zamiata pod dywan. Nikt się już nie wypowiada na temat w jakim watek został założony co nie dziwi bo do napisania było niewiele i zostało to napisane, szansa że ktoś wymyśli jeszcze coś sensownego jest żadna, od początku była taka.
Ilość graczy jaka się wypowiedziała najlepiej świadczy o tym o jak mało istotnej zmianie dyskutujemy. Jeżeli pominiemy ilość wypowiadających się a przyjmiemy za miernik merytoryczność to po odrzuceniu tego wszystkiego co nie jest na temat, nie jest merytoryczne nic nam nie zostanie albo bardzo niewiele.
Ma być merytorycznie to ja się pytam czy stwierdzenie: "to precedens, który, w moim przekonaniu, stanowi receptę na zabicie gry" jest merytoryczne i w jaki sposób precedens może zabić grę, już bardziej merytoryczne będzie stwierdzenie, że pogoda zabija grę i od razu pisze dlaczego - bo zrobiło się ciepło, zniesiono obostrzenia i ludzie mniej siedzą przy komputerach, laptopach i smartfonach.
Limit wprowadzono i te kilka osób którym odebrał "radość" gry albo się dostosuje albo poszuka innej gry.
Dla tych którzy zastanawiają się co będzie następne jest dobra informacja - nic albo coś równie bez znaczenia jak ten limit, Inno tworzy tą grę dla nas by na niej zarabiać i nie będzie sobie strzelać w kolano.
Zakładam, że moderator to widzi, usuwanie komentarzy zmienia wymowę tych które pozostają nawet jak nie dotyczą tematu, pomijam usuwanie komentarzy przez samych komentujących bo zorientowali się, że napisali bzdury.

Życzę miłego dnia i takiej gry tym wszystkim którym limit jej nie zabił :D
 
Ostatnia edycja:

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Już myślałam, że wrzucę like'a, bo zgadzam się z większością tego, co napisałeś. Jednak nie mogłeś sobie odmówić wrzucenia kamyczka do czyjegoś ogródka, więc napiszę jeszcze raz.
Moderator wykonał swoją robotę, bo taka jest jego rola i powinniśmy mu podziękować, co niniejszym czynię. :) Często zapędzamy się za daleko w ferworze dyskusji i przeradza się ona w awanturę, a nie o to chodzi.
Precedens może (lecz nie musi) oznaczać kierunek, w jakim pójdzie FoE. Przyrasta ilość rozbudowanych pereł, które dają przewagę jakiejś grupie graczy. Zawsze to będzie garstka, jeżeli firma zareaguje zanim w grupie bezpośrednio zainteresowanych będzie większa ilość graczy, a pozostali nie zorientują się od razu w jaki sposób wpłynie to na ich grę.
Również życzę miłego dnia i pogody nie tylko w plenerze ;)
 
Ostatnia edycja:
Niewątpliwie masz sporo racji w tym, co piszesz. Tylko...

w jaki sposób postawiłeś CHF? Jeżeli mnie pamięć mnie nie myli, to budowę pereł odblokowuje Architektura, czyli pierwsza technologia epoki żelaza... Przeoczyłam jakąś kolejną zmianę? :)
Plany zdobyłem wspierając innych graczy a towary kupiłem na targu oraz dostałem w gildii.
Każdą perlę da się tak postawić. Gram 3 miesiące w tym jeden intensywniej.

Brak odpowiedzi, ze strony Inno to jest dokładnie zamiatanie pod dywan, podobnie jak zamykanie wątków. Słusznie jednak zwracacie uwagę, że już więcej się wydumać nie da w tym temacie i przychylam się do opinii o zamknięciu!
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Dla porządku informacja - kilka ostatnich postów usunąłem. A poza tym, od dwóch miesięcy nikt nie napisał nic nowego w temacie, a jak już ktoś coś napisał, to nie było to związane w żaden sposób z pierwszym postem, bądź też dyskusja zaczęła schodzić bardziej w kierunku wycieczek osobistych niż konstruktywnej dyskusji. Zatem przychylę się do sugestii zawartej w poprzednich wątkach i temat zamknę, skoro tak to ma wyglądać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry