Jak wybrnąć ?

Status
Zamknięty.

adam01

Szlachcic zagrodowy
W obecnym evencie "Wildlife" po raz drugi w zadaniach pojawiło się "zachwyć mieszkańców" . Do zachwytu brakuje mi kilkadziesiąt tysięcy pkt. Nie posiadam budynków mieszkalnych tylko perły i eventowe. Za pierwszym razem wybrnąłem wykorzystując kilkanaście posiadanych przeze mnie "przechowaj budynek". Teraz przy ponownym zadaniu "zachwyć poddanych" nie mam już takiej możliwości. Krótko mówiąc nie wykonam tego zadania (musiałbym zlikwidować kilkanaście budynków eventowych lub np Wieżę Inowacji + kilka budynków eventowych) . Gdzie tu sens? Czy twórcy eventu brali to pod uwagę?
 

adam01

Szlachcic zagrodowy
Aby zdobyć 30 000 pkt to wiesz ile trzeba postawić dekoracji? Musiałbym zlikwidować połowę posiadanych budynków.
 

midh

Wójt
sprecyzuj jak brzmi zadanie bo sie troche pogubilem ..... ale generalna zasada jest taka, ze jesli chcesz wiecej zachwytu, mieszkancow, mlotkow, monet itd to stawiasz budynek i usuwasz i stawiasz i usuwasz i tak w kolko az nabijesz oczekiwana wartosc ....nie trzeba do niczego miliona przechowajek ..mozesz to robic w miejscu jednego sporego budynku
 

dawid17612

Hrabia
bład...:D
złę myslenie macie..:D
jaka jest misja? zachwyć poddanych tylko.... to proste...:D
1. wymień droge na najnowszą dostaniesz zadowolenie,
2. sposób z stawianiem i kasowanie dekoracji jest dobre ale nie przy tej misji.
3. postaw budynek wojskowy, i skasuj robi się to przeważnie przy misji z ludnością.
4. poprostu aktywuj bonus w Tawernie.
5, nie kasuj nic, wystarczy zę odłączysz droge, ludnośc sama spadnie :D



misja typu. posiadaj 5.000 zadowolenia to już stawianie i kasowanie dekoracji,
misja z ludnością to 3 sposoby rozwiązania.
1. stawianie i kasowanie wojskowych
2. odłączenie drogi.
3. schowanie budynku choć to jest potrzebne tylko przy misjach za diasky
 

adam01

Szlachcic zagrodowy
Dawid - masz złe myślenie.
1. Drogi wszytkie wymienione
2 postawienie i skasowanie budynku wojskowego nic nie zmienia.
3 odłączanie drogi ma odwrotny skutek
4 bonus w tawernie to strzał w dziesiątkę ! dziękuję!
 

marzetrix

Szlachcic
Usuwaj drogi i buduj na nowo. Można np zbudować ze dwie epoki niżej i po kolei zastępować kolejnymi epokami to potem nie trzeba już usuwać każdego kawałka
 

dawid17612

Hrabia
nie trzeba kasować drogi, Droga ma taką włąściwość w grze ze wystarczy że kupisz nową i ona jest nakładana na starą poprostu kupujesz
 

Tarohoro

Szlachcic
Dokładnie, na obecnej drodze budujesz ścieżkę, a potem na niej najnowaszą drogę, trochę kosztuje, ale nic nie kasujesz.
 

mastika

Wicehrabia
Dosyć często na początku zadań jest zdobądź X nierobów. Kasuję wtedy towarowy i zostawiam wolną przestrzeń na zadania eventowe. Przychodzi zdobądź X zadowolonych mordek. Przyjąwszy, że mam do dyspozycji 4x4, stawiam budkę wegańską, czy jak to się tam nazywa. 200 mordek z jednej. Buduję 4 za jednym zamachem, to jest 800 mordek w jakieś 5 - 7 sekund. W zaokrągleniu 30k / 800 daje nam 38, a niech będzie i 40 dla równego rachunku. Czyli muszę wykonać całe dziesięć cykli postaw/ usuń, co daje nam mniej więcej minutę, dwie roboty :)
 

Królo

Rycerz
Ale jak masz zachwyc mieszkańców to całkiem inne zadanie niż zdobądź X zadowolenia. Jak nie ma miejsca na dekoracje to tylko perły wchodzą w grę.
Swoją drogą jak można nie mieć max zadowolenia
 

dawid17612

Hrabia
Zadowolenie nie jest potrzebne, ja nie mam bo jest mi nie potrzebne potrzeba zdobyć zadowolenie to klikam w tawernie
 

chemik12

Wicehrabia
Jeśli zadanie: zachwyć swoich podanych to zadowolenia musisz mieć na 120%. Jedynym zdanie, jest to kompletnie inny typ zadania niż zdobądź ileś tam zadowolenia (a z tego co tu widzę większość piszących pomyliła 2 te różne zadania i daje przepis na zdobądź ileś tam zadowolenia). Jest kilka możliwości, ale wydaje się że najszybsze i jednocześnie najmniej kosztowne to wykupienie za całe 3500 srebrników bonus Entuzjazm na całe 4 h w tawernie. Jedyna wada to taka, że jak będziemy chcieli kupić kolejny bonus w tawernie to musimy zapłacić 50 diamentów lub też zaczekać te 4 godz aż bonus na Entuzjazm się skończy...
 

dawid17612

Hrabia
Tryb przebudowy dajesz sobie miasto tak samo, tylko całą droge ustawiasz w 1 wolne miejsce, łatwiej skasowac, + łatwiej dodać nową,
 
Status
Zamknięty.
Do góry