Jak ukończyć zadanie dzienne?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19185
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19185

Guest
zadanie.PNG

Mam zadanie dzienne jak powyżej. Czy ktoś mi może powiedzieć w jaki sposób mogę wygrać 6 bitew, jeżeli nie mam jeszcze jednostek z epoki żelaza (brak badań), a zająłem już wszystkie obszary z epoki brązu - aktualnie jestem przy Paruuch. Czy jest jakaś inna opcja na wygranie 6 bitew? Z tego co się rozglądałem to PvP nie wchodzi w grę, bo trzeba mieć opracowaną Strategię Wojskową w badaniach, która jest prawie na samym końcu ścieżki epoki żelaza.
 

DeletedUser19185

Guest
@jakidziadzia Dopiero co dołączyłem do gildii. Następna wyprawa za 5 dni... szkoda, że dają zadania, których grający nie jest w stanie ukończyć nawet jakby chciał. Powinien być jakiś algorytm do sprawdzania tego.
 

DeletedUser17530

Guest
Zadania dzienne na razie są dostępne tylko dla nowych graczy :p
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Następna wyprawa za 5 dni... szkoda, że dają zadania, których grający nie jest w stanie ukończyć nawet jakby chciał
Ale tu wina jest w tym, że nie byłeś wcześniej w gildii. To nie wina zadania. Najwyżej możesz winić siebie za to, że nie zdecydowałeś się wcześniej dołączyć do gildii :D.
Wina Inno, że takie zadanie dostałeś byłaby, gdybyś dostał to zadanie nie mając możliwości nigdy go wykonać.
 

DeletedUser16730

Guest
Ale tu wina jest w tym, że nie byłeś wcześniej w gildii. To nie wina zadania. Najwyżej możesz winić siebie za to, że nie zdecydowałeś się wcześniej dołączyć do gildii :D.
Wina Inno, że takie zadanie dostałeś byłaby, gdybyś dostał to zadanie nie mając możliwości nigdy go wykonać.

Nie może teraz czegoś zrobić bo nie zrobił czegoś wczoraj i to jest jego wina? To jak prawo działające wstecz.
Wina nowego gracza bez doświadczenia bo nie potrafi przepowiadać przyszłości z fusów.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Nie może teraz czegoś zrobić bo nie zrobił czegoś wczoraj i to jest jego wina?

Tu chodziło o pierwszą część wypowiedzi, dotyczącą tego, iż na możliwość uczestniczenia w Wyprawach Gildyjnych musi poczekać 5 dni - czyli prawidłowe działanie WG. Informacja taka jest ogólnodostępna, więc też nie ma tu mowy o żadnym działaniu prawa wstecz.
Możliwość wykonania zadania natomiast posiada, chociażby mapa świata. Inna sprawa, że nie będzie to łatwe, posiadając jednostki z niższej epoki niż przeciwnik.
 

DeletedUser16730

Guest
Możliwość wykonania zadania natomiast posiada, chociażby mapa świata.

Serio? Sam by pewnie w życiu na to nie wpadł.

Czy ktoś mi może powiedzieć w jaki sposób mogę wygrać 6 bitew, jeżeli nie mam jeszcze jednostek z epoki żelaza (brak badań), a zająłem już wszystkie obszary z epoki brązu - aktualnie jestem przy Paruuch.


Tu chodziło o pierwszą część wypowiedzi, dotyczącą tego, iż na możliwość uczestniczenia w Wyprawach Gildyjnych musi poczekać 5 dni - czyli prawidłowe działanie WG.

Tu chodzi o stwierdzenie, że sam powinien się winić.

Informacja taka jest ogólnodostępna, więc też nie ma tu mowy o żadnym działaniu prawa wstecz.

Kiedyś, kiedyś, jak jeszcze chodziłem do podstawówki, wtedy kiedy w sklepach był tylko ocet, była moda na bezdennie głupie i infantylne dowcipy o diable, Polaku, Niemcu i Rusku. Ów diabeł łapał tych trzech jegomości i dawał im zadania które biedny Rusek ku uciesze dzieciaków zawsze przegrywał. A kreatywność dziecięca nie miała granic jak tego Ruska upodlić głupimi zadaniami. Dawał im np. trzy owoce do wyboru, porzeczkę, śliwkę i arbuza. Kiedy Rusek wybrał porzeczkę wygrywał ten który miał największy owoc, a kiedy wybrał arbuza diabeł kazał im wkładać owoc do d...
I tak sobie to przypomniałem jak napisałeś o tej ogólnodostępnej informacji którą Rusek też miał. Bo chyba faktycznie Inno to taki diabeł, a gracze to zgraja Rusków z ogólnodostępnymi informacjami i wolnym wyborem.
 

DeletedUser17093

Guest
Tu chodziło o pierwszą część wypowiedzi, dotyczącą tego, iż na możliwość uczestniczenia w Wyprawach Gildyjnych musi poczekać 5 dni - czyli prawidłowe działanie WG. Informacja taka jest ogólnodostępna, więc też nie ma tu mowy o żadnym działaniu prawa wstecz.
Możliwość wykonania zadania natomiast posiada, chociażby mapa świata. Inna sprawa, że nie będzie to łatwe, posiadając jednostki z niższej epoki niż przeciwnik.
Taka sytuacja że mogą napadać nas z innych epok to też głupota,dobrze że na epokę kamienia nie napadają z przyszłości
 
Status
Zamknięty.
Do góry