Jak to jest, że jedna Gildia bije 6 sektory o 3 w nocy w 30 minut a jedna w 10 sekund bije 5 sektorów w GPCH

Status
Zamknięty.

Dark Raider

Baronet
Zdjęcia rozmów
 

Załączniki

  • 4.jpg
    4.jpg
    159,9 KB · Wyświetlenia: 93
  • 1.jpg
    1.jpg
    158,9 KB · Wyświetlenia: 90
  • 1.jpg
    1.jpg
    158,9 KB · Wyświetlenia: 87
  • 1.jpg
    1.jpg
    158,9 KB · Wyświetlenia: 77

Penetrator-granatow

Szlachcic zagrodowy
Waderek, czas zrozumieć, że jedne gildie są mocniejsze inne są słabsze. Twoja ze względu na dowództwo jest po prostu mega słaba - ot powód rozbieżności :).

czas też przestać bajerować, bana dostałeś za obrażanie ludzi a nie za pokazanie jakiegoś obrazka :). polecam coś na uspokojenie, chwila przemyślenia swojej postawy i nieobrażanie innych graczy.
 

zzuuaa

Szlachcic zagrodowy
Waderek, czas zrozumieć, że jedne gildie są mocniejsze inne są słabsze. Twoja ze względu na dowództwo jest po prostu mega słaba - ot powód rozbieżności :).

czas też przestać bajerować, bana dostałeś za obrażanie ludzi a nie za pokazanie jakiegoś obrazka :). polecam coś na uspokojenie, chwila przemyślenia swojej postawy i nieobrażanie innych graczy.
Marcmonk, jeszcze nie tak dawno na fejsie kręciłeś aferę o bociarzy.... Zmieniłeś zdanie tak szybko, czy pamięć zawodzi?
 

Penetrator-granatow

Szlachcic zagrodowy
Zuza, nic sie nie zmieniło :). Ale bądźmy poważni. Ja rzucając oskarżenia podałem przykład o ile dobrze pamiętam to 300 walk w dwie minuty. Waderek jako dowód podał „bicie szybsze niż jego gildia” :), rozumiesz różnice ? Przecież bez problemu sama byś z nim wygrała :)
 

zzuuaa

Szlachcic zagrodowy
Waderek jako dowód podał „bicie szybsze niż jego gildia”
Marc, niby te same zrzuty, a co innego widzimy w tej rozmowie. Jak pisałam - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ponieważ Ty siedzisz u Granata, to spłycasz kwestię jednoznacznego korzystania z bota, wynikającego z tego co powyżej. Do niedawna byłeś przeciwnikiem botów.... to się nazywa hipokryzja.
 

Penetrator-granatow

Szlachcic zagrodowy
Zuza jak chcesz zobaczyc kto korzystał z bota, zerknij na gvg jak wygląda mapa i jak wygląda to o 20:00. Wtedy zrozumiesz co to hipokryzja :). A zmieniło sie to po zablokowaniu bota- z dnia na dzień. My sie jakoś dzieki temu bardzo umocniliśmy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry