Jak tak szybko walczyć i zakładać oblegi

Status
Zamknięty.
Mieli szybszy internet niż poprzednio Hydranty . Marcmonk musisz upgradować program taką ilość sektorów bronić z taką szybkością?
 
Czyżby wyderki już nie pamiętały jak kiedyś sami nam to tłumaczyli? Przecież to tylko kwestia szybkiego internetu i dobrych komputerów. Nic więcej.
 

MarianOkrk

Szlachcic
Mam pytanie do suportu, jak można tak szybko zakładać oblegi ? 1min10s. Czy to możliwe ? Koledzy z Via i Aspery mówią, że tak ale coś mi się nie wydaje

youtube.com/watch?v=vGurB71VbUg
Niedozwolony program wspomagający. Nie ma innego wytłumaczenia. Mocny sprzęt i szybki internet nie skompensuje działania interfejsu graficznego i czasu reakcji człowieka. Takie akcje powinny być masowo zgłaszane do supportu. Stosowanie botów powinno kończyć się usunięciem konta.
 

Marik

Książę
W przypadku pytań do członków supportu, można również zadawać je poprzez zgłoszenie w systemie supoportu.
Z tego co mi wiadomo nawet jako moderator forum masz obowiązek przekazać wszystkie dostarczone dowody na używanie nielegalnego oprogramowania do supportu, więc mam nadzieję iż takową informacje przekażesz niezależnie od tego czy Marcmonk ***** *** to zgłosi sam czynie ;)
 

Penetrator-granatow

Szlachcic zagrodowy
Witam Kolego Trupek, idąc za Twoją radą zadaliśmy pytanie suportowi. dzisiaj otrzymaliśmy odpowiedź, mniej wiecej: „wszystko jest super, inna gildia była szybsza, strzałka umożliwiająca założenie obelgu sie nie pojawiła bo inna gidlia była szybsza” - Tyle to ja wiem, ale moje putanie brzmi zgoła inaczej. Jak grać, żeby u przeciwnika się ta strzałka nie pojawiała? Jak grać żeby zakładać tak oblegi ?

czy ktoś w końcu odpowie ? Każdy kto chociaż kilka razy był na GVG widzi sarkazm w moich pytaniach.
 

Penetrator-granatow

Szlachcic zagrodowy
Niestety ale chyba masz rację :(. wolałbym, żeby eliminowano takie zagrywki jak na filmie. Jednak dochodzę do wniosku, że chyba energię zamiast na piętnowanie takich "rozwiązań" trzeba poświęcić na ich "wdrażanie", bo obsługa gry podchodzi bardzo luźno do tych kwestii.

Mam nadzieje, że nowi Gracze przeczytają kilka takich tematów ( a jest tego od groma ostatnio) i zamiast FOE wybiorą uczciwszą grę.
 

Enkidu

Rycerz
o ile walczyć da się naprawdę szybko, o tyle podkładki oblegów bez wspomagania w czasach zbliżonych do czasu reakcji pilotów myśliwców - trochę śmierdzą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry