jak robić event św Patryka?

mastika

Wicehrabia
A pytasz o najbardziej efektywną metodę rozgrywania tych miasteczek, czy ogólnie o mechanikę jak to działa?
 

Asur

Szlachcic
Według mnie i moich doświadczeń ( pewnie doświadczeni ode mnie graczy się z tym zgodzą ). Najlepiej robić każdy event żeby zdobywać jak najwięcej środków eventowych i je wykorzystywać na najlepsze nagrody dnia. W sensie żeby nie wydawać codziennie na byle co :)
 

mastika

Wicehrabia
Tu nie ma nagród dnia typowych dla innych eventów. Tu masz nagrody za wykonanie zadań w mieście, jedna nagroda co bodaj 25 zadań, nagród 15, lista się przewija po zebraniu wszystkich :)
 

hddk

Hrabia
Najważniejsze żeby nie otwierać niepełnego kompletu skrzyń po każdym mieście. Jeśli mamy 1900 złota - otwieramy komplet i zgarniamy ulepszenie budynku, jeśli nie mamy - bierzemy tylko skrzynkę darmową i robimy kolejne miasto. Strategie są różne, można zrobić ok. 6 miast (po 32-34 zadania) wydając po 600-700 złota na miasto i biorąc 3 komplety skrzyń albo więcej miast (9-10) z większą ilością zadań i złota na menedżerów i tylko 1 kompletem skrzyń.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja w poprzednim evencie poszłam w robienie jak największej liczby miast i zabrakło mi ulepszenia.
Osoby które za to robiły wszystkie zadania w miastach te ulepszenie miały.

Więc w tym roku będę robić mniej a wszystko.
 

Selfir

Szlachcic
Zapraszam do Poradnika o evencie Sw Patryka. Prezentuje moja taktyke, porady co i jak robic zeby efektywnie i szybko zdobywac nagrody.

 
Do góry