[Wyprawy gildyjne] jak poprawić WG

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

podoba sie?

  • tak - wszytkie 3 opcje

    Głosy: 2 22,2%
  • tak - opcja 1

    Głosy: 0 0,0%
  • tak - opcja 2

    Głosy: 0 0,0%
  • tak - opcja 3

    Głosy: 0 0,0%
  • tak - opcja 1 i 2

    Głosy: 3 33,3%
  • tak - opcja 1 I 3

    Głosy: 0 0,0%
  • tak - opcja 2 i 3

    Głosy: 0 0,0%
  • inaczej (w poscie)

    Głosy: 0 0,0%
  • nie / obojetne mi to

    Głosy: 4 44,4%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser

Guest
bardzo prosty pomysl - zlikwidowac zbedne klikniecia w wg.

ZAZNACZAM KAZDE MOJE ULATWIENIE BYLOBY JAKO OPCJA MOZLIWA DO WLACZENIA / WYLACZENIA W OPCJACH WG.

1) automatyczne zbieranie skrzyń po wygranej bitwie / negocjacjach = redukcja klikniec w WG o ok 1/6
2) automatyczne wyswietlanie okienka z wyborem walki / negocjacji pod warunkiem dostepnych podejsc = redukcja klikniec w wg o kolejne 1/6
3) tylko dla negocjacji - wplac surowce - opcja dostpena tylko wtedy gdy ilosc surowcow do negocjacji jest rowna ;lub mniejsza ilosci dostepnych szans w negocjacjach
4) tylko dla negocjacji - uzupelnij pola - opcja ktora jednym kliknieciem wplaca surowce w negocjacjach ( zalozenia: nie uzywa surowcow czerwonych, istnieje 25% ryzyko iz zielony i zolty surowiec zostanie podwojnie uzyty dla tego samego pola) dodatkowo opcja pokazuje jaka jest szansa na pozytywne rozwiazanie negocjacji (im wiecej surowcow ty,m mniejsza sznsza i wieksza szansa na ten sam zolty surowiec w tym samym polu - rodzaj kary za korzystanie z ulatwienia - wpisanmy celowo dla tych co beda narzekac by zalatwo nie bylo)
 

DeletedUser20269

Guest
Mi pasuje.
Jak to będzie można włączyć/wyłączyć to może nawet przejdzie do gry.
Automatyczna negocjacja - spoko nie tylko automatyczna walka będzie dla leniwych i zbyt bogatych.;)
 
Do góry