jak mozna zablokowac serwer o 20

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16965
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16965

Guest
czyli trup który ledwo żyje poraz kolejny jest przez was dobijany
 

DeletedUser16965

Guest
kto ma szczescie ten jest w grze kto nie ma ten nie jest.. jeszcze lepiej.. na D nie działalo.. teraz nie dziala czat a co jaki czas i tak wywala z gry
 

DeletedUser16965

Guest
czlowiek czeka do 20 zeby dostac info ze serwer nie dziala
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Mój laptop zawsze mnie uświadamiał ze nie jest on najlepszy do tej gry, zwłaszcza o 20. Więc to byłby cud jakby działał mimo problemów.
 

DeletedUser16426

Guest
Na C masę ludzi wywaliło chwile po 20 i zalogować się też nie dało rady, przy reloadzie strony okienko logowania to było białe pole i napis 502 Bad Gateway
nginx
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja oczywiście nie zaprzeczam Waszym doniesieniom, zaprzeczam żeby jakakolwiek konserwacja czy przerwa była planowana, o 20 nikt czegoś takiego nie zrobi nawet jakby chciał.
 

DeletedUser18927

Guest
Ja jestem zalogowana, jest jak zawsze o 20 jeżeli można tak napisać.

Jakie światy?

Na H o 20.00 nie da się grać w GVG... rok temu jeszcze jakoś to było a teraz jest fatalnie, jedna wielka zwiecha :( Laptop sprawny, internet dobry a gra wisi.
 

DeletedUser14806

Guest
Niech suport dalej pozwala "klikającym" mafią oszustów grać to serwery będą się jeszcze bardziej zawieszać. Nie wiecie o czym mowa? GS Auto Clicker program którego używa się powszechnie w gvg i ma ogromny wpływ na płynność gry kiedy kilkadziesiąt osób to odpala o 20 to gra staje do góry nogami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry