Jak można posiadać 7 jednostek?

Dyskusja w 'Pytania' rozpoczęta przez użytkownika Bob z Krainy Deszczowcow, 12.02.2018 o 21:26.

1. Bob z Krainy Deszczowcow

Bob z Krainy Deszczowcow Szlachcic

Mam zadanie bonusowe "Posiadaj 7 pionierów lub 7 szaserów" Jak tego dokonać skoro jednocześnie można wyszkolić 4 jednostki a z użyciem diamentów 6. To jak to 7??? Nawet z diamentami się nie da przecież.

2. rotszild

rotszild Hrabia

postaw dwa koszary.

3. Bob z Krainy Deszczowcow

Ale za tego questa dają 6 papieru i 6 drutu i jeszcze trzeba zebrać 60 000 zaopatrzenia to jakiś żart, jeden z głupszych zadań jakie widziałem, żeby to było zadanie linii bocznej przerwałbym w cholerę a tego ****a się nie da. Bez kitu pozostaje wygospodarować na mapie miejsce dla drugich koszar??? Na taką pierdołę? Masakra ;)

4. rotszild

rotszild Hrabia

Chyba że masz alcatraz i wyprodukuje ci z jednych koszar te 7 sztuk.

5. jan-maria-scyzoryk

jan-maria-scyzoryk Książę

Jeśli jesteś w epoce to zaczekaj bo mogą wpaść z wypraw.

6. caelian

caelian Hrabia

ja mamzadanie wyprodukowac 10 mangust
    co za bezsens zwlaszcza ze budynek w jakim tosie buduje jest tragiczny i nawet przerwac sie nie da ;/
    co za bezsens

7. Bob z Krainy Deszczowcow

Ja na dodatek teraz przyczaiłem że mając dwa budynki jestem w stanie wyprodukować 6 pionierów. Chyba że użyje diamenty, no chyba powaliło ich na łeb. Haahahaha Faktycznie na wyprawach gildyjnych albo w questach coś wpadnie z czasem bo mega głupotą by było żeby trzecie koszary stawiać dla pionierów. Ale jaja... masakra.

Ostatnio edytowane: 17.02.2018 o 14:29

Do góry