Jak kontrolować motywacje i tawerne znajomych?

Status
Zamknięty.

Belir

Szlachcic
Witam serdecznie
Dobrze wiem, że takim sposobem na kontrolę motywacji i tawerny jest historia w ratuszu. Mam tylko jedno małe "ale": zajmuje to ogrom czasu. Chcę, więc zapytać Was Moi Drodzy czy znacie jakieś lepsze metody na sprawdzenie czy znajomi nas motywują/wchodzą do tawerny?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Wbrew pozorom nie wymaga to wiele czasu. Filtrujesz znajomych, klikasz po kolei wsparcie. Na pasku pozostaną Ci do wsparcia "leniwce". Podobnie z tawerną. Jeżeli złożysz rewizytę wszystkim z historii w ratuszu, to możesz jeszcze odwiedzić tylko tych co do Ciebie nie zajrzeli. ;)
 

Markiz.

Książę
Z tawerną nie jest tak kolorowo. Rewizytę możesz składać, pod warunkiem, że mają puste krzesła. A ci co ciebie nie odwiedzili, to nie wiesz do końca czy było to spowodowane lenistwem, czy brakiem pustych krzeseł u ciebie;)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Z tawerną nie jest tak kolorowo. Rewizytę możesz składać, pod warunkiem, że mają puste krzesła. A ci co ciebie nie odwiedzili, to nie wiesz do końca czy było to spowodowane lenistwem, czy brakiem pustych krzeseł u ciebie;)
Prawda. Założenie jest, że regularnie sprzątasz własną tawernę. Gdy chcę sprawdzić jakość współpracy, składam wizyty w tawernach z poziomu ratusza 2 - 3 razy w ciągu dnia. Jeżeli ktoś regularnie nie udostępnia krzeseł, to też nie jest zbyt atrakcyjny pod tym względem.
 

DeletedUser20713

Guest
Mi się raczej zdarza na odwrót, że zmotywuje ale do tawerny już się nie chce wejść
 
Status
Zamknięty.
Do góry