Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

S.T.A.L.K.E.R.

Szlachcic zagrodowy
@Agatonka59 niech się każdy dowie, że takie ****o istnieje, bo nie każdy jeszcze w to wierzy... niejednokrotnie jak wstawiałem wcześniej filmiki ludzie pisali... "ale co tam widać, nic normalny kliker"...

Szczerze niech kupują, a inno niech w końcu za takie coś zacznie dawać permy, bo to już przesada...
 

Renas

Szlachcic zagrodowy
Zależy czy wszyscy mówiący że zgłosili to zgłosili. Akurat blokady za brzydkie słownictwo są codziennością (niestety) problem z tym że strona A nie wie czy strona B miała blokadę, czy będzie mieć, czy było upomnienie, czy dane słowo jest jednak łamaniem zasad (ja już kiedyś tutaj pisałam ludzi różne rzeczy obrażają, jednak my 'konsultujemy się' z słownikiem, nie jesteśmy cenzorami)
Może wszystko to miało miejsce albo jak dana osoba przestała pisać to znaczyło że blokada poszła.

Nie było w historii inwalidy. Tylko osoba która twierdziła że jest. A policja ma to zaznaczone, policja ostatnio ma bardzo dużo wiedzy o nas i to bez polityki prywatności hehehe.

Cały dokument xyz i ź, podane przeze mnie tam stronę czy więcej wstecz. One się bardzo ładnie uzupełniają. Nawet jest napisane że wszystko łącznie z forum należy do InnoGames i IG może zrobić z tym co chce. (Oczywiście jak by złamało prawo możesz jako prawnik iść robić swoje)
Polityka prywatności to cały dokument mówiący o prywatności, jest tam też podział na strony powiązane co one korzystają jeszcze z naszych danych. Jak wspominałam x znajduje się w choćby wstępie do tego dokumentu gdzie gwarantujemy prywatność danych. Nie pisze osobowych, pisze danych.


A skąd wiesz? Zielona wróżka czy coś :| bardzo nie lubię jak piszesz jakbyś wiedział coś na pewno. Jako prawnik powinieneś wiedzieć co znaczy mówienie czy twierdzenie nieprawdy.

Powód blokady akurat wyświetla się bardzo jasno napisany wielkimi literami w momencie logowania się na konto.
Jest bezpośrednio powiązany z zasadą gry która złamano.

Dlatego odsyłam również do zapisu w którym jest że stanowisko CM jest ostatecznym stanowiskiem, a wypowiedź obsługi gry, jest również forma informacji dla gracza.
Takie właśnie tam są podpunkty, już nie psując pięknej wizji świata. Oczywistym jest że są klauzule tajności i innych tam poufności w każdej firmie.
Bądźmy realistami, wspomniane dokumenty xyz i ź nie chronią przecież użytkownika. (Tylko troszkę) nie użytkownik może stracić najwięcej.
Wyrywanie słow z kontekstu i stosowanie na "sucho" słownika to jest dokladnie cenzura ;) Tworzy to tzw. dupochron i nie ma nic wspolnego z przestrzeganiem regulaminu. A karanie za wyrażenie sie pogardliwie(nie obrazliwie - nie mylic pojec) o osobie niekulturalnej w celu obrony swojej godnosci jest jawnym zamykanie jej swobody wypowiedzi i mozliwosci obrony.
 
Ostatnia edycja:

S.T.A.L.K.E.R.

Szlachcic zagrodowy
Szanowni Państwo, boty działają, a w supporcie są piękne znajomości, dlatego pewna gildia z serwera G "łowcy" jest totalnie bezkarna.
Już niejednokrotnie umieszczałem filmy pokazujące jak oni wyśmienicie grają więc osoby śledzące ten wątek doskonale wiedzą.
Zapewne wszyscy na tym forum będą zdziwieni tym, ze CO jest płci pięknej :)

Jako dowód piękny screen ;) Dodam, że w dniu, w którym został zrobiony screen Kolega pomimo tego, że nie korzystał z bota dostał bana, a co najlepsze nie było ŻADNEGO zgłoszenia w supporcie :D
 

Załączniki

  • Znajoma Żyleta i łowcy.png
    Znajoma Żyleta i łowcy.png
    112,4 KB · Wyświetlenia: 74

Plebaan

Szlachcic zagrodowy
Szanowni Państwo, boty działają, a w supporcie są piękne znajomości, dlatego pewna gildia z serwera G "łowcy" jest totalnie bezkarna.
Już niejednokrotnie umieszczałem filmy pokazujące jak oni wyśmienicie grają więc osoby śledzące ten wątek doskonale wiedzą.
Zapewne wszyscy na tym forum będą zdziwieni tym, ze CO jest płci pięknej :)

Jako dowód piękny screen ;) Dodam, że w dniu, w którym został zrobiony screen Kolega pomimo tego, że nie korzystał z bota dostał bana, a co najlepsze nie było ŻADNEGO zgłoszenia w supporcie :D
i co z tego wynika??? bo nie mam pojęcia do czego bijesz?? z tego screena nic nie wynika
 

Darthkolos

Szlachcic zagrodowy
Szanowni Państwo, boty działają, a w supporcie są piękne znajomości, dlatego pewna gildia z serwera G "łowcy" jest totalnie bezkarna.
Już niejednokrotnie umieszczałem filmy pokazujące jak oni wyśmienicie grają więc osoby śledzące ten wątek doskonale wiedzą.
Zapewne wszyscy na tym forum będą zdziwieni tym, ze CO jest płci pięknej :)

Jako dowód piękny screen ;) Dodam, że w dniu, w którym został zrobiony screen Kolega pomimo tego, że nie korzystał z bota dostał bana, a co najlepsze nie było ŻADNEGO zgłoszenia w supporcie :D
Widzę, że nie tylko na C takie jaja. U nas 2 gildie lecą sobie na bocie, raz nawet w 30 osób biliśmy jeden sektor wolniej, niż jedna z tamtych gildii 4 sektory równocześnie
Ale pan żyletka odpisze, że dziękuje za zgłoszenia i przyjrzy się sprawie zgłoszenia na swojego byłego kolegę z supportu
 

.OwOc.

Szlachcic zagrodowy
Szanowni Państwo, boty działają, a w supporcie są piękne znajomości, dlatego pewna gildia z serwera G "łowcy" jest totalnie bezkarna.
Już niejednokrotnie umieszczałem filmy pokazujące jak oni wyśmienicie grają więc osoby śledzące ten wątek doskonale wiedzą.
Zapewne wszyscy na tym forum będą zdziwieni tym, ze CO jest płci pięknej :)

Jako dowód piękny screen ;) Dodam, że w dniu, w którym został zrobiony screen Kolega pomimo tego, że nie korzystał z bota dostał bana, a co najlepsze nie było ŻADNEGO zgłoszenia w supporcie :D
Skoro wrzucasz screen to napisz kiedy został wykonany, bo z tego co wiem gracza o nicku "Chochoł" już od bardzo dawna nie ma. Odbiegając nawet od daty wykonania screena i przechodząc do jego treści, co on niby wnosi do dyskusji? Kolejną kwestią jest to że skąd wiesz o tym że boty działają? Czyżbyś sam z nich korzystał razem z kilkoma osobami z twojej gildii? Pochwal się na forum jak zarówno ty jak i kilka osób w twojej gildii dostało bana za używanie botów na GvG.
 

mainer

Szlachcic zagrodowy
Oczywiście, że działają co pokazała bieżąca edycja gpc : ) umiecie tak szybko bić na gpc ? Ja 8 walk przyznam mogłem zrobić 2-3 szybciej. Najwiecej na tym sektorze 10 walk zrobiła osoba z naszej gildii. Poniżej film ile zrobiła -Natajka- zapraszam do ogladania.

Posiadam również filmy nagrane z Listopada nagrane w gildii "Arch Devil" gdzie wyraźnie widać jak lewe konta zakładały oblężenia. Screeny na nich ze zgłoszeń do supportu a następnie bany dane przez support i oczywiście jako dowód screeny ze strony foe.scoredb.io. Wszystkie te osoby wyrzuciliście z gildii. Niestety nie mam czasu tego połączyć w jeden film ale spytam w gildii czy ktoś pomoże i zrobimy fajna komplikacje waszej "uczciwej" gry.
 

.OwOc.

Szlachcic zagrodowy
Posiadam również filmy nagrane z Listopada nagrane w gildii "Arch Devil" gdzie wyraźnie widać jak lewe konta zakładały oblężenia. Screeny na nich ze zgłoszeń do supportu a następnie bany dane przez support i oczywiście jako dowód screeny ze strony foe.scoredb.io. Wszystkie te osoby wyrzuciliście z gildii. Niestety nie mam czasu tego połączyć w jeden film ale spytam w gildii czy ktoś pomoże i zrobimy fajna komplikacje waszej "uczciwej" gry.
Dodatkowo można dodać film na których widać jak gracz S.T.A.L.K.E.R wykonuje 2 razy więcej walk na sektorze GvG niż pozostali członkowie jego gildii (film nagrany przez jego kolegę z gildii), oczywiście po wysłaniu filmu do supportu gracz ten został zbanowany na kilka dni
 

Bożka123

Hrabia
Oczywiście, że działają co pokazała bieżąca edycja gpc : ) umiecie tak szybko bić na gpc ? Ja 8 walk przyznam mogłem zrobić 2-3 szybciej. Najwiecej na tym sektorze 10 walk zrobiła osoba z naszej gildii. Poniżej film ile zrobiła -Natajka- zapraszam do ogladania.
17 walk jeśli dobrze policzyłam. Czyli np. 5 dwuetapowych i 7 jednoetapowych. Razem 12. Rekord u Was 10. Nie potrafię dostrzec problemu, nie wspominając już o jakichkolwiek dowodach.
 

mainer

Szlachcic zagrodowy
17 walk jeśli dobrze policzyłam. Czyli np. 5 dwuetapowych i 7 jednoetapowych. Razem 12. Rekord u Was 10. Nie potrafię dostrzec problemu, nie wspominając już o jakichkolwiek dowodach.
Policz sobie ile trwa walka o sektor ze stoperem a później zrób te 17 walk ;) najlepiej nagraj i pokaż że sie da :)
 

Bożka123

Hrabia
Policz sobie ile trwa walka o sektor ze stoperem a później zrób te 17 walk ;) najlepiej nagraj i pokaż że sie da :)
Ona nie zrobiła 17 walk tylko 12. Nie udawaj, że nie rozumiesz. Ty sam przyznałeś, że mogłeś zrobić 11, ja obserwując Twoje walki uważam, że mogłeś zrobić nawet 12, czyli tyle ile oskarżana przez Ciebie graczka.
 

mainer

Szlachcic zagrodowy
Ona nie zrobiła 17 walk tylko 12. Nie udawaj, że nie rozumiesz. Ty sam przyznałeś, że mogłeś zrobić 11, ja obserwując Twoje walki uważam, że mogłeś zrobić nawet 12, czyli tyle ile oskarżana przez Ciebie graczka.
skoro dla Ciebie takie działanie matematyczne jak odejmowanie 872-855 = wychodzi Ci 12 to spoko. Dalej twierdze ze jeśli ktoś jest w stanie zrobić 17 walk w jakieś 18 sekund i dla Ciebie to normalka to celowo wprowadzasz tu ludzi w bład. Nie wiem tylko po co i w czyim interesie tu piszesz.
 

Bożka123

Hrabia
skoro dla Ciebie takie działanie matematyczne jak odejmowanie 872-855 = wychodzi Ci 12 to spoko. Dalej twierdze ze jeśli ktoś jest w stanie zrobić 17 walk w jakieś 18 sekund i dla Ciebie to normalka to celowo wprowadzasz tu ludzi w bład. Nie wiem tylko po co i w czyim interesie tu piszesz.
Czyli naprawdę nie wiesz jak liczone są walki. Nie chciało mi się wierzyć, że ktoś rzucający oskarżenia nie sprawdził jak to działa. Szkoda mojego czasu. To co napisałam jest prawidłowym wyliczeniem, Ty zaś błądzisz.
W skrajnej sytuacji 17 walk z rankingu ogólnego może odpowiadać 9 walkom na GPC.
 
Ostatnia edycja:

Uriel UwU

Baron
Ex-Team
Szanowni Państwo, boty działają, a w supporcie są piękne znajomości, dlatego pewna gildia z serwera G "łowcy" jest totalnie bezkarna.
Już niejednokrotnie umieszczałem filmy pokazujące jak oni wyśmienicie grają więc osoby śledzące ten wątek doskonale wiedzą.
Zapewne wszyscy na tym forum będą zdziwieni tym, ze CO jest płci pięknej :)

Jako dowód piękny screen ;) Dodam, że w dniu, w którym został zrobiony screen Kolega pomimo tego, że nie korzystał z bota dostał bana, a co najlepsze nie było ŻADNEGO zgłoszenia w supporcie :D
O_O Skąd wiesz że nie było żadnego zgłoszenia?
 

LimakT

Baronet
skoro dla Ciebie takie działanie matematyczne jak odejmowanie 872-855 = wychodzi Ci 12 to spoko. Dalej twierdze ze jeśli ktoś jest w stanie zrobić 17 walk w jakieś 18 sekund i dla Ciebie to normalka to celowo wprowadzasz tu ludzi w bład. Nie wiem tylko po co i w czyim interesie tu piszesz.
To wcale nie musiało być 17 walk. Bożka Ci dobrze pisze. Walki z 2 falami liczą się w rankingu jako 2 walki. Niestety nie wiemy czy zrobił tak jak twierdzisz 17 walk i wszystkie były jednofalowe czy może zrobił 9 walk w tym 8 było 2falowymi i 1 walka 1 falowa. Ranking obie te opcje pokazuje jako 17 walk. 9 walk to jest tylko o 1 więcej od Twoich 8 walk. Nie chce nikogo bronić bo może masz rację ale dowód który pokazujesz nie stwierdza jednoznacznie o winie. Gdyby zamiast tych 17 walk było 30 to na 100% miał być racje a tak to jedynie można gdybać.
 

mainer

Szlachcic zagrodowy
Czyli naprawdę nie wiesz jak liczone są walki. Nie chciało mi się wierzyć, że ktoś rzucający oskarżenia nie sprawdził jak to działa. Szkoda mojego czasu. To co napisałam jest prawidłowym wyliczeniem, Ty zaś błądzi
Przyznam sie że nie wiedziałem, że nalicza podwójnie 2 walki a helper pokazuje 1. W związku z tym zwracam honor jeśli przyjmiemy że np było 5 podwójnych walk to jest możliwe zrobienie tych 10 czy 12 walk.

Szanowni Państwo, boty działają, a w supporcie są piękne znajomości, dlatego pewna gildia z serwera G "łowcy" jest totalnie bezkarna.
Już niejednokrotnie umieszczałem filmy pokazujące jak oni wyśmienicie grają więc osoby śledzące ten wątek doskonale wiedzą.
Zapewne wszyscy na tym forum będą zdziwieni tym, ze CO jest płci pięknej :)

Jako dowód piękny screen ;) Dodam, że w dniu, w którym został zrobiony screen Kolega pomimo tego, że nie korzystał z bota dostał bana, a co najlepsze nie było ŻADNEGO zgłoszenia w supporcie :D
O_O Skąd wiesz że nie było żadnego zgłoszenia?
Tu bardzo łatwo można sytuacje wyjaśnić proszę o cały screen z datą w dole ekranu a Iga wklei zgłoszenie. Piszesz takie farmazony jak byś nie wiedział, że na naszym serwerze "Żyleta" odpisuje na każde zgłoszenie. Do tego jeszcze oskarżasz support, że daje bany za darmo xD.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Oczywiście, że działają co pokazała bieżąca edycja gpc : ) umiecie tak szybko bić na gpc ? Ja 8 walk przyznam mogłem zrobić 2-3 szybciej. Najwiecej na tym sektorze 10 walk zrobiła osoba z naszej gildii. Poniżej film ile zrobiła -Natajka- zapraszam do ogladania.

Posiadam również filmy nagrane z Listopada nagrane w gildii "Arch Devil" gdzie wyraźnie widać jak lewe konta zakładały oblężenia. Screeny na nich ze zgłoszeń do supportu a następnie bany dane przez support i oczywiście jako dowód screeny ze strony foe.scoredb.io. Wszystkie te osoby wyrzuciliście z gildii. Niestety nie mam czasu tego połączyć w jeden film ale spytam w gildii czy ktoś pomoże i zrobimy fajna komplikacje waszej "uczciwej" gry.
co w tym filmie jest nie tak?

dodatkowo wiesz, że walki 2 turowe dają "2" jednostki walki do rankingu?
"edit" widze ze na górze już to wyjaśnione

Przyznam sie że nie wiedziałem, że nalicza podwójnie 2 walki a helper pokazuje 1. W związku z tym zwracam honor jeśli przyjmiemy że np było 5 podwójnych walk to jest możliwe zrobienie tych 10 czy 12 walk.
Helepr pokazuje punkty do postepu na GPC. Wieć 2 walki dają 1 punkt do rankingu GPC (jako punkt do zajęcia prowincji)
a ranking walk dostaje 2 punkty
prędkość wyścigu normalna. 30-40 osób na zbiórce i tyle.

+ na PC zawsze sie bije szybciej niz na fonie
 

.OwOc.

Szlachcic zagrodowy
Proszę państwa mamy odpowiedź skąd gracz S.T.A.L.K.E.R wie że boty działają, 2 walki na sekundę na jednym sektorze GvG w wykonaniu tego graczaStalker.png
 

.OwOc.

Szlachcic zagrodowy
To co ma do tego bot? Bot serwera nie przyspiesza przecież.
Bot właśnie działa na poziomie serwera, dlatego można robić horrendalne ilości walk. Clicker tego nie przyspieszy i tu się zgodzę, natomiast w przypadku bota możesz przekraczać limity i robić np 5 walk na sekundę
 
Do góry