Jak działa "Zestaw do renowacji"?

  • Rozpoczynający wątek Xseno
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.
1.Czy jak użyje Zestawu do Renowacji na Zamku z piasku, to czy mi on wróci do inwentarza, czy zmieni swą epokę do tej, w której jestem, ale nie wróci mi do inwentarza?

2.Czy jak użyje Zestawu do Renowacji na Cmentarzu, Drzewku Miłości lub Ciastkarni, to czy mi one wrócą do inwentarza jako większe odpowiedniki (Cmentarz się zmieni w Stary cmentarz, Ciastkarnia w Dużą ciastkarnię itd.), czy dalej będą takie jak wcześniej, czyli małe i nie wrócą, bądź wrócą do inwentarza?
 

DeletedUser

Guest
Takie podstawy to ja znam ;) Mi się rozchodzi o to:
Czy jak użyje Zestawu do Renowacji na Zamku z piasku, to czy mi on wróci do inwentarza, czy zmieni swą epokę do tej, w której jestem, ale nie wróci mi do inwentarza?
I o to:
Czy jak użyje Zestawu do Renowacji na Ciastkarni, to czy mi ona wróci do inwentarza jako większy odpowiednik (Ciastkarnia zmieni się w Dużą ciastkarnię itd. z innymi tego typu budynkami), czy dalej będą takie jak wcześniej, czyli małe i nie wrócą, bądź wrócą do inwentarza?
 

DeletedUser3220

Guest
Nie wiem, skąd Ci przyszło do głowy, że cokolwiek ma wracać do inwentarza, albo zmieniać się w inny przedmiot.
W opisie jest wyraźnie napisane, że po prostu zmienia się Epoka przedmiotu, na aktualną.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Nie, po prostu zmieni swoją epokę i zostanie tam, gdzie był :)

Jak jest w opisie, zestaw zmienia epokę, nie rozmiar. Użyjesz go na Ciastkarni 3x3, to zmieni ona swoją epokę, ale pozostanie nadal Ciastkarnią 3x3.
 

Mikekun

Książę
witaj

Xseno :

1.Przestań pisać podkreśleniami i grubą czcionką bowiem to o co pytasz staje się wtedy mało czytelne.
2.Jak sama nazwa mówi "Zestaw do Renowacji" możesz użyć tylko jeden raz i nie wraca on do ciebie do inwertarza.
3.Po użyciu zestawu budynek nie chowa się z powrotem do plecaka, zostają jednakże odpowiednie zwiększone statystki do epoki w której aktualnie przebywasz, dlatego też na twoim miejscu nie używałbym tej rzeczy jeśli jesteś w epoce średniowiecza a dopiero wtedy kiedy jesteś w post modernizmie.
4.Tutaj podaję tobie link który odpowiada za efekt użycia zestawu do renowacji.
5.Naprawdę używaj wyszukiwarki a nie cały czas pytasz o podstawy czasem.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
Oki dzięki :)
Co do wyszukiwarki, to ciężko się w niej cokolwiek szuka (choć może ja nie umiem ;}) już kilka razu próbowałem (nie na ten temat) i nic :(

Aha

1.Przestań pisać podkreśleniami i grubą czcionką bowiem to o co pytasz staje się wtedy mało czytelne.
Moim zdaniem i dla mnie to poprawia czytanie, ale będę się starał ograniczać :]

- - - Zaktualizowano - - -

Temat można zamknąć ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry