[Inne] Inwentarz

  • Rozpoczynający wątek Deleted member 18572
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Hejka, kochani co myślicie na temat tego żeby inwentarz był jeden na wszystkie światy, tzn. Jeżeli ktoś ma konto na kilku światach i jakiś wygrany budynek lub pr, trafi do inwentarza, to gracz sam decyduję o tym na jakim świecie wykorzysta zapas z inwentarza. Myślę że to świetny pomysł dlatego że gracz miałby większą szansę skompletowania budynków eventowych, gdzie teraz trzeba je składać np z 6 części. Znaczenie byłoby to wygodniejsze, niż tak jak jest do tej pory.Pozdrawiam.
 

DeletedUser16730

Guest
Już bez tego jest taki pushing, że wystarczy. Absolutnie nie!
 

DeletedUser7795

Guest
Brakuje jeszcze tego, żeby sobie z jednego świata na drugi towary i plany do perły przenieść i w epoce brązu mieć Alcatraz i kryjówkę łotrów albo Arkę. Ja też jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Gdzie napisałem, że chodzi o przenoszenie pereł? , chodziło mi o te buble z eventów! , gdzie trzeba składać po 6 częsci i na jednym koncie mam 10 a na drugim wcale, tak naprawdę to wszystko jest o c*** rozbić!
 

HuanMing

Książę
W inwentarzu oprócz budynków są też plany pereł, towary, etc. Nie sprecyzowałeś, że chodzi tylko o budynki eventowe, a nawet gdybyś sprecyzował też byłabym na nie. W eventach przecież zdobywa się więcej budynków niż tylko te "buble" jak je nazwałeś, wyobraź sobie przerzucanie wszystkich "dobrych" budynków ze światów "eventowych" na główne konto.... To by dopiero była mini katastrofa i pseudo balans już całkiem by znikł.
 
Do góry