[Perły Architektury] Inwentarz - Perły Architektury - filtrowanie i zmiana widoku

Czy jesteś za wprowadzeniem tych zmian?

  • Tak, obu

    Głosy: 1 12,5%
  • Tylko pierwszej

    Głosy: 4 50,0%
  • Tylko drugiej

    Głosy: 1 12,5%
  • Nie, nie chcę takich zmian

    Głosy: 2 25,0%

  • W sumie głosujących
    8

vardlokkur

Szlachcic zagrodowy
Chciałbym zaproponować następujące zmiany widoku pereł architektury w inwentarzu:
1) umożliwiającą ukrycie tych pereł architektury, które nas w ogóle nie interesują i nigdy ich nie planujemy budować
2) pokazywanie ile pełnych kompletów planów danej perły posiadamy
 

dawid17612

Hrabia
hahahahhahaha... a co ty czytać nie umiesz? jak mam wszędzie minimum po 500-530 szt. planów to tam gdzie jest najmniej czyli powiedzmy 503szt. tyle poziomów moge zrobić.

proste :)

widze że logika u niektórych to ciężka sprawa,

kolejny początkujący gracz.

Screenshot 2021-08-12 at 13-52-00 vardlokkur - PL1.png
 

vardlokkur

Szlachcic zagrodowy
:) - jakże cenna uwaga :) - co ma mój poziom rozwoju do mojej propozycji ? :) i czy to, że gram w tę grę krócej niż Ty czyni mnie gorszym?

Cieszę się Twoim szczęściem i tym, że posiadasz tysiące kompletów planów - ja tyle nie mam i żeby sprawdzić ile ich mam, muszę niestety wchodzić w każdą perłę po kolei i przeliczać minimum po wszystkich 9 polach - szkoda na to trochę życia :)
 

dawid17612

Hrabia
zmień, gildie i załap się na kilka Maratonów i po problemie,

tam niema nic do przeliczania, poprostu zerkasz na kwadrat gdzie jest najmniej planów, tam żadnej matmy niema.
 
hahahahhahaha... a co ty czytać nie umiesz? jak mam wszędzie minimum po 500-530 szt. planów to tam gdzie jest najmniej czyli powiedzmy 503szt. tyle poziomów moge zrobić.

proste :)

widze że logika u niektórych to ciężka sprawa,

kolejny początkujący gracz.

View attachment 6354

no i co w związku z tym że początkujący? to trzeba go za to piętnować i wyśmiewać albo obrażać ? KAŻDY gracz ma prawo podzielić się swoim pomysłem,a skoro jesteś taki mądry i nawet pouczasz moderatorów kiedy mogą zamykać wątki to chciałbym przypomnieć że na forum obowiązuje tzw NETYKIETA, warto żebyś ją przeczytał. Kasia, którego również jedynym hobby jest ciągłe wyśmiewanie pomysłów innych, także.

co do tych pomysłów, to pierwszy pomysł jest całkiem spoko
 

vardlokkur

Szlachcic zagrodowy
zmień, gildie i załap się na kilka Maratonów i po problemie,

tam niema nic do przeliczania, poprostu zerkasz na kwadrat gdzie jest najmniej planów, tam żadnej matmy niema.

A na czym polega w/g Ciebie znalezienie tego kwadratu gdzie jest najmniej planów :) ? - Liczysz minimum po 9 liczbach - matematyka jest wszędzie :)
Tak czy inaczej musisz wejść w perłe i sprawdzić 9 liczb, chciałbym sobie i innym tego oszczędzić :)
 

dawid17612

Hrabia
jak odpowiedź jest udzielona to po co pisać bez powodu, skoro gracz otrzymał odpowiedź, jak taki temat jak ten gdzie poprostu z lenistwa ktoś zakłada post bo mu sie mysleć nie chce i przeglądac ilości planów.

to jest gra przeglądarkowa im więcej klikasz i więcej siedzisz w grze tym bardziej to pasuje twórcom gry.

wiec moim zdaniem ten pomysł nie przejdzie.
 
Do góry