InnoGames TV - kwiecień

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14598

Guest
Co tu komentować nagrody śmieszne gra będzie jeszcze bardziej przez nie mulić ale co tam ważne że niby coś sie dzieje w grze ciekawego :) Szkoda że w nagrodę za skonczenie eventu nie ma 1 pkt rozwoju albo drzewka z epoki brązu :)
 

DeletedUser14685

Guest
Mam wrazenie, ze z jednego "mini" eventu na drugi nagroda za jego ukonczenie jest coraz gorsza...
Ogolnie to te nagrody sa dosc zrozicowane, a zadania w evencie praktycznie takie same - raz dostajemy zestaw do renowacji, a innym razem wieze zwyciestwa ;)
 

Mikekun

Książę
siemanko

Tak, zmiany w Elvanarze mi się podobają odnośnie prowincji oraz współpracy między sąsiadami. Mało przyjemna zmiana dotyczy konieczności posiadania określonej liczby prowincji aby móc odblokować kolejne drzewko technologiczne. Z czego przy rasach specjalnych wynosi ona ponad 100 prowincji. Natomiast jeśli chodzi o eventy z FoE, to jestem tego samego zdania co kolega mppieriak. Im więcej eventów będzie tym zazwyczaj są gorsze nagrody. Co do Grepolis, opieka nad uczniem może być śmieszna. Liczę na to że jednak panowie skupią nad strategią, a nie robienie z Grepolis gry simsowej ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser11758

Guest
Te eventy pokazują dwie rzeczy.
1 Twórcy gdy nie są wstanie poprawić błędów które są w grze i brakuje im pomysłów na nową epokę .
By ukryć to wymyślają nowe eventy które dają bardzo słabe nagrody . Wierzą że te eventy zachęcą graczy by dalej grali
2 Te eventy mają zadanie wymusić kupno diamentów . Tych eventach będzie wiele zadań militarnych które
sępią by wydać diamenty. Nowe eventy pojawiają się szybko by graczom zabrakło towarów na wykonanie zadań militarnych
a szczególnie na zadanie by zdobyć sektor bez walki.
3 Twórcą brakuje pomysłu na grę i dlatego dają bardzo słabe eventy i bardzo słabe nagrody.
Szkoda że nie podali czy planują powrót Eventu Piłkarskiego bo zbliża się Euro we Francji i ten event pasował by do tego wydarzenia .
Ten event dawał wysokie emocję a nagrody porównaniu ostatnimi eventami były dobre.
 

DeletedUser15149

Guest
Faktycznie, początkowo fajna była wizja większej liczby eventów, bo każdy się spodziewał bardziej wypasionych nagród. Nagrody w mini eventach są w większości przypadków zbędne i zalegają w inwentarzach, a także nieopłacalne, biorąc pod uwagę zadania (w tym brak zadań alterntywnych "zrób to lub to"). Możę lepiej jednak było zostać tylko przy eventach głównych, ooo np. przy takim o euro - miło byłoby jakby był i jakby Inno za bardzo przy nim nie namieszało.
 

DeletedUser15643

Guest
Możę lepiej jednak było zostać tylko przy eventach głównych, ooo np. przy takim o euro - miło byłoby jakby był i jakby Inno za bardzo przy nim nie namieszało.

Wierzysz w cuda. Po pierwsze "monetyzacja" (a najlepiej "banknotyzacja"), po drugie... chyba nie ma "po drugie", bo nic mi do głowy nie przychodzi.
 

DeletedUser7795

Guest
I niby jak mam skomentować takie zapowiadane w filmie nowości?
Żenada. Totalny brak zaangażowania w rozwój FoE.
Słabe eventy i słabe nagrody. Mini eventy robione na odwal się, brak ciekawych nagród.
Co ja zrobię z tą wieżą zwycięstwa? Już mam! Skasuję ją żeby nie zawalała miejsca w inwentarzu.
 
Do góry