InnoGames TV - komentarze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17476

Guest
nie no kurde nawet fajne te filmiki. ile wam schodzi na produkcję jednego odcinka?
 

DeletedUser16730

Guest
Serio, czasami zastanawiam się kto jest mniej mądry. Staram się utożsamić z jednymi i drugimi, bez zbędnego subiektywizmu.

Jak powinien wyglądać taki odcinek? Jesteśmy nieudacznikami i wszystko zrypaliśmy? Dołącz i wydaj swoją kasę?
Tak będzie dobrze?

Przecież to są dwa interesy. Ich sprzedać, nasz mieć dobry produkt za darmo. Co mają mówić w taki odcinku?
 

DeletedUser

Guest
Serio, czasami zastanawiam się kto jest mniej mądry. Staram się utożsamić z jednymi i drugimi, bez zbędnego subiektywizmu.

Jak powinien wyglądać taki odcinek? Jesteśmy nieudacznikami i wszystko zrypaliśmy? Dołącz i wydaj swoją kasę?
Tak będzie dobrze?

Przecież to są dwa interesy. Ich sprzedać, nasz mieć dobry produkt za darmo. Co mają mówić w taki odcinku?
zamiast utożsamiać się z kimkolwiek , bądź sobą ! i masz prawo oczekiwać wyrobu dobrej jakości a nie popeliny wciskanej jako produkt ze znakiem jakości Q
... chciałbym kiedyś zobaczyć odcinek IG TV , gdzie głównym przesłaniem byłoby coś co wszystkich by zadowoliło , graczy i pazerność żartownisiów ;) dlaczego nikt w IG nie widzi pogorszenia płynności gry ? co chwila wrzucacie jakieś bzdurne pseudo-nowinki , które dobijają systematycznie płynność gry ! co chwila eventy dobrze i nie dobrze , pamiętacie jak to było kiedyś z kryjówkami ? ten co je miał był obiektem zazdrości innych graczy :) teraz kryjówki są czymś powszednim , kochane IG zainicjowało efekt kuli śniegowej nakręcając sztucznie tempo gry ! tak bo te wszystkie eventy , tawerna itd do wymuszenie tempa gry , owszem ktoś napisze że można przecież stanąć w epoce na dłuuuuugo , owszem można , jednak to dla graczy nieco mniej ambitnych rozwiązanie bo oni mają gdzieś eventy , które wymuszają odkrywanie mapy kontynentu i robienie kolejnych badań

więc może opamiętacie się drodzy pracownicy IG i zejdziecie z tej karuzeli bez hamulców , boicie się przekazywać takie opinie graczy do centrali w obawie przed utratą stanowisk , czy jak ? sami doskonale widziecie to co widzimy my gracze , jednak to wy prowokujecie naszą nieufność do was swoją postawą gdzie wam akurat to wszystko się podoba ! nawet jakby firma wysłała wam maila z postawioną "kropką" to odrazu byście ją na fejsie pokochali :haha:

i tak właśnie wyglądają wasze kolejne odcinki tego serialu IG TV , gdzie po publikacji nowego zapraszacie do dyskusji :?
ale o czym ma być ta dyskusja ? skoro sami nie wiecie o czym ? :p
 

DeletedUser8110

Guest
Skasowałam nieco wycieczek osobistych. Proszę o zachowanie jako takiego poziomu dyskusji.

ile wam schodzi na produkcję jednego odcinka?
Zwykle nakręcenie fragmenty dotyczącego jednej gry to do kilku godzin. Do tego dochodzi montaż, nakręcenie wstawek prowadzącej, dodatki "z gry"... Później stworzenie napisów w wersji angielskiej, przetłumaczenie ich na kilka dostępnych języków... W sumie co miesiąc jest to kilka dni pracy. :) Z tym, że osoby tworzące filmik nie zajmują się tylko tym i w międzyczasie mają inne obowiązki, więc to nie jest tak, że ktoś spędza bity tydzień na robieniu filmiku. ;)

więc może opamiętacie się drodzy pracownicy IG i zejdziecie z tej karuzeli bez hamulców , boicie się przekazywać takie opinie graczy do centrali w obawie przed utratą stanowisk , czy jak ?
Wszystkie opinie Graczy przekazujemy, bez wyjątków czy są pozytywne czy negatywne.

chciałbym kiedyś zobaczyć odcinek IG TV , gdzie głównym przesłaniem byłoby coś co wszystkich by zadowoliło , graczy i pazerność żartownisiów ;)
Głównym przesłaniem tego odcinka w przypadku FoE jest opowiedzenie o evencie karnawałowym.

i tak właśnie wyglądają wasze kolejne odcinki tego serialu IG TV , gdzie po publikacji nowego zapraszacie do dyskusji :?
ale o czym ma być ta dyskusja ? skoro sami nie wiecie o czym ? :p
Zapraszamy do rozmów o nadchodzącym evencie, o którym można już nawet przeczytać ogłoszenie na naszym forum. :)
 

DeletedUser17393

Guest
Fajnie Inno usuwacie komentarze, które wam nie pasują? Gdzie jest dyskusja Fatherlanda z Szłapakiem? :? Wyparowała??

>>> Posty zostały usunięte w ramach sprzątania wycieczek osobistych. - siorprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17476

Guest
Fajnie Inno usuwacie komentarze, które wam nie pasują? Gdzie jest dyskusja Fatherlanda z Szłapakiem? :? Wyparowała??
to nie byla zadna rozmowa. Fatherland (czy jak mu tam) zamiast odpowiadać na pytania jak czlowiek to pisał bezsensowne wiadomoscui chyba dla samej radości tworzenia zbednego contentu. nie dziwie się że skasowane, skoro jego odpowiedzi byly pozbawione sensu. na zasadzie "nie wiem to się wypowiem".

dlaczego nikt w IG nie widzi pogorszenia płynności gry ?
grasz na Amidze? u mnie działa wszystko OK.
 

DeletedUser

Guest
to nie byla zadna rozmowa. Fatherland (czy jak mu tam) zamiast odpowiadać na pytania jak czlowiek to pisał bezsensowne wiadomoscui chyba dla samej radości tworzenia zbednego contentu. nie dziwie się że skasowane, skoro jego odpowiedzi byly pozbawione sensu. na zasadzie "nie wiem to się wypowiem".


grasz na Amidze? u mnie działa wszystko OK.
kolego , z całym szacunkiem do twojego zaplecza sprzętowego jakim dysponujesz , nie znasz tej gry w czasach gdzie problemy owszem były ale nie widziałeś co to znaczy płynna gra w FoE
gwoli zaspokojenia twojej ciekawości gram logując się z domofonu ;);)
 

DeletedUser17476

Guest
gwoli zaspokojenia twojej ciekawości gram logując się z domofonu ;);)
dziękuję za zaspokojenie ciekawości.

kolego , z całym szacunkiem do twojego zaplecza sprzętowego jakim dysponujesz , nie znasz tej gry w czasach gdzie problemy owszem były ale nie widziałeś co to znaczy płynna gra w FoE
gram płynnie, wiec widzę. poza tym, z tego co widzę, gra oparta jest na Flash a to z natury strasznie cięzka platforma. poteżna lecz cieżka i zjadająca duzo zasobów.
czyli patrzac co się dzieje z Flashem, to pewnie nastąpi migracja na coś innego, HTML5 pewnie (zgaduje, no ale raczej na nic innego). jak komus dziala powoli, to pewnie wtedy zacznie lepiej.
inna sprawa, że jak widze jak tepo niektorzy potrafią traktować swoje komputery, to sie nie dziwię, że im scina kompletnie wszystko. ile razy bylem u znajomych, a tam Windows XP, nawalone jakichś ****ianych pasków narzędzi, ktore się im z Avastami czy innym syfem poinstalowaly, w zasobniku odpalonych 20 progreamów,z tego 90% kompletnie zbedne i "ojej, gierka mi przycina". rece opadaja ponizej poziomu morza czasami :).
 

DeletedUser

Guest
dziękuję za zaspokojenie ciekawości.


gram płynnie, wiec widzę. poza tym, z tego co widzę, gra oparta jest na Flash a to z natury strasznie cięzka platforma. poteżna lecz cieżka i zjadająca duzo zasobów.
czyli patrzac co się dzieje z Flashem, to pewnie nastąpi migracja na coś innego, HTML5 pewnie (zgaduje, no ale raczej na nic innego). jak komus dziala powoli, to pewnie wtedy zacznie lepiej.
inna sprawa, że jak widze jak tepo niektorzy potrafią traktować swoje komputery, to sie nie dziwię, że im scina kompletnie wszystko. ile razy bylem u znajomych, a tam Windows XP, nawalone jakichś ****ianych pasków narzędzi, ktore się im z Avastami czy innym syfem poinstalowaly, w zasobniku odpalonych 20 progreamów,z tego 90% kompletnie zbedne i "ojej, gierka mi przycina". rece opadaja ponizej poziomu morza czasami :).
wejdź po 20stej na mapę GvG i walcz ale nie dla obserwacji terenu tylko włącz się aktywnie w zdobywanie sektora , powalczysz , przemyślisz , zrozumiesz
 

DeletedUser16965

Guest
chyba cos nie tak odcinek wietniowy przenosi do dyskusji o odcinku lutowym..
 

DeletedUser8110

Guest
Ze względu na to, że odcinki mają zazwyczaj mało komentarzy, stworzyliśmy jeden temat na komentarze dotyczące InnoGames TV. :)
 

DeletedUser16965

Guest
To ja chcial bym powiedzieć ze nowy odcinek jesli chodzi o FoE jest całkowicie zbędny i opublikowany kilka dni za poźno..nie dostarcza żadnych informacji o których byśmy juz nie wiedzieli..
 

DeletedUser7261

Guest
Co się dziwić, skoro nie ma czego komentować z tych filmików.
 

DeletedUser17290

Guest
filmiki składają się z kilku części
a) spam o innych grach, który powinien być dostępny z poziomu tamtych gier i ich forów, tylko i wyłącznie
b) para humorystyczna oprawa
c) opowiadają o zmianach i eventach o, których zazwyczaj wie się chwilę przed ich wystąpieniom z innych źródeł
D) czasem jest okazja aby podpatrzyć na kontach testerów nowe rozwiązania wprowadzane do gry, widoczne w tle zasłaniane jak tylko się da

ps. nie czytałem większości powyższych komentarzy
 

DeletedUser17497

Guest
Sądzę, że to, że goście uśmiechają się do kamery przy tej ilości pomyj jaka się na nich wylewa przy okazji każdego eventu, oznacza że kamerzysta musi mieć do czoła przyklejone wydruki ich wypłat.

A, chwila! Ty się może o treść pytasz? >)
 

DeletedUser16845

Guest
Bardzo się cieszę, że w nadchodzącej historycznej linii zadań są alternatywy do wszystkich zadań, które zawsze wywoływały tyle dyskusji ;) Bardzo dobre posunięcie ze strony twórców gry :)
 

DeletedUser15017

Guest
Niemiecka firma Inno przedstawia nam swoją zażyłość z muzułmańskim społeczeństwem i przywiązanie do ich historii, nie dziwi mnie to.

Political Correctness Alert
 

DeletedUser17201

Guest
Ale na geografii to spałeś, nie? I nawet do Wikipedii dostępu nie masz?
 

DeletedUser15017

Guest
Ale na geografii to spałeś, nie? I nawet do Wikipedii dostępu nie masz?
Wiem że Szahdżahan zasłużył sobie na uznanie, gdyż za jego świetności wzniesiono wspaniałą perłę architektury jaką jest Tadż Mahal. Jednak nie zaprzecza to faktom, że władł imperium muzułmańskim w Indiach, a sam notabene był islamczykiem.

Wiem powinienem zbastować, to zapewne obecn sytuacja polityczno-imigracyjna mnie tak podminowała i rozjątrzyła, mówiąc oględniej.
 
Do góry