Inni gracze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser442
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser442

Guest
Witam

Wcześniej się tym tematem nie interesowałem, ale odkąd sie pojawiły perły trzeba dużo klikać :) Dylemat polega na tym, że widzę tylko zakładki "znajomi", "gildia" i "sąsiedzi" a supportują moje miasto gracze, których nie ma na tych listach i to gracze przeważnie z większą ilością pkt niż posiadam. Jak znaleźć pełną listę graczy grających we wspólnym świecie. Nadmienię, że jestem w stanie pomóc tylko 39 osobom, bo tyle widzę.
 

DeletedUser4738

Guest
Ranking świata zobaczysz klikając na wieniec laurowy, ten obok liczby ludności.
 

DeletedUser442

Guest
Tak wiem. Kliknałem kilkudziesięciu graczy i żadnemu nie mogę pomóc - działania są wyszzarzone.
 

DeletedUser4682

Guest
Bo można supportować tylko sąsiadom -.- Masz w FAQ to... wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę...
 

DeletedUser442

Guest
HubertuSHM
nie czytasz uważnie i ze zrozumieniem:

Witam

Wcześniej się tym tematem nie interesowałem, ale odkąd sie pojawiły perły trzeba dużo klikać :) Dylemat polega na tym, że widzę tylko zakładki "znajomi", "gildia" i "sąsiedzi" a supportują moje miasto gracze, których nie ma na tych listach i to gracze przeważnie z większą ilością pkt niż posiadam.

Zatem jakim to sposobem się dzieje skoro nie są ani sąsiadami ani znajomymi ani nawet w gildii?
 

DeletedUser4682

Guest
Nie, nie czytałem tematu ogółem... :> Zatem to się dzieje w sposób oczywisty :) że nie znam tej odpowiedzi :x Ale może to starzy sąsiedzi ? że jak mija 1 tyg dostajesz nowych... i przed tym Ciebie motywowali ?
 

DeletedUser4682

Guest
Są sąsiadami, albo to bug jaki możesz zgłosić do supportu :)

Uuu... interesujące :D Oni Ciebie mają jako sąsiadów, a ty ich nie masz :) A mieli to chyba naprawić... Tak samo jak z bugami gildii :) Ludzie nadal mają 0 pkt ;)
 

DeletedUser442

Guest
Chłopaki, nie róbcie ze mnie debila :) Przecież napisałem, że mam 39 osób za sąsiadów więc chyba to nie kłopot sprawdzić, a suportują mnie osoby z większym dorobkiem punktowym niż mój - a jestem na przemian trzeci/czwarty (nie od końca) na liście. Chłopaki nie róbcie też głupków z siebie, bo to wstyd.
 

DeletedUser1724

Guest
Sprawa faktycznie dziwna .... Napisz do Supportu w tej sprawie i daj nam znać co z tego wynikło bo sam jestem ciekaw co się stało :D
 

DeletedUser442

Guest
Witam

Wcześniej się tym tematem niei interesowałem,(...). Gracz o nicku "gankos" zakupił sobie perłę i supportują go gracze, których nie widzę jako swoich sąsiadów, a z tego co mozna wyczytać na forum niektórzy mają po 100 osób dookoła siebie. Zatem pytanie brzmi: jak to mozliwe, że mnie wspomagają gracze których nie widzę w sąsiedztwie - nadmienię, że graczy którzy są widoczni w rankingu globalnym nie mogę wspomóc motywacją?


Bartosz 2012-12-12 23:54:48
Witaj xittam,

Wspomagać mogą tylko znajomi, gracze z jednej gildii oraz sąsiedzi.

Pozdrawiam,
Newer91
FoE Team


xittam 2012-12-13 00:09:18
Czy oznacza to, że mój sąsiad, który znajduje się obok mnie może graniczyć z zawodnikami których ja nie widzę?


Bartosz 2012-12-13 00:59:40
Nie, ale może pomagać ludziom w swojej gildii.

Pozdrawiam,
Newer91
FoE Team


Czyli wszystko wskazuje na to, że w moim przypadku jakaś anomalia wdarła się do gry, bo raczej gdyby ktoś chciał być moim znajomym - i w ten sposób pomagać - pojawiłaby się istotna informacja za zapytaniem czyż nie?
 

DeletedUser

Guest
wyślij pare zaproszeń (jako znajomych) do przypadkowych graczy i zobaczysz, jak to działa. nie możesz ich supportować. z wyjątkiem Pereł, które możesz pomóc im budować.
 

DeletedUser442

Guest
zmusiłem się dzis wczesnym rankiem i masowo wysyłałem zaproszenia do ludków z listy globalnej. teoretycznie jesli będę miał ich np. 200 to tylu mogę wspomóc sądząc na podstawie odpowiedzi supportu. zobaczymy, pożyjemy a jeśli się ta sztuka nie uda, to trudno. Pierwszą własną perłę pewnie zbuduję najwcześniej w okolicy wigilii 2020.

- - - Zaktualizowano - - -

Nie rozumiem. Kilku ludków zaakceptowało moje zgłoszenie ich do listy znajomych, ale nie mogę ich wspomóc jako znajomych, a podobno jest to możliwe wg odpowiedzi z supportu. Kolo obok mnie wybudował perłę i pomagali mu punktować rozwój gracze w rankingu globalnym oddaleni od siebie o kilkaset miejsc, a z tego co udało się ustalić nie są w gildii. WTF i o co chodzi w tej grze? Dobrze, że ubi ładnie zaktualizowali settlers online.
 
Do góry