[Walki] Informacja/dziennik kto zdobywa jaki sektor w GPC

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20939
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20939

Guest
Naszła mnie myśl czy nie prowadzić do GPCh dodatkowej informacji o zdobywanych sektorach. kto z Twojej gildii co atakuje.
Dziennik budowy jest, myślę że przydałby się również dziennik dot. atakowania sektorów. Pozwoli to namierzyć lewusów którzy nie pilnują / słuchają albo wręcz działają z premedytacją dla sojuszu.
 

DeletedUser19403

Guest
Potrzebny jest transparentny system, coś takiego jak działa w walkach gvg, lub chociaż raport z przejęcia prowincji, który pokazywałby kto wykonał ostatnią walkę. Wystarczyłoby zmodyfikować trochę informacje pokazywane w dzienniku pól chwały, tak żeby oprócz przejęcia, zbudowania lub zniszczenia budynku pokazywał także informację kto przejął prowincję.
 

DeletedUser15415

Guest
Przydałoby się zwiększyć wydajność transmisji podczas walk gvg czy pchg . Duża ilość obecnych w danej chwili wiąże się z tym,że zawiesza się i np . w pchg nie widać ile tak naprawdę jest do końca zdobycia sektoru .Dopiero po odświeżeniu widać faktyczny stan.w czasie walk ,gdzie liczy się czas to to uciążliwe.
 

Jereziah

Szlachcic zagrodowy
Najchętniej bym zobaczył dziennik / logi odnośnie tego kto w gildii zamknął konkretny sektor. Obecnie jest z tym problem, a problemy wynikają z odświeżania GPC, które czasami się zawiesza i wtedy wszyscy się budzą, a sektor zamknięty... Oczywiście wszystko powyżej ma sens i jestem za tym!
 
Do góry