Ilość monet i zaopatrzenia w dymku

Jakie jest Twoje zdanie?

  • To przyda się.

    Głosy: 5 55,6%
  • To nie potrzebne.

    Głosy: 2 22,2%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 2 22,2%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

Molthess

Baron
Co myślicie o tym aby dodać dodatkową informację o liczbie monet i zaopatrzenie w dymkach gdy najedzie się kursorem na zasoby monet i zaopatrzenia. Teraz gdy ktoś ma naprawdę dużo monet lub zaopatrzenia to trochę nie mieści się i przycina aktualną ilość tych zasobów.
 

DeletedUser4259

Guest
możnaby po prostu poszerzyć okienka - miejsce jest, ale jeśli to byłoby dla programistów IG zbyt poważnym wyzwaniem to i owszem - nic nie stoi przeszkodzie żeby taką informację "dopisać" do tekstów już wyświetlanych w dymkach

ale... dlaczego propozycja dotyczy tylko ilości monet i młotków??? liczba posiadanych medali też mi się nie mieści w okienku... ;/
 

Molthess

Baron
To mogłoby też dotyczyć medali no i chyba też diamentów. Poszerzenie okienka załatwiłoby sprawę na jakiś czas. Ktoś kiedyś i tak by nazbierał dużą ilość zasobów i też by się to nie mieściło.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11165

Guest
Nie mialem jeszcze aż tyle kasy ale jesli od pewnej ilosci zasobów,nie mieści się ich wyswietlana liczba to trzeba zwiększyć ten panel wyświetlania lub taki dymek.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Można wprowadzić ale to już dawno administracja powinna zdobić.
Problem jest u graczy grających za długo;) co prawda nie widać ostatniej lub ostatnich liczb, nie zmienia to faktu dla osoby grającej bo jak się ma miliard to ma się i tak za dużo.

Ogólnie na tak...
 

chudya

Hrabia
Co myślicie o tym aby dodać dodatkową informację o liczbie monet i zaopatrzenie w dymkach gdy najedzie się kursorem na zasoby monet i zaopatrzenia. Teraz gdy ktoś ma naprawdę dużo monet lub zaopatrzenia to trochę nie mieści się i przycina aktualną ilość tych zasobów.

W tym temacie suport mi odpowiedział, że wiedzą o tym i poprawią....kiedyś.
 

DeletedUser8110

Guest
Wraz z aktualizacją gry do 1.43 wprowadzono zmianę w zapisie dużych liczb, oraz wprowadzono dymek :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry