Ile czasu pozostałso do zniknięcia gwiazdki nad budynkiem

  • Rozpoczynający wątek Cauturi
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 12 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    12
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie wiem, czy Wam wyda się to przydatne ale ja chciałabym wiedzieć ile czasu jeszcze będę miała gwiazdkę nad budynkiem. Jak się najedzie na taki budynek pojawia się ile daje zadowolenia i w tym okienku mogło by się znajdować też odliczanie do końca:) Kiedy potrzebuję mieć odrestaurowany tylko jeden budynek mogę poprosić znajomych graczy o motywację o konkretnej porze, żeby zapewnić sobie ciągłość uśmiechniętej mordy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Prosty, mocno ułatwiający życie pomysł ;) Ja jestem jak najbardziej za.
 

DeletedUser426

Guest
Identyczny temat załozony owiele wczesniej jest 3 posty niżej. Nauczcie sie czytac forum...
 

DeletedUser

Guest

Właśnie, że nie:)

Tam chodzi o to, by pod nickiem było pokazane ile godzin do motywacji.. ale wiemy, że restaurowanie nie trwa 24h, o motywacji nie wspomnę bo to jednorazowa rzecz. Tam chodzi tylko o to by pokazać kiedy możemy kogoś zmotywować.

Mi chodzi o to, żeby po najechaniu na budynek pojawił się obok ilości zadowolenia tego budynku licznik, odliczający czas do końca bonusu tego budynku.

Dwie różne sprawy. Nawiązując do Twojej pierwszej wypowiedzi: naucz się czytać ze zrozumieniem:)
 

DeletedUser426

Guest
Ile jest motywacji po bonusie jest na chwile obecna pokazywane z tego co mi wiadomo.

Ciekawe... licznik ,który pokazuje za ile możemy zmotywować danego gracza i licznik za ile mozemy zmotywować budynek. To dwie rózne sprawy ? w pewnym sensie tak.
Ale jednego typa mozemy zmotywowac raz na pewnien(jeden budynek) czas czyli jeden i drugi licznik pokazuje to samo ?

Czy może mam problemy ze zrozumieniem ? Moze ktoś inny mnie oświecić ?
 

DeletedUser

Guest
Ile jest motywacji po bonusie jest na chwile obecna pokazywane z tego co mi wiadomo.

Ciekawe... licznik ,który pokazuje za ile możemy zmotywować danego gracza i licznik za ile mozemy zmotywować budynek. To dwie rózne sprawy ? w pewnym sensie tak.
Ale jednego typa mozemy zmotywowac raz na pewnien(jeden budynek) czas czyli jeden i drugi licznik pokazuje to samo ?

Czy może mam problemy ze zrozumieniem ? Moze ktoś inny mnie oświecić ?


Zaczynam się zastanawiać, czy po prostu mnie trollujesz, bo nie wiem jak prościej to wytłumaczyć:) Ten licznik byłby dla nas na naszym budynku informacja tylko dla nas kiedy zniknie NAM gwiazdka, nie u kogoś innego:) Ktoś odrestaurował Ci łaźnię i widzisz daje Ci ponad 1k zadowolenia, nie chciałbyś wiedzieć jak długo będziesz miał jeszcze gwiazdkę nad SWOJĄ łaźnia? Patrzysz aha, za godzinę wygaśnie mi gwiazdka, poproszę kogoś ze znajomych, żeby mi odrestaurowali za godzinę, żeby mieć duże zadowolenia.

Prościej nie potrafię:)
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser1724

Guest
Chłopaki, a może tak gwiazdkę z nieba byście chcieli bo przyjmuję zamówienia xD A wracając do tematu to jak dla mnie pomysł good bo wkurza mnie to, że nie wiem kiedy mi gwiazdka zniknie, a nie chce zbierać 100% tylko 120%!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry