[Komunikacja] Ikony w centrum wiadomości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17551
  • Data rozpoczęcia

Czy powinna być możliwość zmiany ikony w centrum wiadomości?

  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser17551

Guest
Wpadłem na taki pomysł, aby w utworzonych wiadomościach grupowych była możliwość zmiany ikony na taką, aby pokazywała do czego ten chat jest dokładnie przeznaczony, czy to handel, perły, pogawędki lub inne sprawy gildyjne. Często kiedy wchodzę na chat, czasami nie czytając klikam konwersację jaka popadnie i pisze tam, gdzie nie trzeba. Moim zdaniem jest to pomysł dobry, ponieważ poprawiłoby to na pewno czytelność centrum wiadomości. Pozdrawiam :)
Uważam poza tym, że szybciej odnajdziemy nasz interesujący temat, dzięki zmienionej ikonie
slswmus
 
Równie dobrze możecie założyć wiadomości z konkretnym tematem: "Perły", "Wymiany PR", "Handel" i też będziesz widzieć jaka to jest rozmowa bez konieczności zaglądania do niej. W gildii, w której jestem taki system istnieje i sprawdza się.
 

DeletedUser17551

Guest
U mnie w gildii też jest taki system, ale uważam że to w pewnym stopniu ten pomysł urozmaici centrum wiadomości i nada przejrzystości
 
No nie wiem. Sam nie zwracam uwagi na ikonki przy wiadomościach, więc mi dużej różnicy to nie zrobi. Zobaczymy co inni na ten temat sądzą.
 

DeletedUser17259

Guest
U mnie w gildii - kazdy watek jest ladnie opisany w tytule, przede wszystkim watki gildyjne sa pisane drukowanymi oraz poprzedzone symbolami - wyglada to tak ~~ PERŁY ~~ ~~ TARG ~~
i powiem ze jest to bardzo czytelne - od razu rzuca sie w oczy
 

DeletedUser17290

Guest
Trajan 9 Lew mam podobnie ale jednak dodatkowe ikonki ułatwiają nie grę a życie,
nie komplikują gry, nie zabierają masy ram,
istnieje ich i tak ponad tyle co jest awatarów w grze, mogło by być o 10 więcej ...
 

DeletedUser18231

Guest
Obie strony mają rację, można by to wprowadzić ale tylko jako opcję do aktywacji wtedy można by to włączyć lub nie, kolejna sprawa to musiał by to być ikonki uszykowane przez FoE Team by wszyscy mili takie same (np ikonka z łańcuchem, z symbolem jakiejś perły itd), (nie wiem jak inni ludzie ale gdy ja czegokolwiek szukam najpierw szukam po kolorze, potem kształt itp)
 
Do góry