Ikona bezczynności nie powinna ignorować budynków towarowych [+]

Czy przywrócić nieignorowanie bezczynności budynków towarowych?

  • Teraz to jest wspaniale, życie jak w Madrycie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

kasia2389

Arcyksiążę
Po ostatniej zmianie 1.36 wprowadzono:
Że kiedyś "Ikona bezczynności nie ignorowała budynków towarowych" a teraz ma je gdzieś.

Co powoduje nie wyświetlanie się księżyca na bocznym pasku w przypadku gdy budynek towarowy nie pracuje a nad nim taka ikona jest.

Takie zachowanie może powodować omijanie niektórych budynków podczas ustawiania produkcji, zwłaszcza jeśli gra się na wielu światach i trzeba to robić w miarę szybko i sprawnie.

Proponuję przywrócenie nie ignorowania w trybie natychmiastowym albo jeszcze szybciej.
 

DeletedUser4259

Guest
Kasiu dodaj szybko ankietę, bo Ci "zamkną pomysła"

a wtedy zagłosuję za natychmiastowym przywróceniem półksiężyczka
 

DeletedUser5506

Guest
Rowniez popieram... A jak im nie pasuje ze ten sam motywik jest dla produkcyjnych jak i towarowych no to niech wymysla cos tego samego typu. Bo to chyba mogl byc jedyny powod dla jakiego zmienili bo nic raczej zlego w ksiezycu nad towarowymi nie bylo...
 

DeletedUser3220

Guest
Czasem zdarza się, że celowo nie produkujemy, z różnych przyczyn. Mnie wtedy ten księżyc denerwował :p
Może zrobić oddzielny symbol dla budynków towarowych...
 

DeletedUser4259

Guest
Czasem zdarza się, że celowo nie produkujemy, z różnych przyczyn. Mnie wtedy ten księżyc denerwował :p

dlaczego? to przez Twój zły humor mamy taką "poprawkę"?
na przestrzeni tych 2,5 roku istnienia FoE ikonki bezczynności się niesamowicie zmieniały... najpierw informowały o braku bezczynności we wszystkim, później przez ok 1,5 roku ignorowały koszary, ale od jakichś 2 miesięcy przestały je ignorować, a teraz raptem mają w głębokim poważaniu budynki produkcyjne... może wytłumaczysz mi logikę 'działania'? 'myślenia'?

Może zrobić oddzielny symbol dla budynków towarowych...

to oficjalna odpowiedź supportu, czy Twój prywatny pomysł? bo identyczny pomysł padł powyżej...
 

DeletedUser3220

Guest
Nie wiem gdzie napisałam, że to przez mój humor mamy zmianę, nie wpływałam na to. Ale oczywiście musisz szukać drugiego dna. Skończ.

A co do drugiej części, jaka oficjalna odpowiedź, piszę w swoim imieniu, że byłoby to jakieś wyjście, zgodne z tym, co napisano powyżej.
Jeśli masz więcej "interesujących" pytań, zapraszam na priv.
 

DeletedUser4428

Guest
Jestem za, ale chciałbym również, aby można wprowadzić w takowe budynki stan uśpienia, czyli ignorowanie ich
 

DeletedUser3876

Guest
Niestety mi też się zmiana nie podoba:)

Ale "ankieta" jest świetna :haha:

Osobiście jestem za przywróceniem, bądź inną o tym samym znaczeniu dla towarowych ;)
 

bartekmod

Książę
mogło by być, że ikona bezczynności obejmuje osobno budynki produkcyjne, towarowe, wojskowe i każdy gracz sam zaznacza w opcjach które ma uwzględniać
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ale "ankieta" jest świetna :haha:

Ankieta wypas, zanim doczytałam 2 odpowiedź zagłosowałam myśląc ze tam jest Nie ^^

Ja bym była za opcja bezczynności dla chętnych. Cos w stylu ignoruj księżyce bo produkcje zrobię kiedy mi się podoba. A teraz faktycznie mozna pominąć ten budynek, nie pomyślano o graczach z ciągłością produkcji (taka Ja)
 

DeletedUser13596

Guest
Zagłosowałem za przywróceniem, ale mogła by tez być opcja (w ustawieniach gry) by w ogóle można było wyłączyć półksiężyce (dla tych co ich denerwują).
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zagłosowałem za przywróceniem, ale mogła by tez być opcja (w ustawieniach gry) by w ogóle można było wyłączyć półksiężyce (dla tych co ich denerwują).
Oczywiście, że wiele rzeczy można by uczynić konfigurowalnymi, by uczynić ta grę bardziej przyjazną.
Co do księżyców to np. ustawienie koloru, jaskrawości osobno dla każdej kategorii budynków i podobnie dla "skrzynek"
i "piorunków", bo obecnie te symbole są mało widoczne.
 

DeletedUser

Guest
Niestety mi też się zmiana nie podoba, więc jestem za przywróceniem :)
 

DeletedUser8110

Guest
Mogę zdradzić, że wielu graczy ze wszystkich wersji językowych wyraziło negatywną opinię na temat tej zmiany, w związku z tym jest duże prawdopodobieństwo, że zostanie ona cofnięta i wrócimy do poprzedniej wersji wyświetlania ikonki bezczynności :)
 

DeletedUser3876

Guest
Mogę zdradzić, że wielu graczy ze wszystkich wersji językowych wyraziło negatywną opinię na temat tej zmiany, w związku z tym jest duże prawdopodobieństwo, że zostanie ona cofnięta i wrócimy do poprzedniej wersji wyświetlania ikonki bezczynności :)

No to teraz wystarczy postawić [+] przy pomyśle ;)
 
Do góry