III wyprawa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1988
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zapewne dlatego, że w czwartej części pojawia się już Artyleria Plazmowa, która przebija się przez kamuflaż, więc atakuje to co stanowi największe zagrożenie - czołg antygrawitacyjny, pomijając jednocześnie łotrów, które stanowią mniejsze zagrożenie ;)
no właśnie :( dlatego pędzę z jutra do przyszłości żeby zdążyć przed kolejną rozgrywką w piramidzie , mam nadzieję stamtąd uzyskać jakieś sensowne formacje do walki
 

herde

Baron
yilklmg
jaki bonus obronny jest na 3 lvl wypraw w arktyce , dokładnie na ostatniej bazie ?
Ostatni konflikt w wyprawach. To bonusy przeciwnika:

hhghhkdgbmfncpayjptgkmfpwawnirglccidpzssgicqfzwzcruwwvfobxeqfekcjnsgtfsuovbthaftqiubybtiomcvsrnmrtvd


A to moje:

pmnkbrofsjrkspqpwffqxmqzyjikmwydupuxonablxbpjebrarrwoqaobpjmikdaiaswbzoidphkegwxahsqvzommeqdjuenxuxs


Jak widać walczę zestawem: 2 plazmy, 2 fortece, 4 łotry(i tak w większości konfliktów na 3 poziomie wypraw)
Przeciwnik podjechał kilkoma jednostkami, fortecami rozwaliłem mu drona. Teraz czas na plazmy. Robimy tak:

hmtfbmgbcgmcgebfjciutyfovywqdwzzimeitszfswhzqltkvxohmqhbtxxbvvirkoozrlxhilwrckfenicdenbbetmbpoaoizwm


Walimy w drugą w kolejności plazmę(pierwsza strzeli w łotra, druga w ogóle nie zdąży strzelić)
Potem prawidłowo wybierając kolejność przechodzimy pierwszą rundę bez strat:

dxqhkuhqezuwbwsdjtacywtpzvobxsratscxxhabngmpiqptdvrcjqecjkuvlqblwzezmbyhkqhdkcnnzpxygqbmimquwxoagxsj


W drugiej rundzie podobnie i można przejść cały konflikt bez straty jednostki:

ayfkrcslfgaiuhahxzgijaqwhtbewqsnrlunxkclalikhrtponjvlfroxucgvbsprnzzvupjclgcfpdrcoewuyxhjihufnijjugk
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14757

Guest
Ja teraz robię mapę 8 czołgami antygrawitacyjnymi. Jeżeli jest więcej niż 2 plazmy w jednej fali to biorę 8 dronów z jutra ;)
 

DeletedUser17038

Guest
Hej, wiekszosc wypraw to co widze sa z lotrami ja mam pytanie czy da sie przejsc III poziom w epoce postepowej bez 90% w ataku i jakis k.. niewiadomo bonusów. Chyba ktos od producenta gry przesadził z mozliwosciami.

Mowie o przejsciu normalnym wojem tzn z polowy epoki z 1-2 łotrami i normalnym bonusem na tym etapie czyli 30% ? Jak ktoś ma filmiki mile widziane. Nie każdy jest naspawany na maksa, posiada 100 lotrow 150% obrony/atak a wprowadzenie 4 poziomu powinno obniżyc poziom 3 wypraw
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13600

Guest
3 poziom w arktyce robię cały bez negocjacji. wystarczy pomyśleć.
 

herde

Baron
A czym robicie 45 konflikt ???
Ja dronem smoczym i łotrami. Tylko 1 turę trzeba przejść bez ran, tzn. roboty muszą się tak ustawić, żeby dało je się rozwalić w pierwszej kolejce(jak się nie da, to poddawać walki do skutku) Potem w 2 turze drona trzeba zatrzymać(niekiedy cofnąć, jeśli któryś czołg po swoim ruchu może go sięgnąć), następnie skupiać się na jednej jednostce(nie rozwalać wszystkich po trochu), najlepiej jak się da waląc z krzewów. Oczywiście artylerię ignorować.
 

DeletedUser15148

Guest
Bił już ktoś 45 konflikt w oceanicznej?
7 węgorzy w pierwszej fali oraz 3 żółwiki, 3 karby i 2 krążowniki w drugiej fali?
Ciut brakuje mi pomysłu na zestaw wojska.
 

DeletedUser15148

Guest
dzięki za poradę
z 45 poradziłam sobie
potknęłam się znów na 54: 8 węgorzy w pierwszej fali oraz 7 karbów i 1 krążownik w drugiej fali
 

DeletedUser18335

Guest
1 dr on smoczy i 7 lotrow tylko 1 runda bez strat. I proponuję dość dobry bonus. Ja nie przechodzę tylko jednej i czekam aż ktos napiszę jak ja przejść 1 tura 7 Krabow i krążownik a w drugiej 8 węgorza
 

DeletedUser18741

Guest
ja mam epoke wczesnego i ledwo mi idzie dochodze ledwo do 3 poziomu
 

DeletedUser19629

Guest
Jak walczę to walczę.Nieważne.Gorzej jest z nagrodami.Przykro że przy II poziomie dwoma nagrodami są place tubylców. Mam ich w inwentarzu ponad 30.O dupę je rozbić.Jak i te kilka podobnych nagród.One jedynie zaśmiecają magazyn inwentarza.
 

DeletedUser13672

Guest
Dojdzie kolejna perla do ataku a wiec bedzie pewnie trudniej
 

DeletedUser7795

Guest
Pewnie podwyższą bonus dla wroga we wszystkich epokach. Usprawiedliwieniem tej zmiany pewnie będzie to, że Terakotę można wybudować będąc nawet w Epoce Żelaza.
 

DeletedUser19629

Guest
Takie nagrody jak twarz starożytnych na IV poziomie walk w wyprawach proponuję wam wsadzić sobie w d.
 

schwimmen

Wójt
Nagrody z reliktów to pomału same śmieci. Jestem już w połowie III etapu i ani razu PR nie trafiłem, a o dziwo reliktów dużo się pojawiało :D
 

DeletedUser19629

Guest
Panowie walki walkami.Różnie bywa.Gorzej jest z nagrodami.Śmiechu warte gdy w wirtualnej przyszłości na III poziomie dostaję wrota Boga słońca i wielką muszlę.Mam tego dziesiątki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19629

Guest
Rozumiem że ten ktoś kto ustalał nagrody w wyprawach gildyjnych jest ociupinkę upośledzony.Dotyczy to jednak pierwszej fazy wypraw.Niech sobie będzie ale gdzieś do IV poziomu trudności.:p Na IV poziomie można wygrać 3 walki (bez wspomagania z tawerny) ale pozostałe niestety są b.trudne. Wchodzę do tawerny i biorę 30% dopingu. Wygrywam kilka walk i jest nagroda (twarz starożytnych).Myślałem że mnie krew zaleje.:haha:Pierwsze co mi przyszło na myśl to ten co ustalał taką nagrodę.Przygłup do potęgi entej jak nic:haha:Dno !!!:mad:
 

DeletedUser19532

Guest
Moim skromnym zdaniem stopień trudności to jedno, ale nagrody to straszna monotonia
 

DeletedUser19853

Guest
Któryś tydzień z rzędu te same (mało atrakcyjne) nagrody na końcu. Nie wspomnę, że w ogóle przestaje się opłacać robić wyprawy dla tego szrotu, który wypada.
Może już czas na zamiany w wyprawach (nagród, zasad etc.), bo nic tak nie zabija gry jak monotonia.
 

ZjemCię

Wójt
Któryś tydzień z rzędu te same (mało atrakcyjne) nagrody na końcu. Nie wspomnę, że w ogóle przestaje się opłacać robić wyprawy dla tego szrotu, który wypada.
Może już czas na zamiany w wyprawach (nagród, zasad etc.), bo nic tak nie zabija gry jak monotonia.
A niby co by było bardziej ekscytującego?
 
Status
Zamknięty.
Do góry