[Zgłoszone] Ignorowanie graczy.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9456
  • Data rozpoczęcia

???

  • Tak.

    Głosy: 11 55,0%
  • Nie.

    Głosy: 1 5,0%
  • Do przedyskutowania.

    Głosy: 1 5,0%
  • KOPTYTKO.

    Głosy: 7 35,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser9456

Guest
Sprawa wygląda tak.

Gdy damy na kogoś ignorowanie w grze, to ignoruje tylko na poziomie czata. Ale jeśli chodzi o prywatne wiadomości, to dana osoba dalej może do nas napisać, mimo iż ją ignorujemy.

Co proponuje?

Skoro jak już dajemy ignorowanie na czacie, to żeby też PW ignorować w grze. ;/
 

DeletedUser8110

Guest
Ignorowanie blokuje również możliwość wysyłania do danej osoby wiadomości prywatnych :)
Wydaje mi się, że sama źle zinterpretowałam kiedyś Twoje pytanie i wprowadziłam Cię w błąd - przepraszam za to!
W ramach wyjaśnienia: nie możesz zignorować osoby, która jedynie pisze do Ciebie prywatne wiadomości. Ale jeżeli zignorujesz jakąś osobę na czacie, to nie będziesz widział jej wiadomości na czacie ani nie będzie mogła do Ciebie wysyłać prywatnych wiadomości :)
Innymi slowy - możesz zignorować tylko kogoś kto pisze na czacie.
Mam nadzieję, że już wszystko jasne ;)
 

DeletedUser9456

Guest
Ignorowanie blokuje również możliwość wysyłania do danej osoby wiadomości prywatnych :)
Wydaje mi się, że sama źle zinterpretowałam kiedyś Twoje pytanie i wprowadziłam Cię w błąd - przepraszam za to!
W ramach wyjaśnienia: nie możesz zignorować osoby, która jedynie pisze do Ciebie prywatne wiadomości. Ale jeżeli zignorujesz jakąś osobę na czacie, to nie będziesz widział jej wiadomości na czacie ani nie będzie mogła do Ciebie wysyłać prywatnych wiadomości :)
Innymi slowy - możesz zignorować tylko kogoś kto pisze na czacie.
Mam nadzieję, że już wszystko jasne ;)

Loozik zdarza się. :D

Ale wiesz, mi chodzi o korespondencje w centrum wiadomości, bo nie sprawia mi przyjemności... Jak ktoś dodaje mnie do masówek a muszę czytać osoby za którymi nie przepadam.
 

DeletedUser8110

Guest
Okej, czyli rozumiem, że mówimy o dodaniu opcji ignorowania w centrum wiadomości?
Hm i w jaki sposób miałoby działaś ignorowanie danego gracza w przypadku masówki? Czy też chodzi Ci o to, żeby ignorowana osoba nie mogła Cie dodawać do masówki ?
 

DeletedUser9456

Guest
Okej, czyli rozumiem, że mówimy o dodaniu opcji ignorowania w centrum wiadomości?
Hm i w jaki sposób miałoby działaś ignorowanie danego gracza w przypadku masówki? Czy też chodzi Ci o to, żeby ignorowana osoba nie mogła Cie dodawać do masówki ?

Raczej oto że jak kogoś ignoruje, to nie było widać jego wiadomości w masówce.
 

DeletedUser3220

Guest
Jeśli działałoby to na zasadzie, blokuję konkretną osobę i nie widzę od niej nic i nigdzie, czyli priv, masówki i czat, to byłabym za.
W tym momencie trzeba trafić kogoś na czacie, żeby go zablokować, ewentualnie poprosić o to support.
 

DeletedUser3876

Guest
Fakt, możliwość 'zablokowania' Gracza na wiadomości prywatne etc jest możliwa TYLKO wtedy, gdy taka osoba napisze coś na chatcie. A jeżeli taka osoba z chatu nie korzysta? Więc jestem za;)
 

DeletedUser9456

Guest
Odświeżam temat, ponieważ zauważyłem pewną niedogodność.

Nie ważne czy dam na kogoś ignorowanie, i tak osoba ignorowana może do mnie na czacie w grze napisać. A jak? Wystarczy że ja cokolwiek napiszę na czacie gry, a ignorowana osoba do mnie napisać może.

Czyli jestem za opcją, tak jak Ashantes napisała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry