i kto znajdzie tyle czasu na tę grę ? projektanci się pomylili...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4614
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4614

Guest
i kto znajdzie tyle czasu na tę grę ? projektanci się pomylili...

Gram w tę grę 4 lata i cóż można rzecz.... Projektanci pewnie siedzą w niej 48 godzin na dobę , ale potencjalny klient (gracz FoE) już na pewno tyle nie chce siedzieć, gdyż to przestaje być rozrywką. Potencjalny gracz - klient, chciałby zobaczyć więcej ergonomii i wygody, bawić się z uśmiechem na twarzy, a nie milion razy BEZ SENSU klikać , w ekran, co można by w na prawdę prosty bez bolesny sposób zmienić !!

Przykład RUJNUJĄCY GRĘ nr 1

po co w 2 części epoki Arktycznej Przyszłości - kolejne zadania powtarzalne do przewijania?

aby zaprzestać robić zadania ??? bo teraz to trzeba przewijać na "ulubione " (czyt. racjonalne zadanie , 3 razy dłużej

Przykład RUJNUJĄCY GRĘ nr 2

czy na prawdę podczas robienia zadań , trzeba wrócić do swojego miasta ? czy wszelkie zadania nie mogą się pojawiać wszędzie .. Pojawiają się wszędzie ale tylko oprócz miasta sąsiada/gildiana/znajomego ? Pytanie dlaczego ? Na prowincji można zaliczyć i przewinąć zadanie , w Badaniach - również.... niestety nie można jedynie zmienić zadania na ekranie miasta gracz, gdzie sie zadanie zaliczyło


Przykład rujnujący grę nr 3

jeszcze raz się przyczpie do tych zadań, czy naprawde one muszą być anulowalne,. dlaczego projektanci wymyślili miliony kliknięć aby je przewijać .. Przecież jakby zadania były do wyboru "na sztywno" np. 3 czy 5 na pasku , to klient - gracz, miałby większą satysfakcję !!


Przykład RUJNUJĄCY GRĘ nr 4

Uwolnienie pereł na niewyobrażalnie wysokie poziomy ( no fajnie!:)) ale.... wbijanie 3000 pr i wiecej po 10 pr Koljene MILIONY niepotrzebnych KLIKNIĘĆ.. zeby wbic 3000 pr i pomóc ulubionemu koledze, trzeba kliknac 600 razy w plusik i w paczkę... Nie dla idiotów nie?

Przykład RUJNUJĄCY GRĘ nr 5

wymiana wojska podczas walk (GvG, PvP, wyprawy) ... czy naprawdę jedną jednostkę zdrową 10/10 musi przedstawiać 1 obrazek ?? a jednostki ranne muszą być widoczne ?? Nie może 1000 nieuszkodzonych czołgów przedstawiać 1 obrazek , z zapisanym w rogu obrazka znacznikiem świadczącym o ilości. Nie dość że ta cała grafika wgrywa się w sekundach (nieczytać w milisekundach), milion gracy męczy niewydolne serwery FoE, to jest trzeba szukać nieuszkodzonych łotrów gdzieś na końcu zakładki lekkie ... chociaż wcale Łotry nie są lekkie a BRADZO- ciężkie ( w końcu ruszają na końcu :)

Pochwała też dla paska , który w "ergonomiczny sposób się przesuwa" Kto to wymyślił ?!


jeszcze można wpisać wiele absurdalnych projektów w tej grze.. Widać że zmierza ona do końca. Brak świeżości i ergonomii widać z każdą łatą... Czasem uda się projektantom zaskoczyć , ale czy nie można by tak trochę częściej...
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Przykład RUJNUJĄCY GRĘ nr 1

po co w 2 części epoki Arktycznej Przyszłości - kolejne zadania powtarzalne do przewijania?

aby zaprzestać robić zadania ??? bo teraz to trzeba przewijać na "ulubione " (czyt. racjonalne zadanie , 3 razy dłużej

No, najlepiej jakby było jedno zadanie powtarzalne i robić je w kółko i zarabiać na tym. Ty patrzysz na zadanie jako "zbierz/kup/zbuduj", ale ludzie mają potrzeby (tj. rinbinowi ukradli worek z pieniędzmi, pomóż mu odzyskać, Greva chce raz na zawsze pozbyć się rinbina bo ją denerwuje swoim zachowaniem - pomóż jej). Gdyby było mniej zadań, byłoby też mniej historii, gdyby było mniej historii, to w kółko by istniał jeden/dwa problemy na całe miasto!

Przykład RUJNUJĄCY GRĘ nr 2

czy na prawdę podczas robienia zadań , trzeba wrócić do swojego miasta ? czy wszelkie zadania nie mogą się pojawiać wszędzie .. Pojawiają się wszędzie ale tylko oprócz miasta sąsiada/gildiana/znajomego ? Pytanie dlaczego ? Na prowincji można zaliczyć i przewinąć zadanie , w Badaniach - również.... niestety nie można jedynie zmienić zadania na ekranie miasta gracz, gdzie sie zadanie zaliczyło

Zgłoś w pomysłach, lub jako błąd w supporcie, może niewielu zwraca na to uwagę i nawet nie pomyśleli że to by ułatwiło poruszanie się po grze - chcieć znaczy móc. Jak nie zadziałasz, nikt może się nie zorientować że komuś to przeszkadza i nikt z tym nic nie zrobi, jak zgłosisz to istnieje szansa że problem zostanie zażegnany ;)


Przykład rujnujący grę nr 3

jeszcze raz się przyczpie do tych zadań, czy naprawde one muszą być anulowalne,. dlaczego projektanci wymyślili miliony kliknięć aby je przewijać .. Przecież jakby zadania były do wyboru "na sztywno" np. 3 czy 5 na pasku , to klient - gracz, miałby większą satysfakcję !!

Już wyżej wspomniałem o tym, Ty patrzysz na to jak na zadanie, ktoś inny jak na historię i być może taka osoba by nie chciała mieć wyboru - robi co jest potrzebne, a nie że wybiera sobie w czym tu pomóc ludności.


Przykład RUJNUJĄCY GRĘ nr 4

Uwolnienie pereł na niewyobrażalnie wysokie poziomy ( no fajnie!:)) ale.... wbijanie 3000 pr i wiecej po 10 pr Koljene MILIONY niepotrzebnych KLIKNIĘĆ.. zeby wbic 3000 pr i pomóc ulubionemu koledze, trzeba kliknac 600 razy w plusik i w paczkę... Nie dla idiotów nie?

Były propozycje odnośnie tego, nie wiem czy są w toku czy jeszcze wiszą bez decyzji, ale jeśli to drugie, to zajrzyj do działu z pomysłami i odśwież, może pomysł został zapomniany.

Przykład RUJNUJĄCY GRĘ nr 5

wymiana wojska podczas walk (GvG, PvP, wyprawy) ... czy naprawdę jedną jednostkę zdrową 10/10 musi przedstawiać 1 obrazek ?? a jednostki ranne muszą być widoczne ?? Nie może 1000 nieuszkodzonych czołgów przedstawiać 1 obrazek , z zapisanym w rogu obrazka znacznikiem świadczącym o ilości. Nie dość że ta cała grafika wgrywa się w sekundach (nieczytać w milisekundach), milion gracy męczy niewydolne serwery FoE, to jest trzeba szukać nieuszkodzonych łotrów gdzieś na końcu zakładki lekkie ... chociaż wcale Łotry nie są lekkie a BRADZO- ciężkie ( w końcu ruszają na końcu :)

Pochwała też dla paska , który w "ergonomiczny sposób się przesuwa" Kto to wymyślił ?!

Zgłoś w pomysłach, jeśli coś Ci przeszkadza i masz pomysł na to by to usprawnić - Team to też gracze i tego typu rzeczy również i im zapewne by usprawniły rozgrywkę, więc istnieje duże prawdopodobieństwo przyjęcia tego pomysłu i przekazania go wyżej. W przyszłości być może takie rozwiązanie zostanie zastosowane. Pamiętaj, jak masz jakiś pomysł, jak usprawnić grę - poinformuj o tym, być może to co teraz Ci przeszkadza się zmieni i będziesz miał miłe doświadczenia z grą


jeszcze można wpisać wiele absurdalnych projektów w tej grze.. Widać że zmierza ona do końca. Brak świeżości i ergonomii widać z każdą łatą... Czasem uda się projektantom zaskoczyć , ale czy nie można by tak trochę częściej...

To wypisz, podając rozwiązanie które usprawni, polepszy rozgrywkę - gdy pomysł będzie dobry, być może przyczynisz się do polepszenia rozgrywki. Siedząc cicho, bądź tylko narzekając że to jest złe, tamto złe, nie sprawisz że kogoś nagle olśni i wpadnie na coś genialnego, możesz tylko skłonić do przemyśleń, czy rzeczywiście jest to takie słabe. Jak rzucisz pomysłem, być może się spodoba, a jak się spodoba to być może zostanie wprowadzony w przyszłości. W ten sposób pomożesz nie tylko sobie, ale i innym :)


Przepraszam że się powtarzałem kilkukrotnie, ale to z nadzieją że jakoś pomoże zrozumieć co można zrobić, jak coś jest złe i niedobre ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Wszystko co @aleq napisał to wartościowy feedback, także dzięki wielkie za to, że się tak rozpisałeś. :)

Na część dotyczącą zadań nie mam nic więcej do dodania poza tym co już powyżej napisał @Zyleta1991 .

Co do przykładu numer 4 - wspomniałam już o tym kilka razy, ale napiszę i tu: planujemy ułatwić inwestowanie PRów w Perły. :)

Co do przykładu numer 5 - zgłosiliśmy również potrzebę zmiany sposobu wyświetlania jednostek w oknie zarządzania armią. Jeśli masz jakieś konkretne przykłady jak mogłoby to wyglądać, to z chęcią je poznamy.

Zawsze czekamy na Wasze uwagi i propozycję jak poprawić grę. Także raz jeszcze - wielkie dzięki, za post!
 

DeletedUser13596

Guest
Wszystko co @aleq napisał to wartościowy feedback, także dzięki wielkie za to, że się tak rozpisałeś. :)

Na część dotyczącą zadań nie mam nic więcej do dodania poza tym co już powyżej napisał @Zyleta1991 .

Co do przykładu numer 4 - wspomniałam już o tym kilka razy, ale napiszę i tu: planujemy ułatwić inwestowanie PRów w Perły. :)

Co do przykładu numer 5 - zgłosiliśmy również potrzebę zmiany sposobu wyświetlania jednostek w oknie zarządzania armią. Jeśli masz jakieś konkretne przykłady jak mogłoby to wyglądać, to z chęcią je poznamy.

Zawsze czekamy na Wasze uwagi i propozycję jak poprawić grę. Także raz jeszcze - wielkie dzięki, za post!

To co napisałeś Aleq to rzeczy tak oczywiste, że wszelka dyskusja o tym jest bezprzedmiotowa. W zasadzie temat powinien zostać zamknięty z jedynym komentarzem "do pilnej realizacji".

Natomiast Siorp:

1. Jak ja się rozpisuję to moje wypowiedzi są kasowane. Nigdy nie czekasz na moje uwagi i propozycje jak poprawić grę, zawsze je cenzurujesz. Nigdy nie podziękowałaś mi za wytknięcie błędów. Ale jeszcze wiele okazji przed Tobą!

2. Jak czytam potakiwanie dla zbywania ważnego problemu to cały się trzęsę. Sprawa questów jest ważna. Albo usuńcie z gry perłę Chateau Frontenac, albo umożliwiajcie jej normalne wykorzystanie. Aleq ma całkowitą rację z pytaniem, dlaczego przy odwiedzaniu miasta innego gracza nie ma możliwości zaliczania questów. Skoro jest quest "wydaj X PR" to jest oczywiste, że często będzie on wykonywany przy wrzutkach w perły. A te się wykonuje w mieście innego gracza.

Liczba zadań powtarzalnych jest chora. Ich pomijanie trwa o wiele dłużej niż wrzucanie punktów. Nie chodzi o to, by bot klikał questa. Nie chodzi o to, że my nic nie robimy tylko klikamy quest "wydaj". Chodzi o to, żeby dało się normalnie grać. Ten problem jest zgłaszany i lekceważony od lat! Jest to bardzo dziwne, jakby egoistyczne podejście "skoro ja nie robię zadań, to nikt ich nie robi". Otóż setki graczy je robią, a może i tysiące. A nawet gdyby robił je 1 gracz, to skoro daliście możliwość ich robienia, to niech ona nie jest pozorna tylko faktyczna.

Tym bardziej że rozwiązanie problemu jest prostacko banalne, aż wstyd tłumaczyć, że wystarczy dodać zakładkę z questami pobocznymi do ustawień miasta, gdzie można by "odhaczyć", które questy mają się pojawiać.

Inna możliwość to po kliknięciu na okno zadania wybór questa z listy rozwijanej, przy czym najczęściej wybierane posortowane u góry.

Powyższe opcje zakładają pozostawienie 3 okien zadań.

Alternatywnie można by ustawić "no limit" i dać wszystkie zadania klikalne z poziomu miasta od razu, bez konieczności ich przeskakiwania.

Questy powtarzalne można by zablokować do czasu ukończenia/pominięcia pobocznych z danej epoki.

Mimo mojej szczerej chęci nie wiem czego Siorp nie rozumiesz w propozycji z wojskiem. To co napisał Aleq jest w 100% jednoznaczne. W panelu wyboru jednostek zamiast kwatryliona obrazków powinien być JEDEN obrazek dla każdego posiadanego typu jednostki. Po kliknięciu jednostka dodawana jest do wybranej armii (obrazek NIE znika, tylko generuje jednostkę w puli wyboru, przy czym najpierw wybierane są jednostki z pełnym paskiem stanu zdrowia, a na końcu najbardziej ranne). W ten sposób w panelu armii mamy do wyboru maksymalnie kilkadziesiąt obrazków, realnie mniej, nie ma lagów przy wybieraniu armii powodowanej przez kwatryliony plików.jpg do załadowania i nic się nie przesuwa po kliknięciu, nie pojawiają się też ranne jednostki. Fakt, że do tej pory tego nie załatwiono dowodzi niestety jaki marginalne stało się Forge of Empires dla Innogames :(

Z przykrością stwierdzam, że nie mogę się odnieść do wypowiedzi Zylety bo nie ma do czego się odnieść. Po co komentujesz temat, jeżeli twój jedyny komentarz to "zgłoś pomysł". Bardzo pomocna wypowiedź...
 

DeletedUser3

Guest
W panelu wyboru jednostek zamiast kwatryliona obrazków powinien być JEDEN obrazek dla każdego posiadanego typu jednostki. Po kliknięciu jednostka dodawana jest do wybranej armii (obrazek NIE znika, tylko generuje jednostkę w puli wyboru, przy czym najpierw wybierane są jednostki z pełnym paskiem stanu zdrowia, a na końcu najbardziej ranne). W ten sposób w panelu armii mamy do wyboru maksymalnie kilkadziesiąt obrazków, realnie mniej, nie ma lagów przy wybieraniu armii powodowanej przez kwatryliony plików.jpg do załadowania i nic się nie przesuwa po kliknięciu, nie pojawiają się też ranne jednostki. Fakt, że do tej pory tego nie załatwiono dowodzi niestety jaki marginalne stało się Forge of Empires dla Innogames :(
Nie jest tajemnicą, że FoE jest projektem, który odniósł największy sukces w InnoGames (i nadal takowy odnosi), więc niestety wniosek nietrafiony ;].
Na sam problem z lagami w oknie armii mamy pomysł, który wprowadzimy być może w 1.85 lub 1.86.
 

DeletedUser13596

Guest
Nie jest tajemnicą, że FoE jest projektem, który odniósł największy sukces w InnoGames (i nadal takowy odnosi), więc niestety wniosek nietrafiony ;].
Na sam problem z lagami w oknie armii mamy pomysł, który wprowadzimy być może w 1.85 lub 1.86.

Bryfft, napisałem to nieco prowokacyjnie. Wkurza mnie, że takie naprawdę infaltynie proste sprawy oczekują na rozwiązanie latami. Wiesz dobrze, że tak nie powinno być.

Czy nie można zamiast poszukiwania lekarstwa na objawy choroby (lagi) rozwiązać przyczynę (wyświetlanie armii)? Śmiem twierdzić, że to łatwiejsze, tańsze i znajdzie więcej zadowolonych klientów.

Mimo wszystko bardziej boli mnie problem kwatryliona questów. To już wcześniej było uciążliwe, teraz niestety ich wykonywanie stało się mało realne.

Dodałbym jeszcze, że przetoczyła się w sprawie questów powtarzalnych spora burza na becie, którą oczywiście devsi zignorowali. Nie wiem w takim razie po co beta, skoro wszelki krytyczny feedback jest zlewany. Sądzę, że lepiej ją zlikwidować a zaoszczędzone środki przeznaczyć na szybszy rozwój gry.
 

DeletedUser8110

Guest
@Roscoe porównaj swoje posty z powyższym postem @aleq - ten tu powyżej zawiera konstruktywną krytykę wraz z propozycjami jak można by zorganizować pewne sprawy lepiej. Bez ataków i oskarżeń za to, ze zwróceniem uwagi na coś, co można by poprawić. Takich postów potrzebujemy więcej. I ucieszymy się, jeśli takowe napiszesz.

Aczkolwiek prawdą jest, że nie każde rozwiązanie bardzo istotne i trywialnie proste do wprowadzenia z punktu widzenia Graczy zostanie od razu wprowadzone w życie. Tego typu pomysłów jest mnóstwo i każdy z nich byłby świetnym dodatkiem do gry, jednak musimy wybrać te najlepsze z nich.

Akurat co do zadań - podobne rozwiązanie z wybraniem "ulubionych" zadań powtarzalnych jest obecnie omawiane, aczkolwiek szczerze wątpię, aby doczekało się realizacji. Zadania są elementem gry i nie ma powodu, dla którego mielibyśmy ograniczać wyświetlanie części z nich. W końcu właśnie te "ulubione" zadania powtarzalne Gracze robią w kilka sekund, a więc "przeklikanie" tych zadań, które im się nie podobają jest poniekąd minimum wysiłku, który warto zainwestować.
 

DeletedUser11758

Guest
Eventy historyczne większości dają bardzo słabe nagrody i są bardzo schematyczne .
Większości z nich dostajemy Obrazek i ozdobę która nic nie daje.
Większość z nich wymusza zwiad , podbijanie prowincji dowolny sposób lub przekupienie.
Te zadania wymagają sporo czasu a przekupywanie sektorów jest drogie .
Za to dostajemy obrazek i nie potrzebną ozdobę .
Coraz częściej zastanawiam się czy zrezygnować wykonywania tych eventów .
Ta ozdoba powinna dawać dodatkowe bonusy .
Daje nam złoto lub młotki .
Powinna dawać bonus militarny .
Bez tego nie warto ich wykonywać.
Te eventy skutecznie zniechęcają do gry.
Nie dają żadnych emocji i nagród .
Fabuła jest ciekawa i można się dowiedzieć o tej postaci ale tym
celu warto przeczytać książkę niż wykonywać event.
Eventy powinny dawać emocję lub ciekawe nagrody .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4614

Guest
dziekuje za duzo ciekawych informacji ,

zarowno dziekuje SUPPORTEROM

jak i graczom , którzy włączyli sie do tej dyskusji.

Wszystko przeczytalem bardzo uwaznie.

Skoro projekt FOE jest najbardzie komercyjny ze wsyzstkich produkcji Innogames, dziwi mnie, że tak błahe błedy nie są eliminowane na poziomie BETY , gdzie gra napewno najwiecej aktywnych graczy, posiadających konta, na własnych serwerach narodowych. Wydaje sie wiec słuszne stwierdzenie, że wszystkie serwery to beta skoro wpuszcza sie słabe i nietrafione "polepszenia" w grze.

Miłej by było , jakby projektanci pokorzystali troche więcej ze standardów w grach przeglądarkowych, Coś co jest oryginalne nie znaczy że jest dobre.

Pozdrawiam:)
 

DeletedUser14685

Guest
Co do wrzucania tysiacy PR - nie mam jeszcze Arki na 80 lvl, ale wiem ile to moze zajac czasu razem z klikaniem zadan powtarzalnych. Do tych wszytskich przedstawionych w tym watku pomyslow dorzucilbym jeszcze wieksze paczki PR (50 PR, 100 PR) oraz nie zamykanie sie okienka z paczkami PR podczas wrzucania ich do perly :)
 

DeletedUser14806

Guest
No to budowlańcy z ChF w własnie pija z rozpaczy ze tylu zadań to nawet najtwardsi z nich nieogarną:haha:
 

DeletedUser15643

Guest
[...] a więc "przeklikanie" tych zadań, które im się nie podobają jest poniekąd minimum wysiłku, który warto zainwestować.

zamiast komentarza wkleję Ci jedną z wypowiedzi na forum bety:

dd4c5a222bf7e79a7f70fff80e8ee768.jpeg
 

DeletedUser4614

Guest
skoro tematy są powielane tu przez takie osoby jak my, pewnie powielane są na forach narodowościowych, a zapoczątkowane na BETA.... to znaczy że wszyscy są olewani przez projektantów po całości ...

jak żyć :(
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
skoro tematy są powielane tu przez takie osoby jak my, pewnie powielane są na forach narodowościowych, a zapoczątkowane na BETA.... to znaczy że wszyscy są olewani przez projektantów po całości ...

jak żyć :(
Musimy po prostu zacisnąć zęby i czekać, aż ulżą naszym myszkom. :)
 

DeletedUser7522

Guest
Witam Książęta , szlachtę , administracje , wszystkich graczy .

Po raz pierwszy przyłączę się do dyskusji i być może ostatni . Celem mojej wypowiedzi będzie ratowanie być może tej gry przed jej takim lub innym końcem . Jak wielu z was na pewno zauważyło granice zdrowego rozsądku zostały już dawno przekroczone a króluje już absurd wszechobecny . Wszystko wskazuje na to że twórcą gry skończyły się już pomysły a być może występują ograniczenia techniczne o których my wiedzieć nie możemy .

A wypowiedzi w stylu , gra osiągnęła sukces komercyjny przypominają pobożne życzenia o ile można stwierdzić że ci sami gracze musza mieć konta na wszystkich światach by wymieniać się punktami ( norma wystarczy poczytać na czacie - dam punkty tu w zamian chce na świecie A….) i tu występuje 1 absurd po co było uwalniać perły , nie lepiej by było dla gry by gracze którzy maja już poziomy wypasione , wspierali swymi punktami tych których ta gra jeszcze kreci a zaczynają . Absurd 2 - walki w wieżach straciły sens jako taki skoro ful medali można zdobyć wraz z nowym poziomem perły .

System walki już nie będę się powtarzał wypowiedzi kolegów pozostawia wiele do życzenia .

Teraz wypadło by wspomnieć o grafice - odnoszę wrażenie ze ktoś przestał płacić grafikowi owszem kolorowo ale sory nie da rady już przy grze posiedzieć dłuższy czas , oczy bolą . Wielu z was być może nie zwraca na to uwagę , ale dla mnie jest to już problemem szczególnie gdy walczy się na mapie gvg ( 55 lat) i myślę ze z czasem tez stanie się to waszym udziałem - moim zdaniem czas wrócić do dopracowanej grafiki i stonowanych kolorów z pierwszych epok .

Co do pomysłów by nikt z adminów nie zarzucił mi tylko krytyki , Moza wprowadzić w grze opcje zniszcz budynek , poziom . Mając port można walki przenieść na oceany w powietrze a nie osiągać kolejne granice absurdu i kwitować je słowami , że wszystko co nowe budzi sprzeciw ( mam wrażenie ze ktoś z adminów bywał na tych samych szkoleniach ) , zobaczymy co będzie wtedy będziemy naprawiać .

Wypada zakończyć słowami głupota nie jest popełnić błąd ale głupotą jest trwanie w błędzie.



Pozdrawiam wszystkich Pięta
 

DeletedUser7425

Guest
Jak wielu z was na pewno zauważyło granice zdrowego rozsądku zostały już dawno przekroczone a króluje już absurd wszechobecny . Wszystko wskazuje na to że twórcą gry skończyły się już pomysły a być może występują ograniczenia techniczne o których my wiedzieć nie możemy .

Odnośnie zadań po tym co dzisiaj dostałem do wykonania to proponuję z budynków :
centrum czarnej mszy -budynek kulturowy,średni pentagram - dekoracja,
podobizna lucyfera - dekoracja.Z zadań głw. i pobocznych : wybebesz kota,odpraw czarną msze,
Pewnie część graczy napisze że czepiam się hmm.. może ale dla mnie to już nie jest śmieszne.zadanie 666.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15643

Guest
Odnośnie zadań po tym co dzisiaj dostałem do wykonania to proponuję z budynków :
centrum czarnej mszy -budynek kulturowy,średni pentagram - dekoracja,
podobizna lucyfera - dekoracja.Z zadań głw. i pobocznych : wybebesz kota,odpraw czarną msze,
w*******aj dziewicę.Pewnie część graczy napisze że czepiam się hmm.. może ale dla mnie to już nie jest śmieszne.View attachment 2485

to z dziewicą proponuję jako zadanie powtarzalne
 

DeletedUser4614

Guest
śliczne ?

zarzadzanie armią.png

Komentarz:
Do wyboru na sztywno (zapamiętywane) byłyby 3 epoki . HIT :-)

Jednostki chore (ranne) - byłyby wyświetlane poprzez przesunięcie suwaka w prawo. Im bardziej uszkodzone , tym dalej w prawo. Jednostki 1/10 byłyby na końcu, względnie 0/10 ("cmentarz") - sposób na większy zarobek dla Innogames (HIT :-)

Sposób wyświetlania ilości jednostek - alternatywnie przedstawiono na podstawie DOBOSZA

Uzdrowienie jednostek - przebiegałoby poprzez klikniecie odpowieniej chorej jednoski, 1 kliknięcie odpowiadałoby uzdrowieniu 1 jednostki, uzdrowiona jednostka zmniejaszałaby ilość chorych jednostek, a zwiększała ilość zdrowych jednostek :)

Usuwanie jednostek (HIT :-) - przebiegałoby poprzez kliknięcie odpowiedniej jednostki i wpisaniu ilości jednostek (np. jak na targu ilość towarków)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12453

Guest
Na sam problem z lagami w oknie armii mamy pomysł, który wprowadzimy być może w 1.85 lub 1.86.

Nie mogę się w takim razie doczekać tych aktualizacji ;D

Z mojej strony dodam że warto by było aby filtr wojska np przyszłość / działa po walce był zapamiętywany a nie za każdym razem po walce musimy go odświeżać oczywiście jeśli z niego korzystamy.
 

DeletedUser3

Guest
Odnośnie zadań po tym co dzisiaj dostałem do wykonania to proponuję z budynków :
centrum czarnej mszy -budynek kulturowy,średni pentagram - dekoracja,
podobizna lucyfera - dekoracja.Z zadań głw. i pobocznych : wybebesz kota,odpraw czarną msze,
w*******aj dziewicę.Pewnie część graczy napisze że czepiam się hmm.. może ale dla mnie to już nie jest śmieszne.View attachment 2485
Centrum czarnej mszy i pentagramów nie mamy, ale znajdzie się parę kościołów i krzyży :o.
Zapewniam, że w grze jest jeszcze kilka innych, tego rodzaju smaczków, jak np. 666 w zadaniach ;).

Nie mogę się w takim razie doczekać tych aktualizacji ;D
To raczej będzie refactoring, niż jakaś widoczna zmiana. Będzie ona odczuwalna w sensie przyspieszenia działania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry