[Inne] Historia wydarzeń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18828
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18828

Guest
Witam
Pierwszy raz tutaj piszę bo nie mogę się doczekać zmian w grze które moim zdaniem są potrzebne
Tyle zmian już wprowadziliście a historia jest ciągle taka sam i nie czytelna.
Zmiany jakie bym widział to podział tej jednej ogromnej historii na filtrowanie w zakładkach:
1- Wsparcie / odrestaurowanie i jakieś z eventu sadzenie jabłek, jajek itp ;)
2- Tawerna - kto przyszedł na piwo
3- Perły nasze i obce, osiągnięcie poziomu, rozpoczęcie budowy, udział nasz w jakiejś budowie, osiągnięty profit albo nie
4- Walka, obrona, plądrowanie, GvG - kto nas zaatakował i CO UKRADŁ bo nie ma informacji, kogo myśmy zaatakowali i co ukradli, info że gilda coś działa albo działała na GvG
5- Targ- ktoś coś kupił, coś myśmy zakupili, oferty wygasły
6- Nasze królestwo, miasto - info ILE zebraliśmy z pereł i CZEGO, osiągnięte poziomy jakiegoś osiągnięcia, kto chce być naszym znajomym czyli jakby sąsiadem, kto nas usunął z znajomych, zmieniło się sąsiedztwo

Dziś trzeba przeglądać 50 stron a przecież nie wszystko interesuje. Ktoś nie bawi sie w tawernę to bedzie musiał tych info przeglądać itp
 

Solshine

Baron
Filtry istnieją i większość tego, co wymieniłeś, można sobie wyfiltrować zamiast "przeglądać 50 stron". upload_2017-9-12_10-31-37.png
 

DeletedUser18828

Guest
OK a gdzie te filtry :)?

Znalazłem :D, myślę że powinno to być włączone na stałe żeby tego nie szukać a powinna być opcja wyłącz . Dodatkowo też miał bym inną wizję bo żeby to były zakładki i każda ma jakiś swój limit na wiadomości bo obecnie kasuję się to jak limit wszystkich zostanie przekroczony. Przykładowo tydzień na każdy rodzaj info.

Wracając do tego co pisałem wcześniej i tak fajnie by była jako opcja dorobienia bo tego nie ma:
4- Walka, obrona, plądrowanie, GvG - kto nas zaatakował (jest)
ale CO UKRADŁ bo nie ma informacji jaki towar, PR itp, kogo myśmy zaatakowali i co ukradli, info że gilda coś działa albo działała na GvG(epoka, zdobyła, straciła)

6- Nasze królestwo, miasto - info ILE zebraliśmy kasy, młotków, towarów z pereł i CZEGO, medali itp.
Tutaj ma na myśli że zbieramy towary z pereł, kasę, zaopatrzenie, medale itp. a nie ma po tym śladu co z czego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja bym dodał tylko 1 rzecz.
pobecnie mamy Hist wydarzen i perly w ratuszu
ja dodatłbym jeszcze trzecią zakładke - wsparcie.
w zakladce wsparcie moglibysmy sortować wg gildia, znajomi, sasiedzi, oraz jako osobny filtr: "wszyscy" "tylko odwiedzeni" "tylko odwiedzajacy"

wtedy przy wszystkich mielibysmy widok 30 stron po 10 osob a nie tak jak teraz w histori wydarzen bywaja 3-5 stron pod rzad z zerowa liczba osob do wsparcia, bo zostalywsparte na poprzednich stronach.
 
Do góry