[Komunikacja] Historia Wydarzeń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15793
  • Data rozpoczęcia

Jakie jest twoje zdanie ?

  • Uważam, że zmiana była by pomocna

    Głosy: 4 100,0%
  • Uważam, że zmiana jest niepotrzebna

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    4

DeletedUser15793

Guest
Witam
Nie doszukałem się tej propozycji aczkolwiek uważam, że była by bardzo pomocna. Oczywiście chciałbym zaznaczyć, że dobrze by było by Historia Wydarzeń była dostępna z ekranu głównego ale ta propozycja już była moja propozycja to taka by NIKI graczy w historii wydarzeń były interaktywne tak samo jak w czacie i tak samo jak w rankingu. Dlaczego ? Żeby móc choćby odwiedzić miasto danego gracza z historii a nie bezmyślnie klikać na opcje z prawej strony typu WSPARCIE, AKCEPTUJ/ODRZUC lub ZEMSTA. Żeby wejść na miasto kogoś takiego muszę wejść do rankingu wpisać w wyszukiwarce nik i dopiero odwiedzić delikwenta. Można też przeszukiwać listę 80 znajomych 80 członków gildii 80 sąsiadów. Myślę, że jest to prosta opcja do zrealizowania ale jak bardzo pomocna.
Pozdrawiam
 

Borisel

Hrabia
Tak z czystej ciekawości - dlaczego chcesz odwiedzić miasto gracza skoro nie chcesz przeprowadzić żadnej akcji ? Wiesz - jeśli masz czas by sobie pozwiedzać gracza to masz czas na szukanie go w rankingu . Jednak wstrzymam sie od dnia odpowiedzi ponieważ nie mogę znaleźć dobrego wykorzystania tej opcji - oświeć mnie proszę i wtedy dam odpowiedź ;)
 

Mikekun

Książę
Znając życie pewnie pomysł był pisany na kolanie i od razu opublikowany. Dla mnie akurat te opcje co są w Historii Wydarzeń są wystarczające i nie ma powodu aby dodawać kolejnych dla zabawy.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser15793

Guest
@Mikekun Jesteś Nostradamusem ? W każdym miejscu w grze nik gracza powinien być interaktywny a zwłaszcza w historii wydarzeń. Ale po co odpowiadając na pytanie @Borisel . A gdzie ja napisałem, że nie chce zrobić żadnej akcji ? Nie chce zrobić bezmyślnej akcji ! ZEMSTA - klikanie tej akcji jest bezmyślne chyba nie muszę mówić dlaczego bez wcześniejszego obejrzenia miasta wroga. WSPARCIE - tym bardziej bo to jest AUTOMAT a nie wybór. Akceptacja do grona znajomych bez zobaczenia co to za grac choćby z jakiej epoki też jest bez sensu. Z drugiej strony jesli powysyłam kilka różnych zaproszeń i dostaje komunikat, że ktoś przyjął zaproszenie, to chcialbym odraz kliknąc w nik i go odwiedzić zobaczyć czy gdzieś nie opłaca się mu w perłę przyinwestować itp. Nie nie mam ani czasu ani chęci na klikanie po rankingach wpisywania dziwnych nazw ników, żeby sprawdzić z kim mam do czynienia. Dla mnie jako gracza grającego od 15 lat w wszelkiej maści gry przeglądarkowe brak takiej interakcji jest wręcz niedopuszczalny tak samo jak uciążliwe wchodzenie do samej historii a coś mogę na ten temat powiedzieć.

ps: Albo przynajmniej, żeby była opcja lub przycisk "ODWIEDŹ GRACZA" czy coś w tym stylu
 
Do góry