[Zgłoszone] Historia wydarzeń - kolory graczy [zgloszone, jako oznaczenie gildii]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4816
  • Data rozpoczęcia

Kolory w Historii wydarzeń się przydadzą?

  • Tak!

    Głosy: 18 94,7%
  • Nie!

    Głosy: 1 5,3%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser4816

Guest
Witam wszystkich!

Przydałaby się kosmetyczna zmiana w Historii wydarzeń. Umieszczone są w niej nicki graczy, którzy wykonali jakieś akcje. Fajnym pomysłem, by było pokazać graczy z tej samej Gildii w innym kolorze, np w ten sposób:

historiabl.jpg


Co myślicie o tym?

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Po pewnym czasie można się przyzwyczaić, kto jest w gildii, a kto nie, więc rozpozna się łatwo, kogo odwiedzić. Mnie to jest obojętne, czy zostanie wprowadzone, czy nie. Jak będzie to dobrze, jak nie będzie to nic nie szkodzi. Jednak nie wszyscy mają taką pamięć, więc na razie wstrzymam się od głosu, bo być może jeszcze zmienię zdanie.
 

DeletedUser4816

Guest
Patryk pamięć, pamięcią. Ale jeśli w Gildii, często zmieniają się osoby, to już się lekki kłopot robi. :) Poza tym ja często hurtowo odwiedzam moim kompanów z Gildii, po czym po otwarciu Historii widzę wielu graczy, którzy mi pomogli, ale nie wiem kto jest ze mną w sojuszu, a kto nie. Ta opcja to by wyeliminowała. A nie sądzę, iż komuś by mocno przeszkadzała ;)
 

DeletedUser

Guest
Jeśli komuś to pomoże to jestem na tak.

PS Pamięć jest zawodna. Nawet po kilku miesiącach przebywania z jakąś grupą ludzi można zapomnieć kto jest skąd ;)
 

DeletedUser

Guest
No tak. Nie uwzględniłem możliwości zmiany składu. Dobrze, że jednak nie zmarnowałem głosu jak w innym temacie. Ale jednak mnie to nie dotyczy, na razie. Tak więc teraz jestem bardziej przychylny temu pomysłowi.
 

DeletedUser1724

Guest
Fajny pomysł choć mnie osobiście sąsiedzi nie odwiedzają więc dla mnie niepotrzebna zmiana. Lecz generalnie jestem na tak :)
 

DeletedUser3458

Guest
Ja z tym nie mam problemów ale pomysł uważam jako dobry.
Oczywiście, gracze z własnej gildii na zielono, a inni jak dotychczas. Atakujących i plądrujących widać na czerwono.
Byłoby super gdyby historia wydarzeń była utrzymywana przez miesiąc.
 

DeletedUser

Guest
Ja na razie nie narzekam,ale pewnie dlatego,że w mojej gildii jest raptem osiem osób i znam wszystkich na pamięć w odpowiedniej kolejności.Gdy moja gildia się poszerzy mogą być z tym kłopoty.Pomysł jak najbardziej dobry,ale można też po prostu przy osobie pomagającej postawić tarczę jako znak gildii,tak jak w ofertach.Jestem na TAK.
 
Status
Zamknięty.
Do góry