[Walki] Historia Wydarzeń GvG

Czy jesteś za pełną historią zdarzeń GvG


  • W sumie głosujących
    13

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Czołem, wiem, że tryb GvG raczej nie ma szans na zmiany. Ja jednak zwracam się z pomysłem wprowadzenia rejestru akcji
Przede wszystkim - spis dozbrojeń
aktualny "historia wydarzeń" to jest żart, często sama się resetuje, jest pusta pomimo wielu akcji etc.

Na GpC działa to sensownie, jest widoczna liczba walk każdego gracza, budynki etc

Czemu na GvG nie dodać spisu akcji z 24h wstecz? Kto ile dozbroił, kto ile walk zrobił. Zwłaszcza, że te informację są w "historia wydarzeń" tylko mega okrojone i niepełne.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Czemu na GvG nie dodać spisu akcji z 24h wstecz? Kto ile dozbroił, kto ile walk zrobił. Zwłaszcza, że te informację są w "historia wydarzeń" tylko mega okrojone i niepełne.
Czemu nie? Zwłaszcza, że ta forma zaangażowania w zadania gildii jest potraktowana po macoszemu. Zwłaszcza wszystko, co ma związek z oddawaniem jednostek (poza walką) ;)
 

midh

Wójt
szkoda zachodu na czesc gry, ktora w zamysle tworcow ma " umrzec smiercia naturalna"
a wedlug mojej opinii natychmiast powinna zostac usunieta
 

Marik

Książę
szkoda zachodu na czesc gry, ktora w zamysle tworcow ma " umrzec smiercia naturalna"
a wedlug mojej opinii natychmiast powinna zostac usunieta
A jak usuną gpch dalej będziesz taki chojrak? Nie chcesz nie graj, skoro dany tryb jest dostępny w grze to powinien być rozwijany, a nie usuwany. Na gvg powinno być o wiele więcej informacji, zapewnie w pewnym stopniu zmniejszyło by to ilość ,,nadużyć,,
 

midh

Wójt
A jak usuną gpch dalej będziesz taki chojrak?
chyba nie rozumiem -- jaki chojrak ? o czym Ty piszesz ?

Nie chcesz nie graj,
przeciez nie gram :)

Nie chcesz nie graj, skoro dany tryb jest dostępny w grze to powinien być rozwijany, a nie usuwan
to jest Twoja opinia, dziekujemy Ci za nia , moja jest inna - widze ze masz klopot z ludzmi , ktorzy maja odmienne zdanie niz Ty
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
szkoda zachodu na czesc gry, ktora w zamysle tworcow ma " umrzec smiercia naturalna"
a wedlug mojej opinii natychmiast powinna zostac usunieta
eh
najlepszy tryb gry, gdzie faktycznie coś się dzieje i strategia i taktyka mają 1000x większe znaczenie niż na GPC (gdzie w czasie wojny też jej dużo, ale i tak mniej niż każdego dnia na gvg)
niestety tylko według niego decydowany jest rankingi, a twórcy maja go w nosie. To jest chore. Cała siła na gpc, który ma 0 impakt na top rankingu, a gvg olewane po całości

i dopóki według tego trybu będzie ustalany ranking- ten tryb nigdy nie umrze.
 
Do góry