Historia Wydarzeń - Filtry

Czy jesteś za wprowadzeniem filtrów w Historii wydarzeń?


  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.

slimjim2

Baronet
Witam.

W mojej opinii wraz z wprowadzeniem tawerny liczba wiadomości w Historii Wydarzeń drastycznie wzrosła. Każdy chciał mieć jak najwięcej aktywnych znajomych, więc automatycznie zaczęły się tam pojawiać wiadomości kto nam coś zmotywował, kto usiadł w tawernie, do tego dochodzą informację (ostatnio rozbudowane) o perłach, o atakach, zmianach personalnych w gildii itp.

Proponuję wprowadzenie filtrów (prostych lub złożonych) które pozwalałyby wyświetlać wiadomości tylko konkretnego rodzaju. (podobne działają np w zakładce handel gdzie możemy sobie filtrować oferty np. z gildii).

Jednocześnie proponuję by był to filtr dwojaki
1) Pierwszy filtrowałby rodzaj wydarzeń np:
a) motywacje
b) wejście do tawerny
c) informacje o perłach
...
2) Drugi filtrowałby po stopniu znajomości np
a) informacje dot. gildii
b) informacje dot. znajomych
c) informacje dot. sąsiedztwa

Filtr złożony mógłby wyglądać mniej więcej tak (pola do "zaptaszkowania"):
[ ] motywacje [X] tawerna [ ] perły [ ] walka
[ ] gildia [X] znajomi [ ]sąsiedztwo

W ten sposób można by szybko zobaczyć wszystkie informacje z gildii albo w razie potrzeby (zaznaczając dwa pola) sprawdzić którzy ze znajomych usiedli w naszej tawernie (tak jak na przykładzie powyżej)

Być może kiedyś już ten pomysł ktoś przedstawił, ja nie znalazłem, a moim zdaniem, teraz takie rozwiązanie przydałoby się bardzo bo i znacznie rozrosła się historia i momentami trudno to ogarnąć.

Dla Ekipy FoE wprowadzenie takich filtrów raczej nie byłoby wielkim wyzwaniem.

Proszę o komentarze i głosy. Pozdrawiam
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Masz na myśli takie filtry?

8P7iNSb.jpg


One są już od dawien dawna :)
Jak ich nie widzisz, kliknij w przycisk u góry z lewej strony (takie 3 poziome kreseczki) i wybierz filtry :)
 
To pytania poza konkursem. Dlaczego nigdzie tego w samouczku nie ma? Dlaczego nie jest to aktywne od początku tylko gracz musi sam sobie to włączyć?

Takiego numeru to jeszcze nie trafiłem :D Gram już kilka lat, a o takiej możliwości dowiaduję się po raz pierwszy :)
 

slimjim2

Baronet
No właśnie ja też gram prawie 4 lata i dopiero teraz się o tym dowiaduje ;) inaczej nie pisałbym takiej bezsensownej propozycji ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry