Historia Vincenta van Gogha - dyskusja

DeletedUser18949

Guest
55 to w epoce modernizmu jest. Ciekawe ile tych produkcji w wyższych epokach trzeba zrobić?
 

DeletedUser11629

Guest
60 w Arktyce. O ile rozumiem, że ilość PR do wydania się zwiększa, o tyle nie bardzo rozumiem, czemu ilość produkcji też się zwiększa... Zazwyczaj to jednak w niższych epokach ludzie mają więcej młotkowni, bo im jeszcze młotki są do czegoś potrzebne. A z każdą epoką budynek produkcyjny to coraz większa kobyła, więc mniej ich można upchnąć we wiosce, pomimo, że większa. No chyba, że zasugerowali się naszą supporterką, która twierdzi, że ma 80 kowali.
 

DeletedUser17220

Guest
W kolonialnej i we współczesności też jest po 55
 

DeletedUser17201

Guest
A mnie na A zablokowali na 4 zadaniu (do wypraw nie mam dostępu - bo brąz, a technologii na pewno nie będę robić, nie za coś takiego), więc nie wiem czy nie zbojkotuję na pozostałych serwerach również, jeszcze się zastanowię...
 

DeletedUser19755

Guest
Ten Van Googh wygląda jak Chuck Norris.Najfajniej jak się mija Kleopatra z Napoleonem na drodze a ponoć Van Googh ma spacerować
 

DeletedUser7795

Guest
Wpadło trochę diamentów i poza tym żadnych korzyści z tego eventu. Nagroda marna.
 

piotresz

Hrabia
Dla mnie nie ma problemu z mapą i technologią bo te zadania mam zaliczane z automatu. Są więc korzyści z
pokonywania epok. Event zaliczony, domek jakoś wepchnę na mapę. Proszę o następny :)
 

DeletedUser212

Guest
Najłatwiejszy event do zrobienia, ale czy warto się schylać po nagrodę którą można splądrować ?
 

DeletedUser19569

Guest
Event zrobiony - najłatwiejszy jaki robiłem do tej pory a czy warto najwyżej usunę a póki co niech sobie stoi :p
 

DeletedUser14851

Guest
zbojkotowalem event na wszystkich swiatach jak zobaczylem ze jest zajecie prowincji. Nie bede im sztucznie podnosil statystyk . zadania nieadekwatne do nagrody. Rozumiem w glownych eventach zeby zajac prowicje czy sektory ale w historycznych ?
 
Do góry