[Perły Architektury] Historia otrzymanych wpłat PR w Perły Architektury

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19754
  • Data rozpoczęcia

Czy dodanie do historii wydarzeń informacji o otrzymanych wpłatach PR to dobry pomysł??

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser19754

Guest
Chciał bym zaproponować dodanie do historii wydarzeń, znajdującej się w ratuszu, informacji na temat otrzymanych wpłat PR w nasze perly. Czyli kto, kiedy, ile i w jaką perłę wpłacił nam PR co ułatwiło by kontrolę nad wpłatami z tasiemcy, wymian itp. Biorąc pod uwagę iż wielu nieuczciwych graczy stara się oszukiwać na wpłatach co w niektórych sytuacjach jest trudne do zauważenia, uwazam, że była by to bardzo pomocna opcja. Przed założeniem tego wątku zrobiłem małą ankietę na forum gildii z której wynikało, że pomysł cieszy się dużą aprobatą wielu graczy.
 

DeletedUser19774

Guest
Pomysł ciekawy :) lecz dla nie których może być zbędny.
 

n3rvous

Szlachcic zagrodowy
Jestem za, ale taka historia powinna być widoczna w oknie perły jako nowa zakładka obok Podgląd i Zwiększ Poziom.

Oczywiście zakładka historii powinna być widoczna wyłącznie dla właściciela perły.
 

DeletedUser19754

Guest
Fakt gdyby taka historia powstała jako dodatkowa karta w perle to było by to jeszcze wygodniejsze!
 

DeletedUser11629

Guest
Jestem za dodatkową wkładką w perle, historia i tak już jest zawalona.
 

DomLuk

Wójt
Nie wiem tak jak by chciał widziec ile na dzien dają historia dawania pr np. dla wymieniających dobre bo nie trzeba pisac wiadomości.
Jak dla mnie zbedne (nie robie wymian) jest widoczne a dodatkowe to tylko wiecej zawiechy.
 

DeletedUser11629

Guest
Ale w perle widać kto ile wpłacił przecież. Po co kolejna zakładka z tym samym?
To byłaby zakładka: gracz x wpłacił o 11.00 - 10 PR. Gracz y wpłacił o 11.15 - 15 PR. Gracz x wpłacił o 15.20 - 10 PR.

Jak jakiś obwieś zamknie perłę, to byłoby wiadomo, kto to taki :p Ale najbardziej, myślę sobie, przydatne byłoby to w kontrolowaniu wpłat z łańcuszków.
 

Von Grun

Wicehrabia
No jak ktoś chce się bawić w lańcuszki to niech sobie kontroluje. Jak nie ogarnia znaczy łańcuszki nie dla niego ;)
 

DeletedUser11629

Guest
No jak ktoś chce się bawić w lańcuszki to niech sobie kontroluje. Jak nie ogarnia znaczy łańcuszki nie dla niego ;)
Aha, czyli tłumacząc: po co ułatwiać większości graczy grę, zbierając takie info w jednym miejscu, skoro ja jestem taki <ciach>, że wiem nawet, co w zeszłym miesiącu we wtorek było na śniadanie? ;)

//PablooS
Proszę nie używać wulgaryzmów na forum. Tym razem post edytowałem, następny taki zostanie usunięty i będzie ostrzeżenie. Nie jesteś nowa na forum, by nie wiedzieć jak się zachować :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Von Grun

Wicehrabia
Łańcuszki są w gildii, jeżeli w gildii ktoś nas "dyma" na wpłatach to współczuć, a nie dokładać jakieś okienko. U nas jest osoba funkcyjna która tego pilnuje i jak ktoś się nie umie zachować to leci z tematu.
Mnie to zresztą wisi bo w takich łańcuszkach nie uczestniczę, a jak mam wymiankę z kimś to zakładam konwersację i wpisuje codzienne wpłaty. Łatwo, czysto i wszystko łatwo można sprawdzić. Nie widze potrzeby uszczęśliwiania wszystkich bez wyjątku dodatkową statystyką.
 

DeletedUser18282

Guest
Ja tam jestem za :) O ile będzie to w osobnej zakładce by było łatwiej kontrolować. Też to pomoże sprawdzić ewentualnych zamykaczy ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Jak najbardziej jestem za. Ktoś kto wymienia PR mógłby w łatwy sposób sprawdzić wpłaty w swoje perły jak i wpłaty własne w perły innych graczy. Czasami zdarza się, że z pośpiechu nie wpiszemy, że dodaliśmy graczowi PR do perły.
 
Do góry