Historia Napoleona Bonaparte - dyskusja

Fajny, mały budyneczek z świetnym bonusem do ataku i innymi dodatkami, muszę go mieć. I jeszcze "Na pole on!" na koniu niczym amfibią będzie jeździł po moich oceanicznych drogach :D
 

DeletedUser16965

Guest
Dzieki za ogłoszenie z wyprzedzeniem..nagroda fajna i najważniejsze że nie losowa
 

DeletedUser18245

Guest
budynek bardzo fajny ale bardziej mnie ciekawi NAPOLEON i czy będzie jeździł tylko po drogach 2x2 czy po chodnikach też jak ktoś nie ma drogi
 

bartekmod

Książę
budynek bardzo fajny ale bardziej mnie ciekawi NAPOLEON i czy będzie jeździł tylko po drogach 2x2 czy po chodnikach też jak ktoś nie ma drogi

raczej tylko po 1x1, przecież nie będzie łodzią pływał na wodnej drodze 2x2 :p

szkoda, że nie dajecie odpocząć po karnawale chociaż 2, 3 tygodni tylko ładujecie event za eventem, nagroda wydaje się niewarta wysiłku.. te 6% to na Perłach wraz z obroną lepiej podnieść
 

DeletedUser16965

Guest
raczej tylko po 1x1, przecież nie będzie łodzią pływał na wodnej drodze 2x2 :p

szkoda, że nie dajecie odpocząć po karnawale chociaż 2, 3 tygodni tylko ładujecie event za eventem, nagroda wydaje się niewarta wysiłku.. te 6% to na Perłach wraz z obroną lepiej podnieść

nie kracz 2, 3 tygodnie po karnawale wychodzi ok 10 kwietnia;)
 

DeletedUser19569

Guest
Jak dla mnie może być bardzo ciekawie no i ten Napoleon po mieście - rewelacja , Ciekawy jestem ile wynosi bonus do ataku. Pozdrawiam wszystkich -;)
 

DeletedUser10752

Guest
Małe sprostowanie - Napoleon Bonaparte był Cesarzem Francuzów, a nie Cesarzem Francji... Może się to wydawać nie istotne, ale wbrew pozorom to ogromna różnica. Ten tytuł bardziej przypominał stopień wojskowy i urząd Prezydenta niż monarszą godność... - przed koronacją 2 grudnia 1804 roku miał miejsce ogólnonarodowy plebiscyt ...
 

DeletedUser19569

Guest
Mnie chodzi o to co się dzieje w grze a nie w kalendarzu !!! To jest forum na temat gry a nie kalendarza /)

Jak dla mnie może być bardzo ciekawie no i ten Napoleon po mieście - rewelacja , Ciekawy jestem ile wynosi bonus do ataku. Pozdrawiam wszystkich -;)
Już wiem a dla tych którzy nie wiedzą bonus do ataku wynosi od 2% - 6% w zależności od epoki . Szczegóły : https://pl.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Królewska_Marmurowa_Brama
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A czy jakiekolwiek z zadań nawiązywać będzie do Księstwa Warszawskiego?
I dlaczego znowuż do cholery uruchamiany jest event, kiedy usterki akustyczne i ta kakofonia nie są usunięte do tej pory? Doprawdy, InnoGames stało już się dziadowską, gó...nianą firmą!
 

DeletedUser16730

Guest
I dlaczego znowuż do cholery uruchamiany jest event, kiedy usterki akustyczne i ta kakofonia nie są usunięte do tej pory?

Ale zmienili ostatnio kilka dźwięków jednostek. Przedtem np. trebusze robiły "małgosia, małgosia" a teraz robią "tsiu, tsiu". I konie teraz nie chwytają za serce kiedy giną jak wcześniej.
Czyli prawie naprawili.
 

DeletedUser17614

Guest
To znaczy że znowu nie będzie zmiany sąsiedztwa??? Dziś powinien być , ale event. Za tydzień znowu event. A potem następny??!!
 
Do góry