[Zgłoszone] Historia nagród za zaproszoną osobę

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser775
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się pomysł?

  • TAK

    Głosy: 7 63,6%
  • NIE

    Głosy: 4 36,4%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser775

Guest
Witam,

W związku z przyszłą zmianą systemu rekrutacji i przyznawania nagród za osoby zaproszone do gry proponuje, aby informacje o otrzymanych diamentach były umieszczone w historii wydarzeń.

Przykładowa treść wpisu:

GraczX wszedł do epoki Jesieni średniowiecza, otrzymujesz 250 diamentów.

Plusy:
Pomocna informacja w przypadku, gdy nie jesteśmy pewni kiedy i jaką nagrodę otrzymaliśmy.
Większa motywacja dla gracza, aby zaprosił kolejną nową osobę.

Minusy:
Więcej pracy dla programistów, co może spowodować opóźnienia w przyszłych aktualizacjach.
 

DeletedUser4428

Guest
jeśli mam być szczery to pomysł moim zdaniem mało przydatny (być może dlatego, że nie zapraszam innych osób), a nawet gdyby miał wejść, twórcy zrobiliby go za 3, może 2 lata.
 

DeletedUser775

Guest
Dziś odebrałem nagrodę "Memento" za 1 osobę, która doszła do żelaza i zauwazyłem, że w histori jest przycisk do odebrania nagrody z informacją za co itd. Wynika z tego, że mój pomysł już został zrealizowany, ale oczywiście nie ujęty w zmianach aktualizacji. Ach te tajemnice Innogames.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
W aktualizacjach o zmianie listy w rankingu, kasacji ikon, też chyba nie było wzmianki? Ale jest, działa i super to wygląda (zwłaszcza zaproszenia do Znajomych są uproszczone).

Rzadko kiedy ale można pochwalić...
 

DeletedUser8

Guest
Historia wydarzeń nie jest wieczna, dlatego jest też pomysł stworzenia zakładki z historią wszystkich nagród jakie się otrzymało w nowym systemie - zgłoszone, nie wiadomo czy będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry