Hej, hej - Marui

Marui

Szlachcic zagrodowy
Hej, hej. Jestem Marui i gram na świecie Dinegu. Założyłam miasto ok. 2 tygodnie temu i zdążyłam się już nieźle wciągnąć. Mam nadzieję na wspólną grę:)
 

Mark R

Wójt
Hej Marui. Wielu radości z gry życzę.
Jakbyś potrzebowała jakiejś porady to pisz śmiało na Dinegu.

@Stan - Przecież napisała :p
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
jaka szkoda , naprawdę ;) wyciągnąłbym plany wyroczni na F ale niestety na Dinegu nie mam świata
ale życzę tak samo radości z gry
cześć :)
 

Pyrus ŚWO

Szlachcic zagrodowy
Cześć
Też jestem na Dinegu, jakbyś czego potrzebowała lub jakiś pytania to pisz śmiało i że tak tylko dodam .... Arka to najważniejsza perełka w grze i nie słuchaj tych co jej nie mają bo nie wiedzą co piszą
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Wyczyściłem temat, po raz kolejny.
Centrum powitań - sama nazwa wskazuje, że to raczej miejsce, gdzie nowa osoba przychodzi się przywitać z innymi graczami. Jednakże temat po raz kolejny zszedł na znane ostatnimi czasy tutaj tory, gdzie jeden z użytkowników próbuje przekonać innych do swoich racji dotyczących Arki, a inni próbują go przekonać, że racji w ogóle nie ma. Jednakże tego typu przepychanki wkradają się powoli do każdego tematu na tym forum, nawet przy witaniu nowych osób. Owszem, można tutaj udzielić porady nowej osobie, ale nie poprzez mówienie "ten użytkownik nie ma racji, nie słuchaj go", czy też "tylko ja mam rację i mój styl gry jest najlepszy". Prosiłbym wszystkich użytkowników o pisanie na temat, w każdym miejscu na tym forum, do czego zobowiązują zasady forum, dział dotyczący netykiety (https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/zasady-forum.34/).
 
Do góry