[Inne] handlarz antykami

Czy potwierdzenie do aukcji jest potrzebne?

  • tak

    Głosy: 9 20,9%
  • nie

    Głosy: 34 79,1%

  • W sumie głosujących
    43

Evort01

Baronet
5 miesiecy temu przypadkowo dalem 1 zero wiecej na aukcji i wczoraj ponownie sytuacja sie powtorzyla lecz za 2gim razem juz nie chca zwrocic monet i z jednej strony to rozumiem bo mozna to wykorzystywac ale wtedy tez dalem pomysl zeby dodac potwierdzenie do aukcji-nie dodali no ok. Dzis znowu napisalem w tej sprawie to dostalem odpowiedz " Pana nie interesuje opinia innych Graczy - nas wręcz przeciwnie. Chcemy mieć pewność, że jest to opcja, na której naprawdę Graczom zależy, czy może, tak jak wcześniej napisałem, jedynie przeszkadzałaby w odpowiednio szybkim braniu udziału w licytacji. Dlatego ponownie proszę, o zamieszczenie pomysłu na Forum Gry. "

Czlowiek nie robot nie ma wbudowanego trybu i mysle ze nie jednemu juz sie to przytrafilo no ale na supporcie wola odpisac- " Podczas licytacji często istotny jest czas reakcji. Dodatkowe komunikaty, które wyskakiwałyby podczas licytacji mogłyby opóźnić wystawienie własnej oferty w odpowiednim czasie, co mogłoby skutkować przegraną licytacją. "

Takie cos to chyba tylko jak ktos jest nieumiejetny i czeka nawet do ostatniej sekundy nie wiem po co

edit- jesli ktos jest na nie to fajnie jesli by podal powod
 
Ostatnia edycja:

McPietro

Wójt
Jestem na nie i uzasadniam to dokładnie tak, jak podał Support. Poza tym trzeba brać odpowiedzialność za swoje postępowanie. Na szczęście to jest tylko gra, ale już w grze można się uczyć odpowiedzialności, dokładności i pokory. Oczywiście też mi się zdarzyło w tej grze kilka razy popełnić błąd, przez co traciłem sporo PR, a w innym przypadku trochę diamentów. Trzeba walnąć się w pierś, powiedzieć, że to moja wina i pilnować się na przyszłość.
 

Evort01

Baronet
czyli co jestes jedna z tych osob co czekaja do ostatniej sekundy (i to doslowanie) i dopiero wtedy licytuja? bo to az troche smieszne. Odpowiedzialnosc? to jest gra i ma byc przyjemna
 

McPietro

Wójt
Nie, nie czekam do ostatniej chwili. Ustalam kwotę jaka mogę dać i jak ktoś przebije tą kwotę, to już nie licytuję. Na razie nie spotkałem tam towaru do kupienia w licytacji, który bym musiał natychmiast kupić. Poczekam, będzie za jakiś czas do kupienia bez licytacji i o wiele taniej wychodzi.
Jeśli chodzi o odpowiedzialność w grze, tak. Tu też trzeba być odpowiedzialnym, bo niektórym nawyki z gier przenoszą się do życia codziennego i są zdziwieni, że w realu nie można wdusić Esc. Gra ma byc przyjemna, ale czy ma być ułatwiana na maxa? Jeśli chodzi o mnie to odpowiedź brzmi NIE. Gdyby było inaczej to bym tu nie grał :-) Oczywiście to jest moje zdanie. Każdy może mieć swoje zdanie, tym bardziej jeśli potrafi je uzasadnić i nie trzeba sie dopatrywać czy ktoś jest z tych czy z tamtych.
 
Też jestem na "nie". Jak robisz przelew to też się mylisz i zamiast "100" przelewasz "1000" i potem piszesz do banku, że prosisz o zrozumienie, bo zdarza Ci się pomylić o jedno zero? Ile masz lat? 5?
 

Mark R

Wójt
NIe ma sensu wchodzić w dyskusje i porównania do przelewów czy tym podobne.
Jestem na nie, nie dlatego że jestem jakoś bardzo mocno przeciwny ale uważam to za zbędne.
 

Atli

Hrabia
Nie. Jeszcze tego by brakowało by kolejne okienko wyskakiwało (ale mi się zrymowało :-)
 

Arisei

Baron
na nie, przebilam wczoraj w ostatniej sekundzie (bo mi sie troche zapomnialo) jakby mi jeszcze cos wyskakiwalo to bym nie zdazyla ;p
 

MaraJade

Szlachcic zagrodowy
jestem na nie, masz 30 sekund aby poprawnie wpisać w tym ostatnim etapie, możesz wtedy sprawdzić itd. a wcześniej masz parę godzin. Takie okno jest nie potrzebne i tylko by utrudniało życie.
 

Kawaiiso ni

Szlachcic zagrodowy
Dodanie potwierdzenia z kropkami co 3 cyferki jest jak najbardziej OK!
Dodam że nie trzeba szybko nic ogarniać na licytacji ponieważ każda zmiana resetuje ostatnie 30sekund licytacji co daje masę czasu na decyzję czy jedziemy dalej czy nie.
 

marcinpaprowski

Szlachcic zagrodowy
Cześć, chciałbym zaproponować zmianę w Handlarzu Antykami, niestety z oferty codziennej prawie nic nie kupuję bo nie ma tam nic ciekawego. Idealnie chciałbym codziennie widzieć 6 różnych ulepszeń np:
1. Zestaw gospodarstwa
2. Zestaw wyboru pól uprawnych
3. Zestaw skarbca olimpijskiego
4. Zestaw pagody
5. Zestaw wyboru piazza
6. Zestaw bocianiego gniazda
7. Zestaw placu zwycięzców
8. Zestaw wyboru willa gubernatora
9. Ulepszenie kolosa

Macie jakieś inne propozycje?
 

marcinpaprowski

Szlachcic zagrodowy
Ale ta loteria jest bardzo słaba. Wszyscy narzekają że ciągle w handlarza są jakieś dekoracje a bardzo mało ulepszeń.
Proszę o rozważenie zmiany itemów u handlarza - czy support w ogóle czyta nasze posty?
 

Jake Long

Baron
Cześć, chciałbym zaproponować zmianę w Handlarzu Antykami, niestety z oferty codziennej prawie nic nie kupuję bo nie ma tam nic ciekawego. Idealnie chciałbym codziennie widzieć 6 różnych ulepszeń np:
1. Zestaw gospodarstwa
2. Zestaw wyboru pól uprawnych
3. Zestaw skarbca olimpijskiego
4. Zestaw pagody
5. Zestaw wyboru piazza
6. Zestaw bocianiego gniazda
7. Zestaw placu zwycięzców
8. Zestaw wyboru willa gubernatora
9. Ulepszenie kolosa

Macie jakieś inne propozycje?

1. Gospodarstwo pojawiło się we wrześniu i do września na pewno się to nie pojawi u handlarza. Zresztą ten budynek paradoksalnie jest potężny z zestawów, więc wątpię aby w tym roku w ogóle się pojawił.
2. -||-
3. Już jest w licytacjach.
4. Już jest w licytacjach.
5. Już jest w licytacjach.
6. Już jest w licytacjach.
7. Paradoks jak w pierwszym punkcie.
8. Willa była dopiero w lipcu i to w evencie, gdzie nie było nagród dziennych. Ponadto podobny paradoks jak wyżej.
9. Już jest w licytacjach.

Ponadto:
To jest loteria a nie koncert życzeń.

Basta.
 
Do góry