Handlarz antykami - nowe i unikalne nagrody! - komentarze

DonJon

Rycerz
Ale co ma to wspólnego z tym że Handlarz z Antykami jest w Wczesnym Średniowieczu? Spoko, zadania eventowe się zmieniły i możesz sobie siedzieć w Epoce Żelaza... gra nie zmusza cię do pójścia kolejnej epoki i odblokowania Handlarza bo zadanie z wymienianymi przedmiotami ma zawsze alternatywę... kiedyś gra była uboższa i zadania były jakie były
Zadania były nie przemyślane, zresztą nadal wiele aspektów gry to relikty i tylko kontynuacje nieprzemyślanych rozwiązań z czasów gdy w grze ostatnią epoką był "Modernizm" Od tamtego czasu jest tylko sztukowanie kolejnych elementów i dodatki - zero większej przebudowy, by zachować fajną koncepcję.

Wybór żelaza jak epoki w której się gra i Handlarz Antyków we wczesnym były by spoko, gdyby nie jedna istotna rzecz. Będąc w żelazie możesz być w gildii, walczyć w niej i mieć perły architektury. Właśnie z tego względu uważam że Handlarz powinien być dostępny również w żelazie. Jest potrzeba na produkowanie towarów z epoki - więc jednocześnie nie możesz przejść wyżej. Gdyby gildie były od wczesnego to nie widział bym w tym problemu.
 

Arox

Baron
Wybór żelaza jak epoki w której się gra i Handlarz Antyków we wczesnym były by spoko, gdyby nie jedna istotna rzecz. Będąc w żelazie możesz być w gildii, walczyć w niej i mieć perły architektury.
"Bo to i to jest tu, więc to też powinno być" Niestety, ale nie...
Chcesz wszystkie funkcje gry wrzucić na początku gry.... co jest przesadzone bo już i tak dużo na początku jest do odblokowania... na nawet za dużo... a ty proponujesz że skoro gildie są w Epoce Żelaza to wszystko ma się kręcić wokół tej Epoki...
Gracz w Epoce Brązu nie może zdobyć unikalnych nagród z Wypraw Gildijnych więc jeśli chce je zdobyć musi pójść dalej i się rozwinąć...
Pola Chwały wymagają technologii "Strategia Wojskowa" i musisz je odblokować jeśli chcesz pomóc gildii nawet jeśli to oznacza że sąsiedzi zaczną cię plądrować...
Do działa w gildii nie jest potrzebny Handlarz... owszem można zdobyć budynki zwiększające bonusy do armii... ale można również zdobyć w czasie eventów których jest bardzo dużo...
 

Arox

Baron
Uważam że nie powinno się wprowadzać wszystkiego tak wcześniej... nikt nie zmusza do siedzenia w epoce nie wiadomo ile
 

DonJon

Rycerz
"Bo to i to jest tu, więc to też powinno być" Niestety, ale nie...
Chcesz wszystkie funkcje gry wrzucić na początku gry.... co jest przesadzone bo już i tak dużo na początku jest do odblokowania... na nawet za dużo... a ty proponujesz że skoro gildie są w Epoce Żelaza to wszystko ma się kręcić wokół tej Epoki...
Gracz w Epoce Brązu nie może zdobyć unikalnych nagród z Wypraw Gildijnych więc jeśli chce je zdobyć musi pójść dalej i się rozwinąć...
Pola Chwały wymagają technologii "Strategia Wojskowa" i musisz je odblokować jeśli chcesz pomóc gildii nawet jeśli to oznacza że sąsiedzi zaczną cię plądrować...
Do działa w gildii nie jest potrzebny Handlarz... owszem można zdobyć budynki zwiększające bonusy do armii... ale można również zdobyć w czasie eventów których jest bardzo dużo...
Nad-interpretujesz to co piszę, a nie zwracasz uwagi na sens. Handlarz jest istotną częścią gry i gildie również. I o ile ja podałem sensowny argument, Ty silisz się żeby mi pokazać nie wiadomo co, nie dając argumentu który by mówił - "Nie, lepiej jest że jest różnica epoki. " Szkoda czasu na kontynuację.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13373

Guest
serio,foe ma juz taki debet ze sami niewiecie co ludziom wciskac?,co ma wspolnego handlarz antykami z nowymi przedmiotami ktore niemoga byc ANTYKAMI skoro sa NOWOŚCIĄ ,dennne .
 

DeletedUser18491

Guest
Zawsze się znajdą tacy co będą narzekać a wszystkich nie zadowolisz :) Już widzę ile będzie narzekań jak zobaczycie co jest w nowej osadzie Egipt !
Na becie podniesienie świątyni szło u handlarza po 80-100 tys. Nie widziałam ani razu ,żeby kupić . Uważam ,że to tyle nie warte są lepsze rzeczy ,żeby w nie inwestować . Ta Świątynia powinna być na starcie z dwoma pr-ami .
 

DeletedUser18917

Guest
Może na starych światach wygląda to inaczej. Gram na J i od ostatniej aktualizacji handlarza, budynek typu tools bożków, który był wprowadzony do sklepu jest rzadkością taką, jak spotkanie Eskimosa. To samo tyczy się, innych lepszych budynków. Pewnie teraz będzie podobnie, bo coraz to więcej eventowych, wszelakich dobroci. Już sami nie wiecie co tam dodawać a na półkach u handlarza 90% śmieci wszelakiej maści.
 
Wszystkim tym, którzy narzekają, że gra zmusza ich do rozwoju, powiem tylko, że nawet tysiącletnie średniowiecze kiedyś musiało minąć i wszystko ruszyło do przodu. A tłumaczenia, że "chcę zostać w żelazie, a nie mogę, bo chcę też handlarza, którego w żelazie nie ma" są śmieszne. Historia nie raz pokazała, nawet na przykładzie bitew, że owszem, możesz stać w miejscu, ale jeśli tak zrobisz, to tylko ty na tym stracisz. Mamy świetne wojsko zbrojne? Wspaniałą kawalerię? Super, ale wróg już używa broni palnej. Mogę dalej dbać o tę swoją kawalerię i ją doskonalić, ale jeśli chcę walczyć bronią palną, muszę tak jak wróg zainwestować w nowości technologiczne i się rozwinąć. Chyba, że nie chcę. To wtedy mogę ruszać z szablami na czołgi, ale jak na tym stracę to będzie to moja wina.

Gra już i tak bez tego wygląda śmiesznie, gdy ktoś jest we wczesnym średniowieczu, ma koszary wczesnośredniowieczne, a obok stoi taki Projekt Virgo czy Przylądek Canaveral. Widać mamy w FOE setki podróżników w czasie ;)
 

DeletedUser19532

Guest
Trochę czasu minęło a tu ulepszeń o których mowa jeszcze nie widziałem:(
 

Azzie

Baron
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.... Faktycznie, przy tej masie, która niby weszła, po takim czasie nic się nie pojawiło. Ile procent jest na pojawienie się tego w sklepie, 0.5%? Czy jeszcze mniej?

Aktualizacja. Pojawiło się na półce ulepszenie statku! ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22277

Guest
Zestaw wystawy sztuki 28 350 monet i 63 kryształy.
 

DeletedUser17416

Guest
Nie często się udzielam, ale wykorzystując okazję, może ktoś mi odpowie - dlaczego jest AŻ TAK ogromna różnica w cenie odsprzedania, w stosunku do kupienia przedmiotów u handlarza? Ceny są tak horrendalnie wysokie porównując do tego co dostajemy sprzedając je tam. Czy nie powinno być to troszkę bardziej fair?
 

DeletedUser20535

Guest
Po dodaniu swojej sumy na licytacji, źle wyświetla ilość posiadanych monet handlowych, przynajmniej u mojego handlarza:p
 
Do góry