Handlarz antykami - nowe i unikalne nagrody! - komentarze

DeletedUser10151

Guest
Fajowo. ŚW już lekko straciła na "wartości" przy kolejnych budynkach eventowych, osobiście to już w miastach tego nie mam praktycznie, ale może ktoś skorzysta. Co do pozostałych ulepszeń - dobry kierunek, dobry pomysł. Zobaczymy jakie ceny :p
 

DeletedUser19538

Guest
A dla mnie trochę ten handlarz antykami jest niesprawiedliwy. Osoby które grają dłużej w grę mają dużo więcej przedmiotów na sprzedaż i jak potem wygrać aukcję jak jeden z liderów od razu wrzuca 100k. Nie ma szans dostać coś lepszego i finał będzie taki że te przedmioty pozgarniają znowu najlepsi a jak już się nasycą to może zostanie coś dla reszty.
 

chemik12

Wicehrabia
Kwestia do jakiej grupy wpadniesz - w jednej na dzień dobry dostaniesz ofertę za 50 000 , w innej cenę początkową. Przykład: widziałem Mroczne Przejście które poszło za 80 000. Kilka dni później kupiłem za 11 000. Więc tylko cierpliwości. Prędzej czy później będziesz miał okazję kupić za tyle za ile ciebie stać - nie wydawać na rzeczy które i tak nie do końca Ci się przydadzą a polować na z góry upatrzony przedmiot. Ja w ten sposób stopniowo wymieniam w swoim mieście świątynie wiedzy na bardziej efektywne budynki. Nikt Cię nie goni by za 3 dni masz mieć to, to i to...
 

DeletedUser19538

Guest
Pytanie ile w tym szczęścia że ktoś przespał a ile faktycznie że grupa była inna.
 

DeletedUser17614

Guest
A może będzie poprawione flagowanie na GPC w następnej aktualizacji?
 

jick

Szlachcic
A dla mnie trochę ten handlarz antykami jest niesprawiedliwy. Osoby które grają dłużej w grę mają dużo więcej przedmiotów na sprzedaż i jak potem wygrać aukcję jak jeden z liderów od razu wrzuca 100k. Nie ma szans dostać coś lepszego i finał będzie taki że te przedmioty pozgarniają znowu najlepsi a jak już się nasycą to może zostanie coś dla reszty.
Myślę, że masz racje. Żeby było sprawiedliwie to po dołączeniu nowego gracza do świata gry, wszystkim innym co graja dłużej powinny się miasta resetować do zera.
 

Solshine

Baron
A ja mam sporo żalu do gry, że handlarz niedostępny w żelazie. Mam od lat jedno miasto oboczne w żelazie, jest fajnie rozwinięte z czego mam satysfakcję i niestety od czasu wprowadzenia handlarza poczucie, że nie mogę grać w tę grę dowolnie, a tylko zmusza się mnie do rozwoju.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
A dla mnie trochę ten handlarz antykami jest niesprawiedliwy. Osoby które grają dłużej w grę mają dużo więcej przedmiotów na sprzedaż i jak potem wygrać aukcję jak jeden z liderów od razu wrzuca 100k. Nie ma szans dostać coś lepszego i finał będzie taki że te przedmioty pozgarniają znowu najlepsi a jak już się nasycą to może zostanie coś dla reszty.

czytanie ze zrozumieniem się kłania. nowe przedmioty nie będą dostępne tylko na aukcji, ale RÓWNIEŻ w sklepie, więc bez żadnych przeszkód będziesz sobie mógł je zakupić, nie czekając aż "najlepsi się nasycą"
 

-Destroyer-

Szlachcic
Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd?
- Statek
- Ulepszenie Statku
- Młyn
- Ulepszenie Młyna
- Mroczne Przejście

Te budynki od dawna są dostępne u Handlarza więc gdzie jest ta nowość?

Poza tym. Kiedy weźmiecie się do roboty i naprawicie coś?
- po wejściu na GPC nadal znika czat na wersji komputerowej
- GPC nie odświeża po kilku walkach licznika. Tak samo jak GvG trzeba opuścić walki albo się przelogować
- Do tego teraz dodaliście nowy błąd. Na wersji mobilnej flagi wyglądają jednolicie niezależnie od postępu w zdobywaniu.

W której wersji w końcu będzie zrobiony porządek? Wersja 1.500? czy może 1.1000?
 

hddk

Hrabia
Chodzi chyba o to, że dotychczas część budynków była tylko na aukcji, a teraz będą dostępne też na półce.
 

Arox

Baron
Błąd. Wybór dokonany przed laty, gdy nie było tej funkcji.
Błąd. Po wprowadzeniu Handlarza nadal jesteś w żelazie... czyli dalej został wykonany wybór przez ciebie.
W ogóle wszystko wprowadźmy w Brązie.... np Kolonie na Marsie, towary specjalne, wyprawy gildijne, Pola Chwały itp... w końcu gra nie pozwala mi grać dowolnie i zmusza mnie do rozwoju...
 

Solshine

Baron
Eh, gra zmusza do rozwoju, już w samouczku zmusza by przejść z Epoki Kamienia do epoki brązu, co za gra...
Ciągle błędne rozumowanie. Alternatywy do eventowych zadań "podbij prowincję/opracuj technologię" wprowadzono po wieloletnich utyskiwaniach osób de facto zmuszanych tym do rozwoju. Ergo, uznano owo zmuszanie do rozwoju za nieuzasadnione.
 

DonJon

Rycerz
A dla mnie trochę ten handlarz antykami jest niesprawiedliwy. Osoby które grają dłużej w grę mają dużo więcej przedmiotów na sprzedaż i jak potem wygrać aukcję jak jeden z liderów od razu wrzuca 100k. Nie ma szans dostać coś lepszego i finał będzie taki że te przedmioty pozgarniają znowu najlepsi a jak już się nasycą to może zostanie coś dla reszty.
To tak jak byś powiedział - To nie sprawiedliwe że urodziłem się teraz, a nie np 50 lat temu. Urodzeni 50 lat temu już się dorobili i mogą więcej niż ja - nic dla mnie nie zostaje. To nie sprawiedliwe że urodziłem się teraz :D
 

Arox

Baron
Ciągle błędne rozumowanie. Alternatywy do eventowych zadań "podbij prowincję/opracuj technologię" wprowadzono po wieloletnich utyskiwaniach osób de facto zmuszanych tym do rozwoju. Ergo, uznano owo zmuszanie do rozwoju za nieuzasadnione.
Ale co ma to wspólnego z tym że Handlarz z Antykami jest w Wczesnym Średniowieczu? Spoko, zadania eventowe się zmieniły i możesz sobie siedzieć w Epoce Żelaza... gra nie zmusza cię do pójścia kolejnej epoki i odblokowania Handlarza bo zadanie z wymienianymi przedmiotami ma zawsze alternatywę... kiedyś gra była uboższa i zadania były jakie były
 
Do góry